Хвець-тець• 17 декабря 2024
Как часто вы моете чашки после чая?
Вопрос про мытье чашек после чая, кофе, сока без мякоти, напитков или воды. Вы моете чашки каждый раз с посудомоечным средством (ПС) после всех членов семьи, или только свою чашку, каждый раз? Или одного раза в день чашку мыть достаточно?
Или один раз в месяц свою, а остальные пусть сами моют за собой. И как боретесь с 10-ю чашками подростков в комнате.
Результат:
вже голосів:
48 (66.67%)
все чашки С ПС каждый раз
12 (16.67%)
свой ответ
4 (5.56%)
все 1 раз в день
3 (4.17%)
только свою с ПС каждый раз
3 (4.17%)
свою 1 раз в месяц
1 (1.39%)
свою 1 раз в день
1 (1.39%)
все 1 раз в месяц
0 (0%)
моют за мной все равно как
Холодная каша• 17 декабря 2024
Мою без моющего каждый раз за собой, потому как пью только из этой чашки. За ребенком по настроению, чаще в ПМ ставлю, муж сам свою моет, если нет, то ставлю в ПМ.
Хвець-тець
• 17 декабря 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Я іноді попадала на ці теми, то теж начиталась))) з мене ще і хвору зробили, що користуюсь чистим. Я перший раз дізналася тут, що якщо прибираєш, миєш і стіраєш, то це якийсь окр. А як написала, що взуття мию ( підошву мию і грязь змиваю) , як з вулиці приходжу, то тут такий вий підняли))) квохтали, що і хвора, і родину катую, і що тільки я про себе не почула))
Це вже я тут 10 років, то зрозуміла, що не я таки хвора.
А про мило чоловіка в мильниці на новій квартирі після ремонту, то ваша тема була?
На привозе• 17 декабря 2024
использовала раз - поставила в посудомойку. И все в семье так делают. Посудомойку запускаю по мере наполнения, чаще всего вечером. И так с любой посудой. У нас много чашек, тарелок и вилок, можно испачкать несколько штук, а не один набор на человека
Губки-уточкой• 17 декабря 2024
Ответ дляТишком_нишком
Згадалося) Була на роботі старій в мене одна, цілий день не мила чашку тільки викидала в смітник залишки кави, чаю
А зранку їй прибиральниця мила, не могла на те дивитися
В мене чоловік на роботі п´є тільки чай, тому що кружку не потрібно мити кожен раз. Це його слова. А мити не хоче, що б не ходити в туалет постійно.
Люблю пиво• 17 декабря 2024
Ответ дляТишком_нишком
Часом не Львів? Бо і в мене таке було на одній роботі
Хвець-тець
• 17 декабря 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Мені здається що такі є у кожному великому офісі, де більше 10 людей.
Я колись працювала в компанії, де торговий прибігав, заварював каву, випивав і ставив комусь на стіл. Ми спочатку мили чашку і повертали йому на стіл. Потім просто повертали на стіл грязну. Але тоді почали зникати наші чашки, і з´являтись на чийомусь іншому столі. Цей торговий брав чужу чашку, заварював в неї каву, пив, і залишав на столі самих терплячих. Ми почали ховати чашки, але чашки зникали в столах, та в ящиках.
Губки-уточкой• 17 декабря 2024
Ответ дляСМСница
і вам не влом це робити приходячи додому після роботи?
Ви ж руки миїте після вулиці. Не влом. То чому помити взуття влом.
СМСница• 17 декабря 2024
Ответ дляГубки-уточкой
так то 30 сек. А після мийки взуття ще й ванну мити
Тракторні війська• 17 декабря 2024
Ответ дляХвець-тець
Не проще было организовать стопку одноразовых стаканов для него?
Телефон Рубика• 17 декабря 2024
Попили чай/кофе -поставили в посудомойку. А вот чашка для воды может весь день стоять,но,вечером все равно попадает в посудомойку.
Хвець-тець
• 17 декабря 2024
Ответ дляТракторні війська
Ні, він полюбляв чашки, одноразові стаканчики йому були не до смаку.
Тракторні війська• 17 декабря 2024
Ответ дляХвець-тець
А по поводу чашек вы ему постоянно замечания не делали?
Хвець-тець
• 17 декабря 2024
Ответ дляТракторні війська
Як ви гадаєте? Директорська чашка теж була в рядах жертви, якщо опинялась за межами кабінету. У мене була фірмова чашка, подарували на ДН з написом ’в чашці отрута, не брати’.
Багиня• 17 декабря 2024
Ответ дляХвець-тець
Поки воду не доп´еш не підеш до себе у кімнату вчити уроки? Так?
Навіщо так грубо та категорично? Просто дітям комфортно випити воду там,де вони її собі налили в склянку. Немає в них потреби нести воду у кімнату і лише потім там її пити
Багиня• 17 декабря 2024
Ответ дляХвець-тець
Не цікавий опрос. Чомусь всі проголосували за кожен раз всі з миючим, а у відповідях більше тих, хто просто водою без миючого. До того ж по статистиці посудомийка тільки у 20% населення, а тут у кожного другого.
Можливо неправильно сформували запит? Тому і результати такі
Хвець-тець
• 19 декабря 2024
Ответ дляБагиня
Навіть не уявляю як це, пити там де налив напій. Пити потрібно маленькими ковтками поступово. Так радять лікарі.