Госпожа Белладонна• 16 декабря 2024
У Водоканалі бронюють 100% військовозобов´язаних?
Дівчата, питання щодо бронювання військовозобов´язаних. Мій чоловік працює на Водоканалі. Звернувся до керівцництва щодо бронювання. Йому відмовили, сказали, що змінився порядок і тепер не бронюють. Але, наскільки я перечитала ту постанову № 76, то вважаю, що мають право бронювати.
Йому відмовили, бо для когось іншого тримають квоту? чи хочуть може хабаря? а може дійсно не бронюють?
Комунальне підприємство Водоканал має право наразі бронювати 100% або 50% військовозобов´язаних працівників?
Хто знає, підкажіть, будь ласка, щоб розуміти чому відмовили чоловіку.
Планшетница• 16 декабря 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Київводоканал.
посада інженер, повірка лічильників
Тут необов´язкова бронь.
12 галюцинаций• 16 декабря 2024
Ответ дляПланшетница
Ви пропонуєте зразу до кацапів? Харків незламний!
Предлагаю рейд в Буковеле
Ответ дляБорщик
Это когда 15 человек над одним люком стоят)))
Пусть бронируют половину, как и полицию
Поліцаїв можна і більше відправити! Вони вже складали присягу, мають вміння тримати зброю та ВЛК проходять, бо там служать здорові.А якщо до цього додати, як вони, тварюки поліцайські,відносяться до війскових,то взагалі!Кого, кого, а їх треба 3/4 відправити і зняти з броні!
Ответ дляГоспожа Белладонна
Мова про Київводоканал.
Ось і я про це. Або хочуть, щоб ми їм щось запропонували, або дійсно не мають право бронювати. Але ж під них прописана ця постанова 76, знижений розмір з.п.
На вашому підприємстві, як і кожному, має бути свій юрист. То хай ваш чоловік йде до нього на прийом, та отримує вичерпну відповідь.
Пластилин_Колец• 16 декабря 2024
-все предприятия должні подать заново на критичность.
-обічно такие предприятие делают критичніми обл админ
-квота 50 %;
-до 28.02. можно бронировать через дию в пределах квоті. срок бронирования короткий до 28.02
- после получения новой критичности - на 12 мес через дію.
Кого забронируют - выбирает руководство предприятия.
пусть постоянно ходит и спрашивает, задает вопросы- кто не спрашивает, тот не выбьет. у своего начальника. в отделе кадров и т.п.
-квота 50 %;
Пластилин_Колец• 16 декабря 2024
про Лапу - он должен лучше знать свое начальство и наводить справки где/что.
имеет смысл только на длинную бронь, которая на 12 мес пойдет, не короткую
Планшетница• 16 декабря 2024
Ответ дляtushka123
У нас по школі ходить поліціянтка і призиває всіх їхати з країни. Зарплата більше 30 тис.
Госпожа Белладонна
• 16 декабря 2024
Ответ дляtushka123
Ага, так! Всіх на бронь, ні мобілізації і перемогти орків.... А воювати хто буде? Ті, хто там вже третій рік і мізками їде?Чі хто?
чим воювати? просто стримувати наступ, поки США з Європою та росією не домовляться на яких кордонах зупинитися?
Госпожа Белладонна
• 16 декабря 2024
Ответ дляПланшетница
Тут необов´язкова бронь.
тобто, він за посадою не відповідає. Так?
Госпожа Белладонна
• 16 декабря 2024
Ответ дляtushka123
як Ви вваажаєте, якщо юрист отримує з.п від керівництва , на чию користь буде відповідь?
Госпожа Белладонна
• 16 декабря 2024
Ответ дляПластилин_Колец
-квота 50 %;
добре, дякую.
Планшетница• 16 декабря 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Як вирішать. Є і жінки за такою спеціальністю