Тишком нишком• Изменено 17 декабря 2024
Мужчины
Распинают друг друга на кресте, беременную кабанниху таскают за комбайном и отрубают ей лапы со смехом. пускают ракеты и щахеды по мирным жителям Украины. Хотят оставить нас женщин без света и воды зимой. пьяные 17 летки убивают маленьких девочек и через день хвастаются о связях папы в инсте.
Мечтаете ли вы о мире без мужчин . Хотя бы чтоб сегодняшнего дня они ВСЕ исчезли?
Результат:
вже голосів:
183 (78.88%)
нет
49 (21.12%)
да
Тишком нишком
• 17 декабря 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Історій про побиття дівчатами - підлітками не існує ?
Наркоманок теж
?
Наркоманок теж
этих девочек наверняка бил и бьет их отец - поэтому они такие
Дама с собачкой• 17 декабря 2024
Ответ дляАпофиозная
Это как то отменяет вышесказанное? Мужики строят и сами же разрушают.
Такая их природа, деструктивная.
а кто их такими воспитал, неужели тоже мужчины, а женщины не при чем?)
Тишком нишком
• 17 декабря 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
В моєму світі
ви в вакуумі живете?
Тема про світ не навколо вас і вашого оточеннч. Чи важко зрозуміти?
ви в вакуумі живете? Тема про світ не навколо вас і вашого оточеннч. Чи важко зрозуміти?
ну стокгольмский синдром никто не отменял
многие женщины живут в нем
Замрійлива• 17 декабря 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Не згодна
В моєму світі достойні чоловіки чого і вам бажаю
Подивіться справу Жизель Пеліко(масове згвалтування у Франції)і ще раз задумайтеся над своїми словами. Але, можливо, навіть напевно, авашнетакий.
Мудрецыха мира• 17 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
чтобы победило добро нужно убить всех злых
Точно)))
Дама с собачкой• 17 декабря 2024
Ответ дляЗамрійлива
Дивіться, зараз проходить у Франції справа про десятиріччя згвалтування жінки за дозволом її чоловіка. У справі засуджені 70 з чимось чоловіків, більшість з них - сусіди. Це не аморальні типи, це звичайні судді, продавці, айтішники, студенти, батьки, діти, чоловіки. Нормальні. Але всі вони приймали участь у цьому. Повірте, світ перетвориться на талібан, якщо чоловікам це дозволити. Десь глибоко у кожному з них сидить упевненість у тому, що жінка - це просто дирка з обслуговуючою функцією. Нажаль.
ой, да прям. большинство из них просто хотели трахаться. и насколько помню подробности того дела, они были уверены, что она дала согласие. это не снимает с них вину за изнасилование, но не надо перекручивать факты: что они считали именно это.
Сито для думок• 17 декабря 2024
Ответ дляДама с собачкой
посмотрела бы я на вас, автор, как вы рубите дрова, чините двигатели, чистите канализацию, потрошите рыбу. мир без мужчин возможен только при тяжелом труде женщин, гребаные фантазерки
Я вмію рубати дрова. Я вмію спаяти просту схему і замінити гусак під мийкою. я не те що рибу, я розроблювана туші корови свині і барана.
( Якщо що я тендідна дівчинка бухгалтер, просто виросла в селі)
І я хочу як жінка для себе безпечного середовища.
Я збирала гриби цією осінню, і забрала в ліс що не чути людей було.
Я злякалась! Не загубитись, не зустріти кабана.
Я злякалась зустріти мудака який може мене згвалтувати
Борець за гаманець• 17 декабря 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
В моєму світі
ви в вакуумі живете?
Як би то пояснити зрозуміліше вам - спілкування з чоловіками у моєму повсякденному житті не приводить до хворих висновків -в стилі « всі проблеми від чоловіків «
Чи важко зрозуміти ?
Ответ дляСито для думок
гусак разве под мойкой? не над?
Дама с собачкой• 17 декабря 2024
Ответ дляТишком нишком
а если мать била? или матери не бьют детей?)))
Апофиозная• 17 декабря 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Не згодна
В якому світі?
І той же якийсь бурят вбивця для своєї жінки може - достойний чоловік 🤷
Все відносно.
Борець за гаманець• 17 декабря 2024
Форум хронічно безробітних що сидить за кошт чоловіків мріє про світ без чоловіків
Замрійлива• 17 декабря 2024
Ответ дляДама с собачкой
Ви серйозно?
Ще з цієї точки зору цікава позиція церкви. Де чоловік - то вінець творіння, а жінка - другорядне щось і грішне вже від самого народження. Якби я мала про це розмову з духовниками, то в мене було б багато аргументів на користь жінок і проти чоловіків. Але на сповіді не ходжу.
Тишком нишком
• 17 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
наверняка? ух, какая вы уверенная
по моему опыту девочки склонные к насилию сами жертвы насилия либо наблюдают насилие в своей семье
Ms. Похвала• 17 декабря 2024
Ответ дляІстеріомама
Хочу , что бы исчезли только моральные уроды, и ворье разное. Как мужчины, так и женщины.
Полностью согласна. Не все ублюдки. Вот пусть бы только ублюдки всякие и исчезли ! Обоих полов !
Апофиозная• 17 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
что за паноптикум? збиговысько обиженок
Еще скажи, что это все неправда.
Сито для думок• 17 декабря 2024
Ответ дляБорець за гаманець
У вас є якась образа на чоловіків ?
В мене є.
Я хочу переміщатися містом коли хочу, в чому хочу, в будь якому стані і бути впевненою що на мене ніхто не полізе.
Нажаль за своє життя дуже багато стикалась коли мужики собі дозволять собі за айвого
ЛісАпетная• 17 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
а автор их делит пополам бензопилой
Доктор, а откуда у вас такие картинки?🤭
Борець за гаманець• 17 декабря 2024
Ответ дляТишком нишком
А якщо сімʼя не вона то бив сусід ?
Мамуся ні до чого ?
Борець за гаманець• 17 декабря 2024
Ответ дляЗамрійлива
Так , один випадок згвалтування у Франції має викликати в мені огиду до нормальних чоловіків в моєму оточені
Сито для думок• 17 декабря 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Жінки вимруть і що далі?((
Бидло і мудаки хвй би счезли включаючи всіх світових терористів і уродів.
Є нормальні і достойні чоловіки
На курник достатньо одного півня
Апофиозная• 17 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
Мужики сами мордуют друг друга всю историю своего существования.
А попутно и женщин, детей, свиней и все до чего дотянутся в порыве агрессии.
Оченьценная• 17 декабря 2024
Ответ дляТишком нишком
Не согласна. Сколько истеричных неуравновешенных дам есть - и воспитательниц, и учительниц. И все они так или иначе влияют на психическое состояние и развитие детей. Да, мужчины часто физически издеваются. А женщины морально. Или скажете, в вашем окружении нет таких женщин?
Сито для думок• 17 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
что за паноптикум? збиговысько обиженок
А є ще завжди були жіночки, які будуть своїх гвалтівників захищати до останнього.