КонФФетОшка• 15 декабря 2024
Бачили сукню Дакоти Джонсон?
Я помітила таку закономірність:
Чим бездарніше актор/співачка і тд тим більше вони себе оголяють і поводять ексцентрично.
Ви згодні?
В інсті побачила комент, що це друга Моніка 😂
Ви згодні?
Кава з адреналіном• 15 декабря 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Ця акторка просто народилася від відомих батьків. Сама вона б нічого не добилася
Ви провидиця))
Мля, зберуться ото в залатах тьоті і даввй зірок Голівуду оцінювати і прєдполагать)))
Ну умора якась ці жіночки
Трейдер кріпти• 15 декабря 2024
Автор, це так як і в живописі. Якщо картина шедевр, то їй не потрібна реклама, а якщо мазня, беззмістовна, то треба і реклама, і опис, і все на світі, і ще голу жінку поряд поставити, щоб увагу привернути.
ОдинРазНадетое• 15 декабря 2024
Ответ дляКолупалочка
Ну одягніть літом таку сукню і підіть прогуляйтесь. От і побачите , яка звичайна
Надену, когда меня пригласят на подобное мероприятие
Кава з адреналіном• 15 декабря 2024
Ответ дляКролик с моноклем
Все эти люди талантливы и знамениты. То что вам не нравится их творчество не помешало заработать им много денег и почитателей
Ну а шо їй ше робити пожаривши котлети. Треба ж когось принизити, щоб легше стало від свого’щасливого’ заміжжя)))
Кава з адреналіном• 15 декабря 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Піська дорослої жінки не може бути лисою .
Хто сказав?
Дайте подумать• 15 декабря 2024
На усіх цих преміях, фестивалях і аналогічних заходах, оголенням давно вже нікого не здивуєш, зараз навпаки треба начепити на себе побільше чогось чудернацького та епатажного. Леді Гага, наприклад, таке полюбляє. А така сіточка - то таке, ніхто й уваги особливої не зверне, мені здається.
До того ж, а де там власне оголнення? Під сіточкою ж увесь ’сором’ прикритий
ОдинРазНадетое• 15 декабря 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Яка бридота..
менсон талант? Фрік, який ричить
Чи Роуз Макгован талановита?
В яких фільмах проявила себе? У жінках відьмах?
Діта Фон Тіз тут не в тему. В неі такий імідж і виглядає вона у ньому органічно і гарно, а не як Дакота
менсон талант? Фрік, який ричить
Чи Роуз Макгован талановита?
Вот они ещё есть
Приму в дар• 15 декабря 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Да да. Скажите это ван гогу
Цибулька зла• 15 декабря 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Дупа пласка, піська заросша.
Ну таке собі сексі.
Сусідка на фото значно привабливіша в непрозорій сукні. Коли є що показати, не обов’язково це виставляти, ніякої « загадки» , якісь дивні тенденції.
Бачу_майбутнє• 15 декабря 2024
Да-да. Она настолько бездарна и неинтересна, что вы не поленились, принесли сюда подробное фото ее просвечивающегося в сетке лобка, ковыряясь в вопросе того, схожа она с Белуччи или нет.
Она молодая и красивая женщина, естественная фигура, на фитоняшку не претендует. Харизматичная, интересная, обеспеченная.
Но что мы все о ней. Покажите себя, автор. Уж от вашей фигуры и таланта мы все ахнем)
Любви вам!• 15 декабря 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Не знаю никакую дакоту но беленькую бы трахнул
Тю. 50 оттенков не смотрел что ли?
Беленькая уже бежит
Все знаю від і до• 15 декабря 2024
Ответ дляВилами по воде
І це дуже гарненьке
о, щас советчицы набегут и расскажут, что она сэло и надо было все лазером убрать
Продаю витрішки• 15 декабря 2024
Ответ дляВилами по воде
Ну легка неголеність спостерігається.Ляпота
Мода на волосы вернулась?)
КонФФетОшка
• 15 декабря 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Мой коммент про Фредди видели?
Хотя, может быть, он для вас тоже не талант
Він для мене талант який є виключенням з правил.