Надежда наш компас• Изменено вчера в 07:44
Будва чи Ріміні (Італія чи Чорногорія) з підлітками автобусним туром?
Привіт, дівчата.
Розкажіть, будь ласка, можливо хтось має досвід таких подорожей. Де більше сподобалось старшим дітям.
Можливо порадите туроператора який не розчарував. Наперед усім дякую за відповіді!
Ворожу на каві• вчера в 19:25
Ответ дляМаю натхнення
З кінця травня - так, плавала вже
Ну то у вас сiмейство моржiв. Ось температура моря у Макарська з 2022 по 2025. Це холодна вода для переважної бiльшостi, зовсiм некомфортне купання
Доставучая• вчера в 19:26
Ответ дляСнегурочко
Ну автор в Украине, ей не так легко добраться
Та я ж о цене на проживание писала.
Маю натхнення• вчера в 19:26
Ответ дляВорожу на каві
Коли сонечко припікає, то як раз!
После шести ни-ни• вчера в 19:31
Ответ дляНадежда наш компас
Так тому ж і запитую😂мамі море точно треба і ще бажано щоб двоє підлітків хоч чимось задоволені були)
В автобусних турах будуть екскурсії цілими днями ,а не відпочинок на морі повноцінний
После шести ни-ни• вчера в 19:33
Ответ дляНадежда наш компас
Це в районі 500 євро з людини без харчування
На скільки днів за таку вартість?
Надежда наш компас
• вчера в 19:35
Ответ дляПосле шести ни-ни
На скільки днів за таку вартість?
Одна людина 9 ночей Чорногорія, або без нічних переїздів 6 ночей Ріміні плюс транзитні готелі
После шести ни-ни• вчера в 19:36
Ответ дляНадежда наш компас
На 15 днів тур?
Надежда наш компас
• вчера в 19:38
Ответ дляМульйонерша
А я думала это просто тема.
А это для рекламы раскрутили.
И еще парят места с ежами против чистой италии
А это для рекламы раскрутили.
Взагалі то це моя тема. А так як у мене фобія страшенна висоти та літаків, за цей напрямок і не запитувала. Там писали за дешевший цінник то трохи задумалась. Але точно не за таку суму
Надежда наш компас
• вчера в 19:42
Ответ дляПосле шести ни-ни
На 15 днів тур?
Ні це я розглядала між тим і тим варіантом, але вже починаю дивитися в сторону букінгу та квитків на автобус окремо…
Забризкана водою• вчера в 20:12
Ответ дляМаю натхнення
Я в минулому році обрала тур на Амальфітанське узбережжя, їздила з донької, дуже сподобалось. тур з постійними переїздами, але без нічних
С каким туроператором ездили?
После шести ни-ни• вчера в 20:12
Ответ дляНадежда наш компас
Ви можете купити в турагентів тур на трьох людей і поїхати по ньому самостійно
Хата на мати• вчера в 20:24
Ответ дляКуплю орехи
Я живу в Италии, в 1,5 часа от Римини и на мой взгляд Римини - это самое отстойное место в Италии. Не понимаю почему вообще туда едут
Хіба дітей грудних в жабурятнику помочити. А так не уявляю, що там робити. 500м по кісточку, далі пару км від по коліна до по пояс (якщо ще трапиться знайти ямку).
Але особисто мені б пішло, якщо море лише для галочки, там норм розв´язка, можна покататись трохи, подивитись. За Болоньєю сумую, моє місце, просто люблю вуличками тинятись. Хоча в той час, коли зазвичай їдуть на море, жодних подорожей Італією не захочеться, бо жити можна лише під кондиціонером.
Хата на мати• вчера в 20:27
Ответ дляНадежда наш компас
Блін, за таку ціну їдьте автобусом/поїздом до Варшави, звідти на літак до Барселони і за годину ви в Салоу. Море не зрівняти, цікавості для підлітків теж. Одну Авентуру вони запам´ятають на довго
Надежда наш компас
• вчера в 20:34
Ответ дляХата на мати
Дякую, поки Іспанію одним оком дивились то виходить за бюджет, так як виходить і проживання дорожче і там то точно потрібно розкошелитись а не в номері чи на пляжі сидіти, тому цей рік розглядаємо трішки дешевші варіанти…
Трейдер кріпти• вчера в 20:55
Ответ дляКротоТо
Только не Римини. В Будву можно. Я ездила автобусом из Львова с Аккорд-туром в Будву на 6 дней. Дорога долгая жесть… ночевали в Венгрии. Экскуркурсия была еще в Белграде ( вообще не понравился город) и потом из Будвы ездили в Котор, Дубровник. Еще ездили на остров напротив Будавы сами - понравилось, там хоть людей мерьше было на пляже, а в Будве лечь на пляже негде, людей тьма. Вечером можно в Будву прогуливаться. У нас отель был на окраине Будвы - было тихо ночью.
Естественно Хорватия круче. Были в Бреле, Пореч, Пуле, Ровинь, Макарской, но там и цена другая.
А в каком месяце это было?
КротоТо• вчера в 20:57
Ответ дляТрейдер кріпти
А в каком месяце это было?
Кінець липня-початок серпня, у 2023 р.
Неправдиша• вчера в 22:00
была когда то в Будве. Есть классный рафтинг по Таре, и живописные горы. Старшим должно зайти. Там есть чем заняться и посмотреть, сколько той Черногории, можно объездить местным транспортом.
Цирк на дроті• вчера в 22:08
Ответ дляМаю натхнення
Краків – Каринтія – Тревізо – Рим – Салерно – Амальфі – Позітано – Альберобелло – Неаполь – Сорренто – Тоскана – Флоренція – Венеція – Тарнув
З приводу цінника не скажу, не порівнювала
А где взять такой тур? Посоветуйте пожалуйста
Мрію про космос• вчера в 22:10
Ответ дляНадежда наш компас
Турція на олл з аквапарком
Хата на мати• вчера в 22:22
Ответ дляНадежда наш компас
Зовсім все не так. Минулого року ми 16 днів двіжували втрьох з моїми хлопцями на бл.1600. Тут було два літаки, два поїзди, один автобус, три житла, Порт Авентура на три дні, місцевий транспорт, їжа, магніти, білети в інші локації і решта. Це була Барселона, Салоу, Венеція. Плюс до всього, я втопила в морі свої окуляри для зору і довелось терміново купити нові за 360євро. Тож їхати автобусом за півтори тисячі в якусь єрунду... та ви що.
Цього року трошки дорожче, бо не заздалегідь, але теж думаю вкладусь в 2тис. на два тижні. Хочу трошки Італії захопити, а звідти кудись на тенеріфе чи на мадейру побродити днів на 10.
Трейдер кріпти• вчера в 22:45
Ответ дляКротоТо
Кінець липня-початок серпня, у 2023 р.
Аа, ну это да. Самый пик сезона. Я когда-то была в сентябре. Середина. То хорошо было))
Маю натхнення• вчера в 22:46
Ответ дляЦирк на дроті
Формула краси + три узбережжя Італії
Надежда наш компас
• вчера в 23:53
Ответ дляХата на мати
Ого нічого собі, круто! Це Ви через букінг собі усі локації бронювали? А які сайти чи оператори по квитках? Дуже цікаво, це напевно не перший Ваш досвід, такої організації самотужки?
Хата на мати• 2 часа назад
Ответ дляНадежда наш компас
Та ні, я б не сказала, що я така крута і безстрашна. Але ж хочеться - гірше, ніж болить. По ходу розбираюсь та і хлопці вже допомагають. Зазвичай я не шукаю конкретне місце, просто відкриваю сайти з авіаквитками і дивлюсь, куди є найдешевші білети з найближчого до мене аеропорту у зручні мені дати. Часто так буває, що дешево лише в одну сторону, а зворот в ту ж точку вже не вигідно. Тоді я шукаю, куди ще дешево вже з того місця. І ось тоді вже назад з другої країни або міста можна теж повернутись дешево. І це часто дає можливість покрити житло на різниці в ціні білетів. Або буває, що ні, купую білети на наступний тиждень, бо приспічило, в одну сторону більш-менш, а назад космос, то тоді шукаю автобус або поїзд. Плюс ще й така собі екскурсія з вікна). Словом, просто не бійтесь, грошей у вас достатньо на прикольний двіж. І це точно не Ріміні) По світу ходить купа точно таких самих, як я чи ви туристів. Які не балакають місцевими мовами, не знають все досконало. Вони просто їдуть в нове місто, країну і кайфують.
Житло бронюю на букінгу вже під білети. Потім передивлююсь ютуб, тік ток, там купа корисної інформації - куди сходити, як купити білети на місцевий транспорт, що де безкоштовне. Для Венеції взагалі знайшла в ютубі карту, вона коштувала пару євро, завантажила собі і мене наче хто за руку вів, жоден турист до тих місць не доходив. Ми ходили до 30км на день, були мертві, але спогадів на все життя. Хочу ще дуже пройти шлях Сантьяго з Португалії до Іспанії, зараз якраз начитуюсь інформації, десь на жовтень, щоб і тепло ще, але вже не спека. Пацани вже звикли, вони вже не питають навіть куди)