18 мнеУЖЕ• 16 декабря 2024
Всі вже вкурсі що вихідних не буде?
Як святкувати плануєте? Особливо хто на машині, грутно якось😐
НеГолосую• 16 декабря 2024
Ответ дляБелочкой зови
Не очень про машину поняла, объясните
у кого відсутнє авто то і відсутність вихідних легше переноситься
Анонім Секретар• 16 декабря 2024
Ответ дляЖинси на дитину
А вони були ? Війна в нас,ау
І що це рішить? Це тупо. Минулого року не відпустили на різдво, сиділи в порожньому офісі
Цього року мені вже не має до кого їхати
Я только за!• 16 декабря 2024
Це на розгляд керівництва, дуже багато компаній за розпорядженням роблять вихідний. Але на Різдво могли вже б і зробити на законодавчому рівні той вихідний, податки вже підняли, а вихідних зась.
ГЛЮкоза• 16 декабря 2024
Ответ дляБелочкой зови
Не очень про машину поняла, объясните
Не отпраздновать на работе, видимо ))
Гуру троллинга• 16 декабря 2024
Ответ дляRemensa
Я працювала на виробництві і, вкиньтесь, в ніч на 1 перше січня завжди була зміна. І нічого, вижила.
В ночь на первое всегда лучше работать чем в ночь на второе.
ГЛЮкоза• 16 декабря 2024
Ответ дляЧарівна патика
При чем тут машина?
У людей проблема - не залити за душу алкоголь. Розумієте? В цьому у них сенс свята - випити!
Коко На Страже• 16 декабря 2024
А може хтось мені пояснити, в чому сенс позбавляти усіх вихідних? Все одно святкувати і радіти не заборонили. Чому раніше було, а тепер немає?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 16 декабря 2024
Магазини завжди 1го працювали.....у них і раніше не було вихідних
СкумбріяП8• 16 декабря 2024
Ответ дляДесь так, але...
Колись тут писали що українці тільки б святкували ...робити не хочуть .За кордоном такого,мовляв,немає.
З´явилася така нагода .Знову пишуть що не добре .
Ну извините, я такого не писала и как человек и как работник чувствовала себя намного лучше, когда были длинные выходные.
А так уже просто «от работы дохнут кони, ну а я бессмертный пони».
Работодатель откровенно пользуется этими законами и выходных нет, менять работу в такое тяжелое время не могу, чтоб не остаться у разбитого корыта. Но устала очень, нельзя людей за усталость осуждать.
Хвігура мічти• 16 декабря 2024
Так их уже 2 года нет.
У нас будет, муж сам себе сделает, сестра отпуск за свой счет возьмет на 1
Жинси на дитину• 16 декабря 2024
Ответ дляГуру троллинга
А першого на денну зміну? Ніхто не нив, бо нікого не змушували там працювати.
18 мнеУЖЕ
• 16 декабря 2024
Ответ дляЧарівна патика
При чем тут машина?
Коли я з перегаром, у мене стікло потіє
Жинси на дитину• 16 декабря 2024
Ответ дляliss
Какая ?
Комуналка не списана , налога растут , цены тоже .. где война ?
І в магазинах продукти за гроші. Безлад
Жинси на дитину• 16 декабря 2024
Ответ дляГуру троллинга
Ми колись після корпоративну на денну зміну вийшли. Додому прийшли о четвертій ранку, а на роботу на восьму. Добре,що субота була🤪 і ніхто мозок не клював
Гуру троллинга• 16 декабря 2024
Ответ дляRemensa
Зато весело було. Я працювала на хлібозаводі. Начальство на цілий тиждень вихідне, ніхто мозок не виносить. Я любила свою роботу
А я в больнице. На новый год всегда самые веселые дежурства и поработаешь и отметишь и утром с семьёй посидишь. А если первого на работу 31 испорчено , ещё и попробуй доберись, ни людей , ни автобусов и стоишь как одинокая сосна на остановке.
Незламна Україна• 16 декабря 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Може це,як жіночі боягузи ,або пекельні борошна?😆
Обоже, я про боягузів ще не чула, ржу просто
Горня капучіно• 16 декабря 2024
я ФОП, поэтому сама сделаю себе выходные на Рождество и НГ. Но я весь год работала вообще без выходных 24/7
Горня капучіно• 16 декабря 2024
Ответ дляКоко На Страже
ну это ж типа законодательно, шоб все на Перемогу работали без передышки
Божа кульбабка• 16 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
в мене вихідні від сьогодні і до смерті. Чого і вам бажаю
Ви не працюєте?
Хто Вас забезпечує?
Божа кульбабка• 16 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
накопичення
Дякую за відповідь.
А ким працювали раніше?
І якщо не секрет, скільки Вам років?
А ким працювали раніше?
І якщо не секрет, скільки Вам років?