Мания-Величия• 17 декабря 2024

Доброго дня. Які умови зараз для біженців? Дякую

автор Мания-Величия • 17 декабря 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
а вам з того що? вона запитала пораду, а тут замість поради почали булити. От вона і розповіла, чому хоче виіхати. Мене дивують люди, які от впевнені, що перед ними інші мають виправдовуватись чи відчитуватись. А вони ще будуть схалювати або ні. І пофіг, що ті люди мають свої причини: бізнес, посада або бояться іхати в невідоміст або та ж лінь, не бажання брати на себе відповідальність і міняти життя. Головне сидіти на порадниці і виливати свій гнів на людину, яка нічого поганого не зробила, а запитала пораду. Але ті люди своє життя налагодити не можуть, певно, легше інших людей брудом облити.
Дякую
фрау Гітта• 17 декабря 2024
Ответ дляЯзвочка
Хорошо, что мешает сходить в магазин, и купить еды себе?
Еду на территорию проносити нельзя.
Карманных, которые выдавали хватало на бутылку йогурта и булочку, к примеру.
Ещё доки не оформлены полностью.
ШобВам_КакНам• 17 декабря 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Какая защита? Точнее чего защита?
Где я писала, что люди в ЗП хуже? Это с вашей логикой беда....
Так а к чему ваше сравнение с директором и уборщицей???
Khmelnichanka• 17 декабря 2024
Ответ дляМания-Величия
Я питаю,значить нічого не знаю. Всі хто виїхав за кордон ьз знайомих,всі забули,що в Україні залишаються знайомі. Тому інформація тільки з інтернету
Та ні, всі діляться інформацією, переважно всі. В Бельгів - гарна соцпідтримка, але житло в прописку треба шукати самому, табору нема. Без прописки допомогу не оформлять.
ШобВам_КакНам• 17 декабря 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Если им лень и они боятся, пусть сидят дальше. За них никто ответственность с форума брать не будет.
Блискавка• 17 декабря 2024
Ответ дляОновлена версія
Та хай їде, лякає бельгійців своїми розповідями, як бідний Київ з підвалів не вилазить.
В Киеве сейчас жить не очегь , мягко говоря. Постоянные шахеды и нет света. Добраться на работу с левого на правый, еще тот квест.
Есл и есть возможность лучше выехать
Язвочка• 17 декабря 2024
Ответ дляфрау Гітта
Еду на территорию проносити нельзя.
Ещё доки не оформлены полностью.
Слушайте, я не верю, честно.
Немцы не звери, и не может быть, чтобы люди мылись при минусовой температуре. И что, карманные 5 евро дали? Она ехала без денег вообще?
Что мешает сходить в кафе поесть?
Полноценный обед в китайско-вьетнамских бистро 7-8 евро. Ту же булочку, йогурт, мандаринки и бананы можно съесть по дороге в лагерь.
Короче, если так все плохо, пусть возвращается в Украину. Украинская власть обогреет, утешит и накормит от пуза.
Сама купляю квіти• 17 декабря 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
К сравнению Киева и ЗУ, где в первом случае постоянно прилетает, а во втором несколько раз за 3 года.
Из Кукуева я• 17 декабря 2024
Ответ дляМания-Величия
Проснулися😁😁😁половина сидить за кордон , а такі патріоти....не кидайтеся, а поживіть три роки в війні
А з якого ви міста?
Блискавка• 17 декабря 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
В Киеве хотя бы есть чем сбивать. А в ЗП кабы не собьешь!
Может военный сбор, поможет решить - это проблему. Но, похоже, что все его хотят обойти и не платить. Значит нечем будет сбивать
автор Мания-Величия • 17 декабря 2024
Ответ дляИз Кукуева я
А з якого ви міста?
Київ
автор Мания-Величия • 17 декабря 2024
Ответ дляБлискавка
А як можна обійти коли отримуєш офіційно, Укрзалізниця..
Несу пургу• 17 декабря 2024
Ответ дляМания-Величия
Так не завжди буде...а тут в підвалах не сидять??
Знов народна забава
А ми в підвалах
А ми без світла ,
А ми а вони
Из Кукуева я• 17 декабря 2024
Ответ дляМания-Величия
В Києві
Не пустять всюди ,як біженця ,Київ не в зоні бойових дій, потрібно було виїздити в березні 22 коли були бойові дії в Бучі та Ірпені
Виннипуховна• 17 декабря 2024
В UK гарні умови. Якщо знайдете спонсора. Виплати на початок приблизно 400 ф на людину, роботу знайти легко, можна отримати соцжитло. Деякі ще й зарчуються за рахунок уряду
автор Мания-Величия • 17 декабря 2024
Ответ дляНесу пургу
Знов народна забава
А ми в підвалах
А ми без світла ,
А ми а вони
Не плач сонечко, подивитися як дитина твоя?
Несу пургу• 17 декабря 2024
Ответ дляСало не люблю
А чим пишатися, життям в тривогах та під ракетами, шахедами? Хто оцінить таку жертву? Влада наврядчи.
Зеленський вже оцінив
Тисячу мужнім дав
А шашлик обіцяв
ШобВам_КакНам• 17 декабря 2024
Ответ дляИз Кукуева я
А разве сейчас уже смотрят по прописке, откуда беженцы?
Ms. Сама прямота• 17 декабря 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
яка взагалі мова про відповідальність анонімів з форума. Просто треба людьми залишатись. Місць всім хватає, я не чула жодної історіі, що б хтось приїхав і на вулиці лишився. Чула історіі що люди вертались, бо важко емоційно, вже не витримували. Скучали за рідними, за своїм життям. Вертались в міста які часто атакувала рашка. Тому ці порівняння кого бомблять більше для мене виглядають дико.
Несу пургу• 17 декабря 2024
Ответ дляМания-Величия
Де був плач
Собі подивись
автор Мания-Величия • 17 декабря 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Всю Україну пускають, а мене ні?
Из Кукуева я• 17 декабря 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Вище навіть писали,що пускають тільки із областей ,де близько фронт
Блискавка• 17 декабря 2024
Ответ дляМания-Величия
На форуме было обсуждение, кто может, хотят не платить
ШобВам_КакНам• 17 декабря 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Ну так да. Беженцев из западной надо вообще всех домой отправить, там нет войны.
Из Кукуева я• 17 декабря 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Як варіант автор може просто переїхати в іншу країну та за за свій кошт там жити
Из Кукуева я• 17 декабря 2024
Ответ дляМания-Величия
Всю Україну пускають, а мене ні?
Та їдьте ,в чому тоді проблема?
Несу пургу• 17 декабря 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
А чому могили на кладовищах ?
Чи по орт не сказали ?
ШобВам_КакНам• 17 декабря 2024
Ответ дляИз Кукуева я
На заборе тоже написано 😂
Где официальные документы, что смотрят по прописке?
Смячиком• 17 декабря 2024
Ответ дляМания-Величия
Ви що в Києві в підвалах сидите? То ви ще в таборі не жили 2 місяці , з клопами, тараканами, смердюками, та безперервно орущими дітьми.
Из Кукуева я• 17 декабря 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Київ дуже великий