Госпожа Белладонна• 16 декабря 2024

У Водоканалі бронюють 100% військовозобов´язаних?

Дівчата, питання щодо бронювання військовозобов´язаних. Мій чоловік працює на Водоканалі. Звернувся до керівцництва щодо бронювання. Йому відмовили, сказали, що змінився порядок і тепер не бронюють. Але, наскільки я перечитала ту постанову № 76, то вважаю, що мають право бронювати.
Йому відмовили, бо для когось іншого тримають квоту? чи хочуть може хабаря? а може дійсно не бронюють?
Комунальне підприємство Водоканал має право наразі бронювати 100% або 50% військовозобов´язаних працівників?
Хто знає, підкажіть, будь ласка, щоб розуміти чому відмовили чоловіку.
Бритоножка• 16 декабря 2024
Бо війна
12 галюцинаций• 16 декабря 2024
Не знаю про бронь, но в бусик засовывали работников возле водоканала. Проезжали мимо, видели. Харьков
Не виправдовуюсь• 16 декабря 2024
Ні, бронюють не всіх. Навіть якщо подали документи на бронь, то повертають не всі погоджені. Київ.
Планшетница• 16 декабря 2024
Взагалі зміни. Він дані оновив вчасно?
автор Госпожа Белладонна • 16 декабря 2024
Ответ для12 галюцинаций
бідний Харків. І так постійно під обстрілами, ще й пакують
Планшетница• 16 декабря 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ви пропонуєте зразу до кацапів? Харків незламний!
Черпак_для_фантазий• 16 декабря 2024
Крім 76 є ще 45 ( здається) постанова
Частина по одній бронюється, частина по іншій
В м. Вишневе ( як приклад) точно немає 100% броні
Ответ дляНе виправдовуюсь
То зрозуміло, що не всіх, бо у чоловіків можуть бути порушення або якісь помилки та нестиковки з тцк.
Але Водоканали мають право бронювати, так?
Чоловіку відповіли, що не мають право.
Планшетница• 16 декабря 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Чоловіку відповіли, що не мають право.
Мають, тільки обмежено кількість
Ответ дляПланшетница
Взагалі зміни. Він дані оновив вчасно?
Про зміни я знаю.
Він оновив дані вчасно. Його ще не подавали. Відділ кадрів просто відмовив, посилаючись на те, що Водоканал тепер не має право взагалі бронювати. Це ж брєд.
Ответ дляПланшетница
я пропоную перемогти кацапів. Як - не знаю.
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Крім 76 є ще 45 ( здається) постанова
я зрозуміла, дякую.
Планшетница• 16 декабря 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Про зміни я знаю.
Ким він там працює?
Цикавенная• 16 декабря 2024
По новим законам 50% військовозобов´язаних
Холодная каша• 16 декабря 2024
Если белая зп выше 20к, он имеет право на бронь.
Ответ дляХолодная каша
для комунальників цей критерій не застосовується.
Для них застосовується нижчий рівень з.п.
Холодная каша• 16 декабря 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Тем более! Нанимайте юриста по военному праву и или отсрочка или бронь.
Борщик• 16 декабря 2024
Это когда 15 человек над одним люком стоят)))
Пусть бронируют половину, как и полицию
Борщик• 16 декабря 2024
Ответ дляПланшетница
И кто за него должен воевать, Петя с Ужгороде?
Ответ дляБорщик
Пусть бронируют половину, как и полицию
зараз такого немає.
В комунальників низька з.п. навіть в Києві, ніхто не хоче за таку працювати. Чоловіків мобілізують.
Зараз там залищись працювати наразі лише ті, у кого або жінки можуть приносити з.п., або маргінали, і то, їх не вистачає.
Тому і питаю, не бронюють, тому що не можуть , чи щось треба на лапу дати?
Ответ дляЦикавенная
дякую за відповідь
В гости звали?• 16 декабря 2024
У начальника водоканала куча своих родственников, которых нужно забронировать, у меня у знакомой муж работает в водоканале непонятно кем, там начальник их родственник - его конечно же забронировали, а слесарей отправили в окопы.
Трахтибидох• 16 декабря 2024
У нас в городе не хватает 300 с чем то человек в водоканал , они постоянно постят во всех местных группах вакансии и что это очень патриотично поддержать родной город в тяжелые времена , пишут про соц пакет , но про бронь не слова , так понимаю что под бронью уже все кто надо, а простые работники фиг.
Ответ дляТрахтибидох
Мова про Київводоканал.
Ось і я про це. Або хочуть, щоб ми їм щось запропонували, або дійсно не мають право бронювати. Але ж під них прописана ця постанова 76, знижений розмір з.п.
Ответ дляВ гости звали?
ясно(
Ответ дляПланшетница
Ким він там працює?
Київводоканал.
посада інженер, повірка лічильників
Блискавка• 16 декабря 2024
Родственника с улицы забрали, уже под Полтавой. Бронь до января есть. Он на почте работал. Сейчас, наверно , она ничего не значит
Планшетница• 16 декабря 2024
Ответ дляБлискавка
Документи мав із собою?
ПолБатона• 16 декабря 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Чоловіку відповіли, що не мають право.
Якщо Водоканал підтвердив свою критичність, то буде надано якийсь відсоток до бронювання, якщо не підтвердив, то співробітники залишаться без броні. Автор, і ніхто не може змусити керівництво бронювати саме вашого чоловіка,якщо воно обрало інших співробітників
tushka123• 16 декабря 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ага, так! Всіх на бронь, ні мобілізації і перемогти орків.... А воювати хто буде? Ті, хто там вже третій рік і мізками їде?Чі хто?