Wida Winter• 15 декабря 2024

Матусі, невлятку дуже потрібне спецхарчування

Дівчатка! Потрібна допомога для хорошої людини (Віці всього 25 років), яка весь час допомагала військовим, організовувала передачу допомоги, а її чоловік самотужки ремонтував військовим авто. Жили вони у прифронтовому містечку (це Констаха) і, нажаль їм довелось виїхати звідти задля безпеки, так як вони чекали на дитинку. Живуть у Черкаській області у селі, чоловік влаштувався трактористом.
Дитинка народилась, але на жаль у цієї крихітки є серйозні проблеми зі здоровʼям, тому йому вкрай потрібне таке харчування, як на фото.

1 банка на 2-3дні, ціна доволі велика, тому родині неймовірно важко купляти це, адже окрім харчування ще є потреба у ліках. І є ще старша донечка. Ми з подругами придбали 6 баночок, але цього мало.

По ліках потреби:
- бобобітік;
- кріон 10000;
- Коледан
- енетерожерміна

Раптом у когось є це харчування (тільки таке)чи ліки і бажане допомогти цій родині, будемо дуже вдячні. Всі подробиці та адресу НП можу написати в приватних. 🙏

Давайте спробуємо зробити ще одне диво та хоч трішки полегшити життя цієї дитини🙏

Заздалегідь дякую всім!
lexus112• 15 декабря 2024
Могу заказать онлайн
автор Wida Winter • 15 декабря 2024
Ответ дляlexus112
Могу заказать онлайн
Дякую за ваше серце. Пишу адресу в Приват .
lexus112• 15 декабря 2024
Ответ дляWida Winter
Спасибо родителям малыша за помощь нашим военным 🩵💛 здоровья зайчику ❤️