ПлевалаНаВсе• 15 декабря 2024

Теракт біля ТЦК

У центрі Дніпра стався вибух біля будівлі ТЦК, внаслідок якої загинула людина, також є поранені, серед яких двоє поліцейських.
На місці вибуху в одному з центральних районів Дніпра працює поліція.
Внаслідок вибуху, за попередньою інформацією, загинула людина, є поранені, серед них двоє поліцейських. Постраждалих доставлено до лікарні’.
Деталі: У поліції повідомили, що вибух стався 14 грудня близько 14.15.
За даними джерел УП, теракт вчинив мешканець Дніпра Рубен Восканян.
NesmeyanaYa• 15 декабря 2024
І шо? Всі ще вчора цю новину прочитали
Millie• 15 декабря 2024
Удалено администрацией...
автор ПлевалаНаВсе • 15 декабря 2024
Ответ дляMillie
Удалено администрацией...
мари10• 15 декабря 2024
Ответ дляПлевалаНаВсе
Удалено администрацией...
Hench• 15 декабря 2024
Людина та не загинула не треба триндіти. Так, виродок якийсь тцкашиий.
Klodia• 15 декабря 2024
Ответ дляMillie
Удалено администрацией...
Ksenia2291• 15 декабря 2024
Ответ длямари10
Удалено администрацией...
Когда вашего мужа упакуют в бус такие полицейские, тогда посмотрим, что вы напишете
автор ПлевалаНаВсе • 15 декабря 2024
Ответ длямари10
Удалено администрацией...
LuckVick• 15 декабря 2024
Ответ длямари10
Удалено администрацией...
Поліція все одно не допоможе, їм потрібно спочатку гроші в зуби пхнути, тоді вони хоч видимість роботи створюватимуть, тож...
Альфасамка• 15 декабря 2024
Ответ дляMillie
Удалено администрацией...
ні
Ksenia2291• 15 декабря 2024
Ответ дляMillie
Удалено администрацией...
Ні
Klodia• 15 декабря 2024
Ответ длямари10
Удалено администрацией...
На соседа так напали преступники, он с ребенком гулял. Его схватили и тащили в бус, куда ребенка-им плевать, жена выскочила, они ее ударили и обматерили, полиция приехала, поржала и уехала. А у него отсрочка была, но им пофиг, в финале разобрались, но до этого кошмар. Что там про насилие пишите?
mymoly• 15 декабря 2024
Ответ дляKsenia2291
Удалено администрацией...
liss• 15 декабря 2024
Ответ длямари10
Удалено администрацией...
Орган который не обеспечивает защиту людям. Поэтому насилием во всех
местах как вы пишите наслаждаются все .
Мужчины первые .
mymoly• 15 декабря 2024
Ответ дляliss
местах как вы пишите наслаждаются все .
Мужчины первые .
Я вибачаюсь, але ’орган’ то моцно
wind-d470• 15 декабря 2024
Ответ дляMillie
Удалено администрацией...
Мамина черешня• 15 декабря 2024
Ответ дляMillie
Удалено администрацией...
Teonaa• 15 декабря 2024
То хто постраждав, я не розумію?
А тцк - то хай би хоч всі спалили. Або працюєш, або воюєш. А не як ці гниди - ловлять а самі сидять.
klaraneill• 15 декабря 2024
Ответ дляTeonaa
То хто постраждав, я не розумію?
мужчина в военной форме, шедший в здание тцк, наверное работал там. везде просто пишут ’людина’
Teonaa• 16 декабря 2024
Ответ дляklaraneill
Ну а сама «акція» об чьом? Замах на какашніка?
Якщо на нього і його подєльничків, то це очікувано🤷‍♀️не гоже щоб така срань господня землю топтала
klaraneill• 16 декабря 2024
Ответ дляTeonaa
та вообще непонятно, кто, что и зачем. думаю мы и правду вряд ли узнаем, теракт и все, поймали какого-то странного бомжа и сказали, что это он