Відкушу все що стирчить• Изменено 16 декабря 2024

Чи повинна власник оплачувати долю за генератор? Щоб в орендарів було опалення?

Орендують приміщення
На будинок поставили генератор яке включає і в приміщенні опалення
Якщо «не зайти» в долю то не буде опалення тоді коли вимикають світло
Як би ви поступили? Навязали б цей генератор орендарю? Чи самі б платили? За опалювальний період просять 12000 грн заплатити за цей рік
Що буде в наступному.. які ціни не знає ніхто

Але ситуація така що якщо я зараз ці 12000 заплачу то і в наступні роки прийдеться платити

Або варіант щоб зробили так щоб опалення вимикалось коли не буде електрики
3@йk@• 16 декабря 2024
Смотрите автор, без света нет отопления, вы арендуете коммерческую недвижимость, владельцу все равно, мерзнете вы или нет, если мерзните во время отключений света, тогда платите....
автор Відкушу все що стирчить • 16 декабря 2024
Ответ дляТанцепесенная
Тобто стартових витрат немає, за бензин окремо не рахують, сам генератор буде у власності невідомо кого, але 12 тисяч на рік вони будуть дерти з кожного приміщення?
Нічосє....
Так так
Тому в мене проблема.. я якось не хочу кожного року платити 12000
Бо сьогодні ми заплатимо а в наступному році знову плати
Треба зараз вияснити відносини
Ответ для3@йk@
Я власник
3@йk@• 16 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Я власник
Я бы не платила, вы не виноваты что свет отключают, арендаторы или платят или свой покупают, или мерзнут...
Коварная Зая• 16 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Я власник
Значит в связи с изменившимися условиями ваш арендатор должен съехать, если не хочет платить. Вот и все.
Что у вас в договоре написано по досрочному расторжению?
Коленная ложечка• 16 декабря 2024
Ответ дляТанцепесенная
Кому потім належатиме генератор, той хай і входить в долю.
А за саму роботу генератора (бензин) - то в будь-якому випадку витрати того, хто орендує, тобто хто користуватиметься опаленням.
это посчитали ОБСЛУЖИВАНИЕ за этот отапливаемый год
автор темы пишет - сколько будет в следующем году - не знаю
это значит, что там вообще все темно
я б в такую схему не лезла вообще, ни как арендатор, ни как собственник
купила бы либо генератор сама, либо паверстейшн - которые можно с собой забрать куда угодно, или продать в любой момент
Танцепесенная• 16 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Так так
Треба зараз вияснити відносини
Так якщо це щорічні виплати за використання генератора, то це 100% витрати того, хто орендує.
Вигідно воно чи ні - то вже інша справа. То вже хай і вирішує той, хто орендує.

Я ж думала, то пропонують скинутися разом та купити цей генератор на всіх - в такому випадку, ви як власник були б в долі, але могли б закласти це в ціну оренди.
liss• 16 декабря 2024
Все хозяева в нашем ЖК самостоятельно платили за генератор. Сьемщики снимают или низкие этажи или дома с генератором .
Спрос на рухляди без отопления и света должен и озвучиваться небольшой арендой .
Не танцую- но пою• 16 декабря 2024
Ответ длявентиляторная
А здавали квартиру з опаленням чи попереджали про відключення та необхідність доплачувати?
Це проблема не конкретної квартири, а всієї країни. В кожного є вибір - платити за опалення під час вимкнення світла чи потерпіти. Ми терпимо всім будинком, бо тут більшість вже пенсіонери, таких грошей не мають. Орендарі хотять опалення - платять за нього.
Коварная Зая• 16 декабря 2024
Ответ дляКоленная ложечка
это значит, что там вообще все темно
Это скорей всего какой-то бизнес центр. Автор вроде бы и собственник, но ему диктуют условия. Эти 12 тыс в любом случае должен кто-то заплатить
БезПаспортаНеПродаю• 16 декабря 2024
Автор, очень странная сумма. На генератор ведь скидываются и потом оплачивают бензин. А вот это все - мутки какие-то. Я на месте сьемщика тоже задумалась бы, за что хотят струсить эту сумму. Т.к. логично, что владелец скидывается на генератор, сьемщик - оплачивает уже бензин.
Riesling• 16 декабря 2024
Зараз такі зими, що за пару годин без опалення нічого не станеться.
Всіх відключають і нічого, ніхто ще замерз.
Шаманю второпях• 16 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Так так
Ось вони так придумали з приміщень 12000 раз в рік і буде в тебе опалення
Ну так це як комунальні.
Платить орендар
Коленная ложечка• 16 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Немає в нас оплати користування, за бензин немає
Сказали кожного року платити 12000
В наступному може бути більше
ну так шлите лесом!
что значит - сказали? какого х*ра? смета, затраты, амортизация?!

а с другой стороны, у меня за трешку 1600 пришло за недоноябрь по отоплению, городское
за сезон будет около 10 000 грн.
если у вас коммерция и помещение не два метра - 12 тыщ за сезон - выгодно и просто.
в следующем году - можете или отказаться, или снова посчитать, что выгоднее - покупать что-то себе или снова платить им

но прежде, чем платить, я бы им много вопросов позадавала - кому, как официально, где зафиксировано, откуда такая сумма и т.д.
Море_море_я_скучаю• 16 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Сусіднє приміщення (орендарі) поставило генератор собі
І самі хоботяться
Ну купите себе генератор и хоботитесь тоже, будете уезжать заберёте. Просто Вы же за отопление по оренде платите , почему собственник должен оплачивать Ваше отопление при отключении света? Вы снимаете помещение+платите коммунальные. Может собственник и свет должен частично платить летом за кондеры?
Ответ дляКоварная Зая
Так так
Наче не такі великі гроші
Але з іншого боку чого я маю платити… он сусідні приміщення свої поставили генератори і керують своїм
З іншого боку - я краще на 12000 куплю дітям подарунки під ялинку
Ms. Доброта• 16 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Немає в нас бензину
Треба заплатити 12000 за опалювальний сезон і все
І так кожного року
Це не зрозуміло, один раз оплачується генератор, потім щомісячно його обслуговування по факту. А так за що платить 12000 щорічно невідомо?
Коварная Зая• 16 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Так так
Наче не такі великі гроші
Ну если вам дают возможность в этой схеме с генератором не участвовать - то не участвуйте.
Шаманю второпях• 16 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ну бачте
А в нас орендар без генератора
Просто там якась батарея стоїть на електрику і всі радіє сидить
Мовчить
Звичайно він не чухається і не напрягається

Але ж чому тоді сусіднє приміщення посавило собі окремо генератор і орендодавець (власник) взагалі не має гемору
Так якщо його влаштовує батарея, то навіщо йому 12К платити?
Цідило правди• 16 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Таа
Це комерційне
Автор, ну смотрите, у нас на предприятии нет отключений света. Соответственная и цена аренды. У Вас если есть неудобства от отключений света - это одна цена, если нет таких неудобств - другая цена. Соответственно и решайте.
Ответ дляMs. Доброта
Нє нє
В нас тут просять оплатити 12000 один раз в рік
І більше нічого
Танцепесенная• 16 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Нє нє
І більше нічого
Але кожен рік.
Якась мутна схема.
Гербарія сушу• 16 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Сказали кожного року платити 12000
В наступному може бути більше
Автор, +2 тис до комуналки в зимовий період додайте до аренди. Якщо орендарю не потрібне опалення під час відключення світла - то не платіть.
Ответ дляЦідило правди
Згідна з вами
Йосип_молодий• 16 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ну бачте
А в нас орендар без генератора
Мовчить

так якщо орендатору не треба той генератор, навіщо ви йому його нав´язуєте?
Коленная ложечка• 16 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Я власник
тогда шлите лесом
арендатору скажите - это ваша забота отопление вас
Можу брикнути• 16 декабря 2024
Арендатору вашему нужно отопление во время отключения света?
Гербарія сушу• 16 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Так так
Наче не такі великі гроші
якщо технічно можливо ваше приміщення не заживлювати від генеаора при відключеннях - то вирішуйте самі. можливо технічно не можливо вимкнути вам одній електрику, а всі інші приміщення від генератора заживити
Цідило правди• 16 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Згідна з вами
Да, но это Вы должны решать, как собственник, ваше помещение имеет нюансы с отключениями света либо нет. Если Вы сдаете помещение где этот вопрос решен, это одно. Если арендатору нужно самому решать этот вопрос (оплачивая эту услугу третьему лицу, либо имея свой альтернативный источник энергии) это другое
Блискавка• 16 декабря 2024
Ответ дляMs. Доброта
У нас так, власник платить за генератор, а орендар оплачує бензин.
А, сколько в месяц выходит?