Відкушу все що стирчить• Изменено 16 декабря 2024
Чи повинна власник оплачувати долю за генератор? Щоб в орендарів було опалення?
Орендують приміщення
На будинок поставили генератор яке включає і в приміщенні опалення
Якщо «не зайти» в долю то не буде опалення тоді коли вимикають світло
Як би ви поступили? Навязали б цей генератор орендарю? Чи самі б платили? За опалювальний період просять 12000 грн заплатити за цей рік
Що буде в наступному.. які ціни не знає ніхто
Але ситуація така що якщо я зараз ці 12000 заплачу то і в наступні роки прийдеться платити
Або варіант щоб зробили так щоб опалення вимикалось коли не буде електрики
Железобетон• 16 декабря 2024
Ні. В долю не входити. Користуватись тільки тим теплом, що працює під час, коли є світло. Орендарям повідомляються умови, вони орендують саме на таких вхідних даних. Якщо вони після цього хочуть іншого, то самі і вирішують.
Коленная ложечка• 16 декабря 2024
Ответ дляКоварная Зая
Это скорей всего какой-то бизнес центр. Автор вроде бы и собственник, но ему диктуют условия. Эти 12 тыс в любом случае должен кто-то заплатить
не, автор пишет - если в долю не войти - не будет отопления
ну и нах!
при таких схематозах - однозначно, нах нах
соседи же, вон, поставили свой генер, и не пошли ’в долю’
ну и нах!
Ms. Dolly• 16 декабря 2024
А кто его должен оплачивать? Конечно, собственник. Как не зайдешь - вечно эти бизнесменши-жлобыхи с квартирами, которые пытаются всё скинуть на квартиранта.
Коленная ложечка• 16 декабря 2024
Ответ дляRiesling
Зараз такі зими, що за пару годин без опалення нічого не станеться.
Всіх відключають і нічого, ніхто ще замерз.
нуууууу
от помещения, конечно, зависит
у меня вчера в кабинете было +2 ))
от помещения, конечно, зависит
у меня вчера в кабинете было +2 ))
Коленная ложечка• 16 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Нє нє
В нас тут просять оплатити 12000 один раз в рік
І більше нічого
блин, может и я вас попрошу )))
просто оплатить )) мне 12000 один раз в год )))
ну, комедия же!
Язвочка• 16 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
В нас нажаль не вклбчений в платіжки
Якби так було - я б тут не питала
А мій орендар не хоче платити без платіжки(((
Якби так було - я б тут не питала
То пусть сидит мерзнет. Вам то что ?
Відкушу все що стирчить
• 16 декабря 2024
Ответ дляRiesling
Ну это если совсем не отапливается.
А здесь речь про пару часов без отопления - до +2 упасть не может.
Да опалення лише на період вимкнення світла
Губки-уточкой• 16 декабря 2024
Я не в темі, але просто цікаво: як окрему квартиру по стояку, яка не в долі, позбавлять опалення? Технічно як це робиться?
ХаДиДиШь• 16 декабря 2024
Я б купила електричні (які можно повісити і окремо опалювати батареї і перед увімкненням опалення (за офіційними відключеннями) трохи доопалювала площу. Так за електрику платити більше,.але ви нічого не винні невідомо кому кожного року за бензин.
Экспертиза• 16 декабря 2024
за покупку і встановлення генератора платить власник, за обслуговування і на пальне платить орендар
Відкушу все що стирчить
• 16 декабря 2024
Ответ дляАленький носочек
Генератор - власник
Пальне - орендар
Немає в нас пального
Просять заплатити 12000 в рік
Відкушу все що стирчить
• 16 декабря 2024
Ответ дляЭкспертиза
Немає в нас пального
Просять заплатити 12000 в рік
Відкушу все що стирчить
• 16 декабря 2024
Ответ дляГубки-уточкой
В нас можна окремо відключити
Коленная ложечка• 16 декабря 2024
Ответ дляRiesling
Ну это если совсем не отапливается.
ну, не пару - за ночь
и да, это не офис )) в обычном смысле слова
Экспертиза• 16 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Немає в нас пального
Просять заплатити 12000 в рік
тоді розділіть суму. за покупку генератора ви заплатите, інше орендарі
Відкушу все що стирчить
• 16 декабря 2024
Ответ дляЭкспертиза
Так немає іншого…
Є лише 12000 в рік
Экспертиза• 16 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Так немає іншого…
Є лише 12000 в рік
шось дивне. шо входить в цю суму? покупка генератора і пальне на рік? тоді питання як прорахували суму на витрати пального? бо вона може дуже сильно варіюватися
Ms. Доброта• 16 декабря 2024
Ответ дляБлискавка
А, сколько в месяц выходит?
У нас ще не вмикали генератор, купляли саме для котлів, але по 3 години поки нормально справляємось без нього.
Ms. Доброта• 16 декабря 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Ніяк
Бадабум• 16 декабря 2024
Это всего на тысячу больше в месяц , поднимайте на нее цену. Ну конечно еще смотря за сколько сдаете.