Бывший сирийский диктатор Башар Асад впервые попробовал объяснить, почему он покинул страну и перебрался в Россию
«Москва потребовала от командования организовать немедленную эвакуацию в Россию вечером воскресенья, 8 декабря
ахахххха очередная жертва обстоятельств:)). Он не хотел, он до последнего стоял, хирой, а потом ему москва сказала и он душой там, в Дамаске, а телом к сожалению в Москве с 250 миллиардами в спешке захваченными
делаем ставки, кто следующий побежил в расею?
vikinguryonok• 16 декабря 2024
Я вже пару днів туди відправляю Юрія Бойко
Нехай нам тут не тошнить
Веточка сакуры67• 16 декабря 2024
Ответ дляvikinguryonok
Нехай нам тут не тошнить
А что он нового стошнил ?
Queen of Roses• 16 декабря 2024
Ответ дляPinkMa
да, а шо?
Так себе выбор у вас. Как и мнение политическое
vikinguryonok• 16 декабря 2024
Ответ дляQueen of Roses
Ви би своїм мнєнієм тут не позорились, ага?
Queen of Roses• 16 декабря 2024
Ответ дляvikinguryonok
Мнение это мнение, а не позор. Запомните
diamond_shop• 16 декабря 2024
Ответ дляeltiempo
Я в шоці від його недавнього виступу, бо думала, що він давно втік до параші і сидить десь недалеко від ківи та царьова.
він ще й кудись в Європу разом із Порошенком їздив, пару днів як бачила фотку, у складі нашої делегації
diamond_shop• 16 декабря 2024
Ответ длязавитушка
А ви не смійтесь, за нього ще й голосуватимуть.
я навіть знаю хто, тут повний сайт таких
diamond_shop• 16 декабря 2024
Ответ длязавитушка
Головне, що в органів до нього питань нема, всьо ж нормально.
Тут важно слідкувать за Порошенко, скільки коштує його куртка в якій він кудись там приїхав, от хто головний ворог.
так вони з Порошенком разом їздили однією делегацію буквально на тому тижні,й у Порошенко не чухається нічого, з тим покидьком норм їздиться