Непозбувна Бентега• 17 декабря 2024

Камни в желчном

Скажите пожалуйста могут ли при камнях в желчном быть постоянные боли в боку ? Или это только приступы ?
Рогнеда Карповна• 17 декабря 2024
Могут
Мама Чели• 17 декабря 2024
Можуть бути ниючі болі
Щебетушка• 17 декабря 2024
Приступы, потом восспаление может пойти и будет постоянно.
Залізна пані• 17 декабря 2024
У меня не было боли при полном желчным камней
Сходите на узи
Ду да ду да ду• 17 декабря 2024
Еда только свежая , не жареная, маленькими порциями ... диета
Lishantes_• 17 декабря 2024
при камінні в жовчному, може бути все що завгодно, а може і не бути))
а взагалі, так, болі можуть бути тянучими, різкими, приступами + може бути гіркота у роті, підташнювати + болі можуть віддавати в спину і буде взагалі не зрозуміло, що по факту болить. там багато чого може бути
впринцепі якщо по узд показує каміння, то краще сходить до гастро, і він вже скаже, що краще робити. може для початку дієту та урсохолієва кислота, щоб спробувати каміння розтворити. але всі випадки чисто індивідуальні і 100% треба до лікаря.
якщо що, не лякаю, але дивлячись як каміння там розташоване, то з часом якщо ніфіга не робити, то може перекрити просвіт витоку жовчі, а там і до екстренної операції рукою подати, це в кращому випадку)
здоров’я вам)