Кили и Манджаро• 15 декабря 2024
Диван ікеа. Хто знає, підкажіть. Фото.
Замовила на кухню диван ікеа, з знімним чохлом,прийшов, відвезли на нову квартиру каркаси, а чохол забрала з собою. І тут прийшло в голову, що є і каркас , і чохол, але не розумію, він без подушок йде? Завтра подзвоню тим, через кого замовляла, але ж цікаво. А якщо без- то чим вони набиваються? Дякую всім.
Кили и Манджаро
• 15 декабря 2024
Горня капучіно• 15 декабря 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Дивилась
В описании нет подушек. Но странно это должно быть само собой.
Закусенец• 15 декабря 2024
Ответ дляГорня капучіно
Ну подушки якби не є опцією щоб йти окремо
Мені цікавіше що то за чохол
Кили и Манджаро
• 15 декабря 2024
Ответ дляГорня капучіно
Оце ж і я так думаю. Може вони лежать в тих ящиках, що і каркас, але навряд чи. Ще не скоро доберусь, а кортить знати.
Кили и Манджаро
• 15 декабря 2024
Ответ дляЗакусенец
Мені цікавіше що то за чохол
Пошитий чохол, одягається, коли диван вже зібраний, можна знімати і прати, і 4 чохла на подушки. Питання: чи є ті подушки?)
Закусенец• 15 декабря 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Ну якщо чохли на подушки йшли окремим пунктом то і подушки мабуть і окремо купляти треба
Кили и Манджаро
• 15 декабря 2024
Ответ дляПотринділиця
Есть там подушки
Должно быть три пакета
У вас три пакета?
Должно быть три пакета
У вас три пакета?
У меня три упаковки: одна тут, я ее раскрыла, там чехлы только, без набивки, а еще есть 2 больших ящика и я не знаю, что в них, кроме каркаса, а добраться сейчас нет возможности
Кили и Манджаро
• 15 декабря 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Ось
Дякую Вам, буду сподіватись, що вони в упаковці з каркасом дивану
Потринділиця• 15 декабря 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Так чего паникуете.там все в комплекте
Кили и Манджаро
• 15 декабря 2024
Ответ дляПотринділиця
Так чего паникуете.там все в комплекте
Тепер не панікую, коли пояснили. Дякую