КАПСЛОЧНИЦА• 16 декабря 2024
Дуже отруїлися вафлями зі згущенкою!
Будьте обережні, на вихідних ми з чоловіком дуже сильно отруїлися вафлями, як на фото. Купували в новусі, не знаю точно, чия вина, більше схиляюсь саме до мережі новус, вони «славляться» економією на всьому - від продажу протермінованих продуктів в кулінарії до економії на генераторах.
Бережіть себе та своїх близьких
СережкинаЯ• 16 декабря 2024
О, мы такой недавно ели, но из Форы, все ок, только вафли какие-то слишком воздушные
КАПСЛОЧНИЦА
• 16 декабря 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Ми дуже любимо цей тортик і часто купували в атб, взагалі 0 проблем.
А це чорт мене дьорнув купити його в новусі і на тобі 🤮
КАПСЛОЧНИЦА
• 16 декабря 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Даже не знала , что таким можно отравиться
Я теж, спочатку думали на піцу. Але потім проаналізували, що в суботу ввечері я зʼїла шматочок і неділю провела біля унітазу (
А чоловік зʼїв його в неділю і сьогодні страшна діарея
КрестьянинДиор• 16 декабря 2024
Ответ дляЛепетун
Жесть
Бибер-анонимер• 16 декабря 2024
Ответ дляЛепетун
Да яка різниця де купили. Просто не пощастило
КАПСЛОЧНИЦА
• 16 декабря 2024
Ответ дляСнегопадка
Ви впевнені, що то отруїлися саме через вафлі ?
Так, проаналізували, хто що їв за суботу і неділю і все показує на торт цей
КАПСЛОЧНИЦА
• 16 декабря 2024
Ответ дляСтебель березы
Автор, его делать самостоятельно минут 15
У мене маленька дитина, я б його зараз точно сама не робила) а загалом так, більше купувати точно не буду
Прагматик флегма• 16 декабря 2024
а у мене в родині їли тільки домашнє ,але за тиждень перекосило всіх .Може вірус який ?
КАПСЛОЧНИЦА
• 16 декабря 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
кроме вафель за сутки ничего не ели ?
Їли звісно) але саме цей торт їли в такій послідовності як нам стало погано по черзі, спочатку мені, а потім чоловіку
Вапщета• 16 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
я їм лише в макдональдсі. Там впевнена в продуктах
Кузнецов,не бреши ,ты год ешь сладости которые на гробках весной насоьираете .
КАПСЛОЧНИЦА
• 16 декабря 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Можливо, в мене до новуса трохи специфічне відношення, бо колись давно отруїлась Олівʼє з їхньої кулінарії
КАПСЛОЧНИЦА
• 16 декабря 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Теж блювота та діарея?
Блондинка в Шоколаде• 16 декабря 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Сальмонелла есть везде..
ЭкстрасенсиХаЯ• 16 декабря 2024
Ответ дляСтебель березы
Как его сделать? В магазине варёную сгущёнку продают ароматизированную ’Ириска’, ненавижу этот привкус. Где взять обычную варёную сгущёнку?
Прагматик флегма• 16 декабря 2024
Ответ дляЛепетун
Теж блювота та діарея?
ага ,з різницею в день два .Чоловік останній приїхав і вже з будинку викинули все з продуктів тоді і за кілька днів і він
БезПаспортаНеПродаю• 16 декабря 2024
Ответ дляСтебель березы
Багато що робити не довго ,але як це знімає відповідальність з продавця неякісного ?
КАПСЛОЧНИЦА
• 16 декабря 2024
Я чесно кажучи сама дуже здивована за це отруєння, бо дууууже давно не блювала. Я більшу частину цього року була вагітна і в мене абсолютно не було токсикозу. То я в неділю просто приголомшена була, настільки це важко і погано( дуже шкода жінок, які проходять через це місяцями!
КАПСЛОЧНИЦА
• 16 декабря 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Жесть просто, може і правда якась інфекція
ЧупакабраЗеБест• 16 декабря 2024
Ответ дляЛепетун
а в новусе травилась раз 5.
в последний раз - сочники с творожком, я думала что я умру.
КАПСЛОЧНИЦА
• 16 декабря 2024
Ответ дляКраїна мрій
Ищите позитивчик) за то неплохо очистились и похудели.
Дякую, та щось не весело зовсім)
ЧупакабраЗеБест• 16 декабря 2024
Ответ дляПрагматик флегма
вы в киеве? сейчас Рота вирус ходит по всем школам и садам
ЧупакабраЗеБест• 16 декабря 2024
Ответ дляЛепетун
значит это он.
Прагматик флегма• 16 декабря 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
так ,тут