Конотопська відьма• 14 декабря 2024
В якій ролі Ви себе краще почуваєте - коханкою чи дружиною?
Питання до тих, хто був у ролі дружини, якій зраджували і тих, хто був коханкою і зустрічався з жонатим чоловіком. В якій ролі Ви краще себе почували чи почуваєте?
Добра, коли сита!• 14 декабря 2024
Глупо вопрос поставлен.
Всему свое время.
Была женой, все было хорошо и самоощущение так же.
Затем развод, не хотела замуж и кайфовала от роли любовницы, свободы, выбора мужчин и роли любовницы. Нагулялась. Теперь 10 лет в роли жены, абсолютно все устраивает и скакать по койкам даже с выгодой не хочется.
Всему свое время.
ТигрЛьвович• 14 декабря 2024
Женой, конечно. Можно паралельно быть коханкою. Но у меня такой муж, что вообще не хочется смотреть на лево
Гарнюнька• 14 декабря 2024
Не знаю чи зраджував чоловік. Але коханкою бути краще, як на мене. Правда, я заміж за коханця не хочу
Викупана• 14 декабря 2024
Я была такой женой, потому не стану такой любовницей.
На данный момент выбрала бы роль любовницы, только свободного мужчины. Женой уже набылась.
Конотопська відьма
• 14 декабря 2024
Ответ дляВикупана
Дуже імпонує Ваша думка!
Конотопська відьма
• 14 декабря 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Глупо вопрос поставлен.
Всему свое время.
Так якщо були дружиною і все було добре, то чому розійшлися?
Добра, коли сита!• 14 декабря 2024
Ответ дляКонотопська відьма
попал под статью и убежал в другую страну.
Конотопська відьма
• 14 декабря 2024
Ответ дляДля драки
Любовницей,одни плюсы
А мене турбує , що він мої інтимні місця цілує, а потім її. Якось неприємно
Для драки• 14 декабря 2024
Ответ дляКонотопська відьма
А стирать,готовить,взращивать детей,быт приятно?
Конотопська відьма
• 14 декабря 2024
Ответ дляДля драки
Не знаю