Панна Кота• 15 декабря 2024

Мегого

Дівчата, хто має Мегого. Вас часто викидає при перегляді фільму саме на телеканалах? Не розумію чи в телевізорі проблема чи в додатку. Зʼявляється чорний екран з повідомленням : Помилка відтворення відео
Редисочка• 15 декабря 2024
Не було такого наче
Анонім Завгосп• 15 декабря 2024
Краще нетфлікс
автор Панна Кота • 15 декабря 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Краще нетфлікс
Можливо, але запитувала не про це)
Marysya• 15 декабря 2024
Немає такого. Все працює. Інколи може викидать, коли фільм на паузу ставлю, а потім починається нова серія, то може перескочити на цю нову серію а не на те місце, де зупинив перегляд
НеГолосую• 15 декабря 2024
Игого
Ms. Анонимная• 15 декабря 2024
Не было такого
ШанельКуКу• 15 декабря 2024
немає такого
Показушница• 16 декабря 2024
Це коли проблеми з інтернетом.Але можете зв´язатися з оператором, в них гарна служба підтримки.