Шотуткоїться?• 17 декабря 2024
Подарунок на НР дітям (з кумою не дуже в гарних відносинах)
Така ситуація: по-перше кум не розрахувався за роботу з моїм чоловіком(пройшло вже більше року), у 2 дітей було ДН вони святкували у дитячій кімнаті, чоловік їх возив туди і забирав (до додому запрошення не було,так як хоча би купити коньяк можна було,як віддячити,але ні), подарунки дітям ми дарували. Від кумів тільки вигода,немає такого щоб мене привітати з днем народженням і чисто символічно щось подарувати, вони хочуть щоб тільки ми дарували їх дітям. Як вважаєте,чи варто дарувати дітям подарунки на новий рік чи просто забити? Мене дуже вибісила ситуація з останнім випадком,наче знайшли безкоштовне таксі
Неваляшкина• 17 декабря 2024
Ответ дляШотуткоїться?
ви уважно читали? я описала ситуація останню,що ми подарували подарунки, кума попросила щоб мій чоловік завіз їх в дитячу кімнату, вдома вони не святкували, як би була порядна людина,вона хоча би запропонувала тортик чи каву,чи якусь бутилку купила. При тому що подарунки даруємо не дешеві
Та нет,вы неправы
Khmelnichanka• 17 декабря 2024
Ответ дляШотуткоїться?
мені від них нічого не потрібно, описала ситуацію,що вони хочуть щоб ми дітям дарували подарунки на всі свята,аа коли у когось із нас дн вони забивають,можуть навіть не зателефонувати
Так причому тут, що вони хочуть. Якщо маєте бажання і змогу Ви, то вітаєте і даруєте. Якщо не маєте - то ні. А взагалі, хрещені батьки є для того, щоб бути духовними наставниками похресникам і молитись за них. Бо таінство Хрещення - це передусім про Віру. Якщо ж для вас це суто світське поняття, тоді спілкування, подарунки і все інше - на ваш розсуд.
Шотуткоїться?
• 17 декабря 2024
Ответ дляМаю натхнення
дітей хрестять віруючи християни. і не для того, щоб потім з кумами святкувати та іздити на шашлики
як бачите,у багатьох це не так, наші хрестили,щоб аби більше подарунків дарували
Упругая попка• 17 декабря 2024
Ответ дляШотуткоїться?
це нормально,тому що це взаємно. А я знаю,що у нас буде дитина і вони не будуть так паритися на рахунок подарунків
Так до этого было 4 года невзаємно, мы дали крёстнику и на этом всё.
Маю натхнення• 17 декабря 2024
Ответ дляШотуткоїться?
ну то люди самі собі створюють проблеми та поганий настрій
Шотуткоїться?
• 17 декабря 2024
Ответ дляКаляка маляка
Я б навіть не подумала про те, що повинна на дитяче др комусь давати коньяк
Боже
Ви алкоголічка?
Боже
Ви алкоголічка?
крім коньяку ще були інші слова написані,чи ви тільки бачите слово алкоголь? хто з нас алкоголічка?
Моторошні троянди• 17 декабря 2024
Ответ дляШотуткоїться?
ви не уважно читали ,що я хочу донести
Ви хочете пляшку коньяку
Шотуткоїться?
• 17 декабря 2024
Ответ дляНеваляшкина
Та нет,вы неправы
а кум правий,що більше року не розраховується за роботу? чи благодарності 0 за те що возили
Маю натхнення• 17 декабря 2024
Ответ дляШотуткоїться?
а якби то був не кум, а просто знайомий, то шо?
Упругая попка• 17 декабря 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Тогда вопрос, зачем вы продолжаете общение, если эти люди вам неприятны?
Неваляшкина• 17 декабря 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Нет,но крестник при чем,ваш муж крестный, или вы крестили?
Шотуткоїться?
• 17 декабря 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Ви хочете пляшку коньяку
походу тільки ви хочете пляшку, ви крім пляшки іншого тексту не бачите?
Шотуткоїться?
• 17 декабря 2024
Ответ дляМаю натхнення
то був би просто знайомий,а не людина яка хоче щоб тільки для них робили добре
Шотуткоїться?
• 17 декабря 2024
Ответ дляУпругая попка
ми особо не спілкуємося, а кума позвонила на дн,щоб малих заезти
Каляка маляка• 17 декабря 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Я взагалі не розумію, чому ви клянчите для тебе подарунків на день народження дітей?
Упругая попка• 17 декабря 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Это вы себе решили, что они от вас что-то требуют. Или список подарков выставляют?
Шотуткоїться?
• 17 декабря 2024
Ответ дляНеваляшкина
1 дитину - я, 2 дитину-чоловік
Маю натхнення• 17 декабря 2024
Ответ дляШотуткоїться?
ви самі собі зробили клопіт
вам потрібно було не хрещення дитини, а оте кумовство і подарунки
Мурзилка• 17 декабря 2024
Як ви описуєте відносини, то дарувати на великі свята символічні подарунки дітям.
Неваляшкина• 17 декабря 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Так отказались бы, если не можете,а если можете,то зачем вам коньяк?
Шотуткоїться?
• 17 декабря 2024
Ответ дляКаляка маляка
де я писала про подарунок?якась повинна бути благодарность ,що чоловік тратив бензин , час і возив дітвору? це я так образно про коньяк написала. Наприклад,якщо я святкую дитячий дн чисто з дітьми,мій кум нас завіз,забрав,подарив не дешевий подарунок дитині, я би в знак поваги відблагодарила його, мені було би соромно все на шару
Шотуткоїться?
• 17 декабря 2024
Ответ дляУпругая попка
вони в основному замовляють щось, тим більше аппетити у них ого-го, типу щоб не купити не потрібні речі
Неваляшкина• 17 декабря 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Вы странная,правда, муж везёт крестников развлекаться, что стыдно? Ладно, разговор по кругу уже.
Шотуткоїться?
• 17 декабря 2024
Ответ дляМаю натхнення
ви самі собі зробили клопіт
це було 8 р тому
Личко Невеличке• 17 декабря 2024
А ви кумам казали, що чекаєте на повернення боргу чи просто весь цей час чекаєте? Стосовно подарунків: хочете даруєте, не хочете не даруєте. Можете купити по солодкому новорічному подарунку і на цьому все.
Шотуткоїться?
• 17 декабря 2024
Ответ дляМурзилка
типу недорогі?
Шотуткоїться?
• 17 декабря 2024
Ответ дляНеваляшкина
ваши стьоби ні до чого
Упругая попка• 17 декабря 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Можно пример?
Шотуткоїться?
• 17 декабря 2024
Ответ дляНеваляшкина
то ви дивна,я вже по другому колу розповідаю ситуацію
Я-ваш шанс• 17 декабря 2024
Ответ дляШотуткоїться?
лівий гостей, у нас немає дітей
Емммм, тобто взяли подарунки, він возив і навіть на чай з тортом не покликали?
це вже жлобство
А чоловік чому так поглинається, йому гроші винні, а він прислужує?
це вже жлобство А чоловік чому так поглинається, йому гроші винні, а він прислужує?