Шотуткоїться?• 17 декабря 2024

Подарунок на НР дітям (з кумою не дуже в гарних відносинах)

Така ситуація: по-перше кум не розрахувався за роботу з моїм чоловіком(пройшло вже більше року), у 2 дітей було ДН вони святкували у дитячій кімнаті, чоловік їх возив туди і забирав (до додому запрошення не було,так як хоча би купити коньяк можна було,як віддячити,але ні), подарунки дітям ми дарували. Від кумів тільки вигода,немає такого щоб мене привітати з днем народженням і чисто символічно щось подарувати, вони хочуть щоб тільки ми дарували їх дітям. Як вважаєте,чи варто дарувати дітям подарунки на новий рік чи просто забити? Мене дуже вибісила ситуація з останнім випадком,наче знайшли безкоштовне таксі
Mrs.Sexuality• 17 декабря 2024
Просто перестали общаться и дарить ,но мы и были чужие до крестин, не о чём нам говорить даже.
Khmelnichanka• 17 декабря 2024
Я би розділила поняття.
Якщо не вийшло дружби з кумами - то не вийшло. Так буває. Не дружіть.
Якщо куми винні вам гроші - наполягайте на поверненні і не спілкуйтеся з ними близько.
Але при цьому всьому ви не перестали бути хрещеними батьками дітей ваших кумів.
Щодо дітей - дійте на свій розсуд. Вони - ваші похресники, ви - їхні духовні батьки. Все.
автор Шотуткоїться? • 17 декабря 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
І? Хто із замовником домовлявся? Отож.
Просто формалізуйте ці обіцянки. Він же обіцяє? От, хай письмо пообіцяє до такого-то числа повернути таку-то суму. Але від руки все пише кум
домовлявся кум,т.к як він старший і працює в даніій сфері
автор Шотуткоїться? • 17 декабря 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Я би розділила поняття.
дякую за пораду)
Неваляшкина• 17 декабря 2024
Ответ дляШотуткоїться?
ваши стьоби ні до чого
Какие стебы, серьезно пишу,не обязательно дружить с кумовьями.
долой_лама• 17 декабря 2024
Ответ дляШотуткоїться?
а кум правий,що більше року не розраховується за роботу? чи благодарності 0 за те що возили
А ваш чоловік лох, який працює залґдарма і не може домовитись про отримання заробленого?
долой_лама• 17 декабря 2024
Ответ дляШотуткоїться?
звісно,чоловік періодично нагадує, а кум розповідає,що заказчик кинув( хоча насправді це ббрехня)
Так замовник не кум?
Тобто вони вдвох працювали на третю людину?
Я-ваш шанс• 17 декабря 2024
Ответ длядолой_лама
Так замовник не кум?
Якщо із замовником домовлявся кум, то він був або виконробом, або майстром, а другий фактично працював на нього, отримував менше і фактично не знає, розрахувалися. Тож запитання до кума таки.
У мене кум виконроб якраз, тому трохи знаю. Якщо він домовлявся, о він з робітниками і розраховується, за це його і частка більша, і ризики
автор Шотуткоїться? • 17 декабря 2024
Ответ дляНеваляшкина
ці відносни вже дружбою не назвеш
автор Шотуткоїться? • 17 декабря 2024
Ответ длядолой_лама
завжди були виплати вчасно,це навіть була не робота,а підробіток.Потім був зимовий період і майже не було роботи і чоловік пійшов на постійну, кум сказав,що розрахується після того як здасть обєкт,доробляти там було зовсім мало і 2 людини не було потрібно
автор Шотуткоїться? • 17 декабря 2024
Ответ длядолой_лама
Так замовник не кум?
все вірно. Але домовлявся кум,так як він старший і давно працює в цій сфері
автор Шотуткоїться? • 17 декабря 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
все вірно ви описали. так,кум головний був в цій роботі і звісно зп більше
Треба підробіток• 17 декабря 2024
Ответ дляШотуткоїться?
кум все обіцяє потім,потім. А по тому обєкту сказав,що замовник кинув
На яку суму послуга була? Як домовлялися?
автор Шотуткоїться? • 17 декабря 2024
Ответ дляТреба підробіток
6000 грн ,так