Госпожа_тамагочи• 15 декабря 2024
Яке фарбування можна зробити на дуже пошкоджене волосся?
Воно в мене завжди таке все життя,хоч і кінчики стигла і догляду багато домашнього
Захотілось змін,що можна зробити?
Українська Мрія• 15 декабря 2024
Я в связи с появлением аллергии стала красить волосы хной.Волосы заметно улучшились, но прям сильно разницу где-то через пол года видно.
Госпожа_тамагочи
• 15 декабря 2024
Ответ дляМочалкин блюз
А чим Ви його все життя пошкоджуєте?
Нічим ,просто таке волосся
Госпожа_тамагочи
• 15 декабря 2024
Ответ дляSantaMonika
Фарбувати обовʼязково? Є сивина ?
Немає ,мені хочеться змін
Мочалкин блюз• 15 декабря 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Нічим ,просто таке волосся
Воно у Вас значить не може бути пошкодженим. Може, воно пористе? Хвилясте?
Госпожа_тамагочи
• 15 декабря 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Так таке, постійно посічене та некрасиве
Мочалкин блюз• 15 декабря 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Пористе можна фарбувати на низькому оксиді, без порошку, може, Ви його витягуєте на браш і утюжком? Через це може сіктися.
Куда ж без меня• 15 декабря 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Може, вітаміни варто спробувати, той же біотин? Як по догляду? Термозахист та олійки використовуєте?
Будьте так ласкаві• 15 декабря 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Не треба їх фарбувати ! Почніть з харчування, а посічене - під ножиці
Госпожа_тамагочи
• 15 декабря 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Я взагалі феном не користуюсь ,утяжка немає
Olivia 666• 15 декабря 2024
Неправильний догляд та здоровʼя перевірте. Будь-яке волосся з доглядом що підходить можна зробити більш менш. Толку що ви його пофарбуєте,а воно все рівно ж буде негарне.
Госпожа_тамагочи
• 15 декабря 2024
Ответ дляOlivia 666
В кожної другої негарне та посічене волосся
Olivia 666• 15 декабря 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Бо догляд поганий та харчування. Думають якщо зробили кератин(кожна 2га його робить)то все. Догляд може бути будь який.