Фляшунька• 17 декабря 2024

День народження в однієї, а слухати всі мають про інших

Як би ви реагували, якщо на вашому дні народженні приїхали родичі і говорили не про вас, а про своє життя і навіть не думали замовкати? Розповідаю ситуацію. Прийшла я до куми, щоб привітати з днем народження, приїхали ще двоє її родичів, мати була також її, чоловіка, дітей ще у куми немає, двоє інших гостей запізнювалися і сказали починати без них. До приїзду тих родичів нормально спілкувалися втрьох, якісь моменти згадували цікаві із життя куми, багато жартували. Приїхали ці родичі і давай про себе і про себе говорити - роти не закриваються. Бачу, що кумі вже неприємно, то я швиденько перевела тему на інше - запитала про роботу її, чи там привітали, що бажали. Про себе скажу, що терпіти не можу таких нетактовних людей. Приїжджаєш на день народження, то будь людиною - увага сьогодні має бути іменинниці/мениннику, а не оцей відкритий мікрофон де ви були, що ви купили, як ваші діти, дивіться всі наші фотки і тд. Як би ви вчинили, якби на вашому дні народженні таке сталося? От приїхали такі родичі і давай. Ви б промовчали і просто не звали їх наступного разу чи зробили б зауваження, що свято у вас, а не в них і ви не хочете слухати де вони були і тд?
Я не Тролль• 17 декабря 2024
Типа в первый раз у нее такое... Нечего было приглашать.
Зліпок ступні• 17 декабря 2024
я б сказала, що давайте про мене!
ПробілНеПрацює• 17 декабря 2024
На своем дне рождения я могу общаться на любые темы и про любых людей.
И в другие дни так же.
Леплю из пластилина• 17 декабря 2024
Ну не хватает людям общения). На самом деле это очень не приятно, но иногда такой поток не остановить или обратная ситуация - когда все молча жуют.
Куплю орехи• 17 декабря 2024
В мене якось був такий день народження, навіть тосту як такого за мене не було, за батьків пили за кохання пили за друзів... Розумію вашу реакцію це реально дуже не приємно.
из желе я• 17 декабря 2024
Однажды в мой день рождения получилось 9 дней после смерти свекра. И мы были на поминках, а мой др не отмечали.
Кицюююня• 17 декабря 2024
Ну для чогось ж кума їх запросила? Заради подарунка, чи що?
Тантрический кекс• 17 декабря 2024
Потому что гостей нужно развлекать, а не оставлять свободные уши и рты под шафе. Программу планировать, а не только салаты. Караоке, какие то дурацкие игры и конкурсы, песни-танцы, чтоб на болтовню токсичную не было времени и устали поскорей.
Ліплю вареники• 17 декабря 2024
Цікаво їм поділитися. От ви сюди прийшли і розказуєте про якусь куму, яку знати ніхто не знає - а там хоч рідні люди))
Добродійка• 17 декабря 2024
Ответ дляТантрический кекс
Караоке? Ви шо, хай краще про себе розмовляють, ще безголосе виття слухати на власний день народження.
Тантрический кекс• 17 декабря 2024
Ответ дляДобродійка
Ничего, потерпите. Они ваш ор в детстве тоже терпели.
автор Фляшунька • 17 декабря 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Тобто? Розповідаю про ситуацію, свідком якої стала і цікаво дізнатися досвід інших людей. Що не так? Ну а там рідні люди, у яких язик не закривається. Я б не хотіла таких родичів мати, які так ставляться до мене. Тому рідні люди - одна назва, що вони кумі рідні.
Кицюююня• 17 декабря 2024
Ответ дляиз желе я
І що? Багато людей не святкує своє день народження з якихось причин. Ваша скарга незрозуміла.
графиняВишенка• 17 декабря 2024
Вони ізначально не тактовні та невиховані, оскільки дозволяють собі запізнюватися.
Потім кружіть їх, кружіть.
ДелайКак_Я• 17 декабря 2024
Добре що не було тиші як часто буває
Ліплю вареники• 17 декабря 2024
Ответ дляФляшунька
Знаєте, от сиджу і намагаюся пригадати ДН, де іменинник був би центром неподільної уваги - і щось не вдається) Я би перша зі свого такого свята втекла. Може, решта там сиділи, язики підібгавши, то родичі хоч якось вас розворушити намагалися)
Добродійка• 17 декабря 2024
Ответ дляТантрический кекс
Хто, якісь родичі? Точно ні, то ж не мама.
из желе я• 17 декабря 2024
Ответ дляКицюююня
А где вы видите жалобу?
Кицюююня• 17 декабря 2024
Ответ дляиз желе я
А где вы видите жалобу?
В вашому дописі і побачила. Зазвичай людина про це б не писала, тому що всім зрозуміло, що треба вшанувати пам´ять померлого. А день народження - це так, не обов´язково його святкувати, можна на наступний день тихо посидіти, можна перенести святкування, і взагалі не святкувати - буде наступний рік і наступний день народження.
Тому так, написали, щоб вас пожаліли, он хтось навіть сльозу пустив - дуже влучний пост враховуючи тему. Саме про похорони-поминки: прям в точку!
Тантрический кекс• 17 декабря 2024
Ответ дляДобродійка
Ну так зачем вообще приглашать к себе на ДР каких то ненужных вам людей, которых вы не готовы развлекать?
Добродійка• 17 декабря 2024
Ответ дляТантрический кекс
Ну чому, я готова, ми і в настолки граємо, і дивимося всякі кліпи, і в крокодила, але точно не караоке, бо то жесть, чомусь люди, які не мають ні слуху, ні голосу, дуже полюбляють співати, моя психіка таку жесть не переносить.
из желе я• 17 декабря 2024
Ответ дляКицюююня
Ваши домыслы нелепы и глупы🤦‍♀️
Кицюююня• 17 декабря 2024
Ответ дляиз желе я
Ваши домыслы нелепы и глупы🤦‍♀️
Не глупіший та не безглуздіший за ваш
из желе я• 17 декабря 2024
Ответ дляКицюююня
Не глупіший та не безглуздіший за ваш
Слушайте, оставьте свои фантазии при себе. Вы из тех неадекватных, которые все перекручивают и додумывают? Не надо отвечать мне, идите мимо. Такой тупости с утра я ещё не видела)
Кицюююня• 17 декабря 2024
Ответ дляиз желе я
Тобто ви тільки сьогодні не бачили, а так постійно з тупістю зтикаєтесь? То може щ вами щось не так? Ви з тих неадекватних, які не хочуть відповідати, але пишуть і пишуть, без кінця і краю? Ви зараз не перекрутили і не дрдумали ? Чи в своєму оці бревна не видно? Такого безглуздя не часто побачиш. Зробіть радість всім - не відповідайте.
из желе я• 17 декабря 2024
Ответ дляКицюююня
Женщина, успокойтесь и отдохните.
Кицюююня• 17 декабря 2024
Ответ дляиз желе я
Женщина, успокойтесь и отдохните.
Женщіна, ви ж мені покою не даєте
Тантрический кекс• 17 декабря 2024
Ответ дляДобродійка
Ну ок, караоке кэнселим, остальное вы молодец ;)
из желе я• 17 декабря 2024
Ответ дляКицюююня
Женщіна, ви ж мені покою не даєте
Вы неадекватная, я же вам сказала))
Вы первая ответили на мой комментарий, вас никто и не трогал, кому вы надо)
Примите таблетки или что вы там пьёте.
Кицюююня• 17 декабря 2024
Ответ дляиз желе я
Вы неадекватная, я же вам сказала))
Примите таблетки или что вы там пьёте.
Вам видніше, що треба приймати, так сказати, з власного вашого досвіду. Може все своє лікування розпишите?