Украиночка• 17 декабря 2024

Підкажіть вперше хочемо поїхати на західну в січні

Ніколи там не були, двоє дітей підлітків. Куди краще поїхати? Ми на машині. Плани на середину січня. Три дні мало? Чи норм. Бажано не дуже дорого. Щоб можна було відпочити, щось цікаве подивитися . Що краще будиночок знімати чи готель?
Оцененная• 17 декабря 2024
ви з чоловіком? чоловік має бронь чи відстрочку? там дуже кончені тцк....
я б рекомендувала Яремче
Коленная ложечка• 17 декабря 2024
Смотря какой отдых предпочитаете. Если лыжный то горы, если достопримечательности посмотреть, то 3 дня мало.
На счет тцк подтверждаю, твари редкие
автор Украиночка • 17 декабря 2024
Ответ дляОцененная
я б рекомендувала Яремче
В чоловіка бронь.
автор Украиночка • 17 декабря 2024
Ответ дляКоленная ложечка
На счет тцк подтверждаю, твари редкие
Я ніколи не була в горах. То незнаю щодо лиж. Знаю лише що я не вмію правильно падати (((
сказочное_Бали• 17 декабря 2024
Не дуже дорого не вийде. Цены везде плюс минус одинаковые. Дорого. Еще ж и кушать надо.. мы забронировали 4 дня на Буковеле. В ЧП и со свой скидкой вышло 13500. Сейчас висит цена 20..
Вся в кредитах• 17 декабря 2024
Якщо Прикарпаття і не сильно дорого
Раджу відвідати ринок ( в суботу) в Косові це просто етнографія в живому вигляді.
Завітайте в Садибу Святого Миколая ( ціна копійки, велика територія, вход безплатний, платний тільки музей.
Також по дорозі заїдьте в Шешори на водоспади, пообідайте в ресторані Аркан. ( Шикарний сервіс за смішні гроші)
Ну а далі вже звісно Яремче,. Там можна дня на три завтснути
Кучерявочка• 17 декабря 2024
Подивіться ’відпочинок 365’
Можливо в них знайдете щось підходяще.
Вам потрібно через якесь турагентство їхати перший раз. Бо приїхавши в невідоме місце на короткий термін, ви просто не зорієнтуєтесь як краще організувати дозвілля.
автор Украиночка • 17 декабря 2024
Ответ дляКучерявочка
Подивіться ’відпочинок 365’
Можливо в них знайдете щось підходяще.
Дякую
Напланетянка• 17 декабря 2024
Ответ дляУкраиночка
Дякую
подивіться в Яремче Преміум Клуб
Зажуженная Жужжа• 17 декабря 2024
Якщо перший раз і ви не лижники, то можна почати банально з Яремче. Житло вже шукайте на свою кишеню та смак. Або поселитися в Міжгір´ї, звідти до Синевира і парку Ведмедів недалеко
Вся в кредитах• 17 декабря 2024
Ответ дляКучерявочка
Подивіться ’відпочинок 365’
Можливо в них знайдете щось підходяще.
На своєму авто там подорожувати, фігня діло.
Спокійно зараз продумати маршрут.
А потім автор штурман, чоловік водій
Ну що ви, мамо!• 17 декабря 2024
Їдьте в Яремче, там недалеко до Буковелю, туди кататися на лижах поїдете. А так мені сподобалось, що є інфраструктура і житло на будь який гаманець. Якщо садибу оберете, то шукайте в долині (вздовж центральної дороги), бо ми влітку жили на горбі, то хз як там зимою машиною можна виїздити. Але звичайно вид буде на гори не такий шикарний.
автор Украиночка • 17 декабря 2024
Ответ дляВся в кредитах
Спокійно зараз продумати маршрут.
А потім автор штурман, чоловік водій
Так от я і питаю куди краще я геть не орієнтуюсь
Кучерявочка• 17 декабря 2024
Ответ дляВся в кредитах
Спокійно зараз продумати маршрут.
А потім автор штурман, чоловік водій
Дуже короткий термін.
По мені так краще щоб хтось організував дозвілля , а ніж самій тикатися по невідомій місцевості . Но то кожному своє.
viter33• 17 декабря 2024
Ответ длясказочное_Бали
+ зараз - новорічно/різдвяні ціни. Тобто, максимальні
І у Львові (та інших великих містах) і в горах. Особливо в горах
Инфотуфелька• 17 декабря 2024
Ответ дляУкраиночка
Раджу поїхати в Ясіня . Там значно дешевше ніж в Буковелі і Яремче . Якщо ви на авто то на день можна зʼїздити в Буковель ( це поряд) покататись на підйомнику, родельбані, плюшках . Відвідати Гуцул Ленд . Також можна сходити в чани , це прикольно і їх там повно скрізь. Зʼїздити на крафтову пивоварню Ципа. Також на козину ферму , поїсти смачного сиру .
автор Украиночка • 17 декабря 2024
Ответ дляКучерявочка
Дуже короткий термін.
Я хочу 5днів, дивлячись скільки піде на проживання. І звісно на топливо прикинули піде тисяч 7... Треба прикинути куди і як цікаво щоб розуміти який бюджет
сказочное_Бали• 17 декабря 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
2500 комната сутки..
Ду да ду да ду• 17 декабря 2024
Яремче на машине обязательно перевал, водопады, Буковель посмотреть покататься. В Яремче наш любимый отель Форест, но там и выбор большой, что вам ближе
автор Украиночка • 17 декабря 2024
Ответ дляviter33
Плануємо середина січня дати з 06.01 по 19.01. Декілька днів. Треба прикинути бюджет, я хочу 5днів там , тільки треба придумати куди і що. Бо три здається мало. В нас десь 10 годин піде тільки на дорогу.
автор Украиночка • 17 декабря 2024
Ответ длясказочное_Бали
2500 комната сутки..
Це на 4х? Навряд.
сказочное_Бали• 17 декабря 2024
Ответ дляviter33
Во Львов тоже как-то ехали Перед Новым годом купила сначала билеты а потом начала искать жильё цены были просто неимоверными. За несколько дней уже думала отменять поездку а потом нашла бюджетную гостиницу правда было одно условие. Нужно было заказывать у них новогодний банкет но цена вопроса была небольшой. Мы тогда ехали с трехлетним ребёнком Я думала как ребёнок выдержит до 6:00 утра банкет. Погуляли классно я ребёнка не видела, подходила очередная бабушка, можно взять вашего ребенка и они водили хороводы вокруг ёлки. Еды было много, алкоголь тоже любой на выбор, все на твоём столике, не выпил, забирай с собой. Разве что ушли в 5 утра и попросили шашлык (завершающее блюдо) дать раньше
Веселуха Муха• 17 декабря 2024
Буковель-Яремче цены космос. Может вам нормально, я не знаю. Там очень хорошо. Но для тех, у кого есть деньги
Директор Пляжу• 17 декабря 2024
Ответ дляУкраиночка
Ну 3 дні мало. Хоча б. Можна в Буковель , а можна поряд. Гуцулленд відвідайте, чани, родельбан трохи нкстрімно якщо буде сніг і вітер
заварний look• 17 декабря 2024
Ответ дляОцененная
я б рекомендувала Яремче
В Яремче багато тцк зараз?теж хотіла їхати з чоловіком,відстрочку має...але все ж переживаю за це
Барабан для дорослих• 17 декабря 2024
Ответ дляУкраиночка
Заходите на букинг, и ищите по соотношению цена/рейтинг. А там уже напрямую можно звонить в отель, может будет дешевле.
Директор Пляжу• 17 декабря 2024
Ответ дляУкраиночка
Ну на 4тис на добу з харчуванням щонайменше
Оцененная• 17 декабря 2024
Ответ длязаварний look
ми кожен рік їздили в гори на новорічні свята, цього року вперше не їдемо, бо від Львова до гір їхати дуже напряжно. Ми були влітку - просто капець був
Ну що ви, мамо!• 17 декабря 2024
Ответ дляУкраиночка
Ми були влітку в Буковелі, то називали це «все по 1000 гривень» 😂 ну дорого, що сказати. Рахуйте бюджет і множте на 2.
Директор Пляжу• 17 декабря 2024
Ответ дляУкраиночка
Це на 4х? Навряд.
Вулик з медом