КАПСЛОЧНИЦА• 16 декабря 2024
Дуже отруїлися вафлями зі згущенкою!
Будьте обережні, на вихідних ми з чоловіком дуже сильно отруїлися вафлями, як на фото. Купували в новусі, не знаю точно, чия вина, більше схиляюсь саме до мережі новус, вони «славляться» економією на всьому - від продажу протермінованих продуктів в кулінарії до економії на генераторах.
Бережіть себе та своїх близьких
ЧупакабраЗеБест• 16 декабря 2024
Ответ дляЛепетун
Можливо, в мене до новуса трохи специфічне відношення, бо колись давно отруїлась Олівʼє з їхньої кулінарії
я часто их салатми травилась, муж отравился их колбасой на НГ, видать просрочку спихивали. еще и дочке дал маленький кусочек попробовать, на бедняга как давай рыгать
Гуру троллинга• 16 декабря 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а в новусе травилась раз 5.
в последний раз - сочники с творожком, я думала что я умру.
И упорно там дальше покупаете?
Библиотекарь• 16 декабря 2024
Ну ми колись в родині так по черзі ’травилися’, але їли абсолютно різне і не разом. Ротавірус це може бути
Стебель березы• 16 декабря 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Как его сделать? В магазине варёную сгущёнку продают ароматизированную ’Ириска’, ненавижу этот привкус. Где взять обычную варёную сгущёнку?
Некоторые варят
Я бы лучше купила коржи и сгущёнку и намазал, чем покупать такой простой готовый торт. Это ж не Наполеон сложный или пражский
Капризуля• 16 декабря 2024
Ответ дляЛепетун
Їли звісно) але саме цей торт їли в такій послідовності як нам стало погано по черзі, спочатку мені, а потім чоловіку
Так может вы ротавирус откуда-то принесли и заразили мужа
Стебель березы• 16 декабря 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Багато що робити не довго ,але як це знімає відповідальність з продавця неякісного ?
Согласна
КАПСЛОЧНИЦА
• 16 декабря 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а в новусе травилась раз 5.
От і я новусу не дуже довіряю, хоча чесно любила його, в нього таке зручне розташування, великий вибір товарів. Але з початком війни перестала купувати в них мʼясо , бо завжди було «з душком»
сЛАдКОежКА• 16 декабря 2024
Я цього виробника люблю вафлі фіолетова упаковка масло наче не намальоване там, беру в новус і атб
Рази три на тиждень топчу їх нічого не було жодного разу
КАПСЛОЧНИЦА
• 16 декабря 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Я в шоці просто, буду обходити їх 10 дорогою
Вилосипедниця• 16 декабря 2024
Не повірите, моя колега ним труїлася недавно. Зʼїла на роботі і стало погано через годину.
КАПСЛОЧНИЦА
• 16 декабря 2024
Ответ дляКапризуля
Я особливо ніде не хожу, бо в декреті зараз
КАПСЛОЧНИЦА
• 16 декабря 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Ну слава Богу) нехай і надалі все буде гуд, просто поділилася, бо дуже хрєново було обом
КАПСЛОЧНИЦА
• 16 декабря 2024
Ответ дляВилосипедниця
Оце так співпадіння, більше ніколи не братиму його. А не знаєте, де купувала?
Чемна панночка• 16 декабря 2024
Ответ дляЛепетун
Я теж, спочатку думали на піцу. Але потім проаналізували, що в суботу ввечері я зʼїла шматочок і неділю провела біля унітазу (
А чоловік зʼїв його в неділю і сьогодні страшна діарея
можуть бути не вафлі та не їжа, наразі ходить такий вірус, в мене двоє онуків один за одним, а через пару днів донька старша, симптоми однакові - нудота, блювання, у неї подружка в такому ж стані, а за пару днів до того хворів її син
у мене таке було пару днів але просто нудота, але я просто одразу починаю ковтати ентеросгель, есенціале та омез та сідаю на дієту по типу сухарі та чай з ромашки, пару днів було дуже не ок, сьогодні більш менш
Чемна панночка• 16 декабря 2024
Ответ дляЛепетун
У мене маленька дитина, я б його зараз точно сама не робила) а загалом так, більше купувати точно не буду
що мене завжди прикалує то ці ’яжемами’, то не поїду з дитиною далеко, бо машина занята, то не буду готувати, згадую як ми перших дітей піднімали, памперсів не було, прали руками, встигали прати, прасувати, з дітьми гуляти, я почала торгувати на ринку коли дитині було 6 міс, товар тягала мішками, їздила кудись та й завжди всі діти були з нами, їздили. літали, готувати смачне вони теж не заважали, а зараз ’ой, в мене ж дитина. я на пошту не можу піти’ капець...
Чемна панночка• 16 декабря 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
зварити, ви серйозно не знаєте як це робити? гугл в поміч, варите прямо в банці залізній, є спец технологія, щоб банку не розірвало
Чемна панночка• 16 декабря 2024
Ответ дляГуру троллинга
И упорно там дальше покупаете?
миші плакали, кололися та продовжували жерти кактус
Сама собі лікар• 16 декабря 2024
Ответ дляЛепетун
Не у всіх однакова реакція..може і не торт бути
Сама собі лікар• 16 декабря 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
В банках металевих
ДлинноНожка• 16 декабря 2024
Ответ дляЛепетун
А я наоборот в Новусе беру в основном продукты
Мы отравились как то тем,что купили в Велмарте
Кидстаффовка• 16 декабря 2024
Ответ дляЛепетун
Чем там отравиться в этом торте?
Бибер-анонимер• 16 декабря 2024
Ответ дляЛепетун
Не беру нічого в кулінарії. Брезглива
Бараболька• 16 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
я їм лише в макдональдсі. Там впевнена в продуктах
Були летальні випадки, як не страшно
Пишущаяся• 16 декабря 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Сварить обычную? Ничего сложного
Криниця щастя• 16 декабря 2024
поліоксиетиленсорбітан моноолеат Твін-80 этот компонент в торте очень плохо действует на микробиом кишечника.
Королева ганделику• 16 декабря 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Сварить.)
ЭкстрасенсиХаЯ• 16 декабря 2024
Ответ дляПишущаяся
Сварить обычную? Ничего сложного
И сколько это времени займёт? 15 минут как пишут выше?