Научительница• сегодня в 09:36
Підліток, 37 температура
Добрий день, надіюсь на адекватну відповідь від вас. Буду вдячна.
Вчора випадково помітила що донька якась на дотик гарячіша ніж звичайно ( їй 15 років, просто по йшла побажати спокійної ночі і помітила ), вранці поміряла температуру ртутним термометром 36,6, через півгодини, донька нафарбувалась, попила воду, ніякої фізичної активності не було вирішила ще раз поміряти - 37.
Пішла в школу, бо її нічого не турбує абсолютно.
За тиждень +- каже донька мають бути критичні дні. Чи може бути ця температура через них, чи це варіант норми, бо в неї зазвичай нормал на температура, я це знаю ну і на дотик вона тепліша, тому й помірала бо зразу зрозуміло, що там не 36,6.
Яка може бути причина ?
Коко На Страже• сегодня в 09:37
Це нормальна температура, яка змінюється багато разів протягом дня
Госпожа Белладонна• сегодня в 09:37
В подростковом возрасте такое бывает. Врач говорила, что правильно мерить именно утром.
Научительница
• сегодня в 09:38
Ответ дляУкраїна понад усе!
А лімфовузли щупали ?
А для чого?
Сиреневенькая• сегодня в 09:39
В Японии, температура до 37,4 считается абсолютно нормальной . Вы себе померяйте в течении дня, она так же скакать будет.
Научительница
• сегодня в 09:39
Ответ дляГоспожа Белладонна
Тобто коли не вставала ще з ліжка?
Прийде зі школи ще звичайно поспостерігаю. І переміряю наніч
Не любовница• сегодня в 09:39
Ответ дляУкраїна понад усе!
А лімфовузли щупали ?
Зайшла написати цю фразу, а ви вже🤣🤣🤣
Амбасадор щастя• сегодня в 09:40
Я вже уявляю яка ви тривожниця
В другу фазу менструального циклу норма температури десь до 37.2
На підвищення температури впливає гормон прогестерон. Почитайте про це
Коко На Страже• сегодня в 09:40
Ответ дляНаучительница
Тобто коли не вставала ще з ліжка?
А що ви хочете спостерігати? Це ж не немовля. Вона скаже, якщо погано почувається
Амбасадор щастя• сегодня в 09:43
Ответ дляНаучительница
Тобто коли не вставала ще з ліжка?
Сил вашій доньці ... вас витримати
Коко На Страже• сегодня в 09:41
Ответ дляАмбасадор щастя
Я вже уявляю яка ви тривожниця
Не давайте автору ідей, бо вона ще до гінеколога дитину поведе з цією температурою
Стрибну в гречку• сегодня в 09:41
Ответ дляСиреневенькая
Та ви що? Купа випадків онко, коли температура трималася місяцями 37+ і на це не звертали уваги.
Випадок автора звісно інший.
Научительница
• сегодня в 09:41
Ответ дляСтрибну в гречку
Де сніданок у дитини?
Ще буде,вона це не пропускає
Амбасадор щастя• сегодня в 09:42
Ответ дляКоко На Страже
Ну тоді нехай до приватного веде
Люди хоч гроші зароблять на її тараканах
Коко На Страже• сегодня в 09:43
Ответ дляСтрибну в гречку
Випадок автора звісно інший.
Це не показник. Бо температура може бути як нормальною при серйозних хворобах, так і навпаки. Тому оцінюють сукупність симптомів
Не любовница• сегодня в 09:43
Ответ дляКоко На Страже
На жаль, якщо автор той, про якого ми всі подумали, то її діти від лікарів взагалі не виходять.
Сиреневенькая• сегодня в 09:44
Ответ дляСтрибну в гречку
Випадок автора звісно інший.
Купа випадків, коли і температура і аналіз крові ідеальні при онко 4 стадії . Так шо при кожній температурі 37 бігти до онколога ?
Простецкая• сегодня в 11:40
Понаблюдайте несколько дней, в том числе и после месячных и будете знать. Только меряйте в одно и то же время