Всім привіт. 2 дні тому отримала позитивний тест на вагітність з світлою полоскою, повторила в той ж день тести іншого виробника - була ледь помітна тінь. Наступного дня зранку зробила електронний тест clearblue - результат позитивний, на звичайному - негативний. Сьогодні зранку робила тести різних виробників, позитивний результат видав лише той самий виробник, що і першого разу, полоска така ж світла. Сьогодні вже 15 ДПО. Не знаю, що думати. З симптомів лише підвищена температура тіла до 37, та починає трохи нити живіт.
ДолькиКабана• 17 декабря 2024
Задержка есть? Как по мне, беременность.
Пы.сы. Вторую полоску не увидела только на двух тестах
ЛолитаНеРазлита• 17 декабря 2024
Ответ дляМорская свинка
А хгч по крові здавали?
Зачем? Автор не ищет легких путей
Записана на завтра на аналіз ХГЧ, потім ще день -2 чекати. Тому цікаво, може в когось було щось подібне
Морская свинка• 17 декабря 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Зачем? Автор не ищет легких путей
Ну электронный тест клеар стоит как 3-4 хгч в лаборатории.
За эти деньги уже 2 раза можно было сдать и увидеть динамику, есть ли развитие беременности
ЛолитаНеРазлита• 17 декабря 2024
Ответ дляМорская свинка
Абсолютно с вами согласна, поэтому так и написала.
Морская свинка• 17 декабря 2024
Ответ дляCinnamonka
Как правило тесты ярчают каждый день.
У вас ситуация кардинально другая и это не очень хороший показатель.
А в жизни бывает всё.
Но только хгч в крови в динамике даст вам 100% ответ
А в жизни бывает всё.
ЛолитаНеРазлита• 17 декабря 2024
Ответ дляБарвіночка
Тест клеар дороже, чем сдать в лабе хгч и знать наверняка.
Наверное точно беременна. У многих гормон беременности сразу мозг блокирует.
Автор, наверное можно вас поздравить.
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Автор, наверное можно вас поздравить.
Для всіх токсичних коментаторів з приводу хгл - я живу за кордоном у відносно не великому місті, всі аналізи по запису, записалась на здачу аналізу на завтра, термін виконання результату 1-2 робочих дні.
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Зачем? Автор не ищет легких путей
Ответ дляМорская свинка
я живу за кордоном у відносно не великому місті, всі аналізи по запису, записалась на здачу аналізу на завтра, термін виконання 1-2 робочих дні. (P.S він тут таки дорожчий ніж тест clearblue в 2 рази.)
Морская свинка• 17 декабря 2024
Ответ дляCinnamonka
Навіть за кордоном є приватні лабораторії і можливо здати аналізи.
Хіба що це прям якесь дуже-дуже маленьке місто.
В любому випадку потрібно здавати хгч і тоді буде зрозуміла ситуація.
Даю справку• 17 декабря 2024
Я не вижу полоски, извиняйте
Хотя, все зависит еще от экрана устройства
Ответ дляМорская свинка
Так, саме в таку я й записалась. Та дуже важко чекати в підвішеному стані, тому поки шукаю порад в інтернеті🫣
Морская свинка• 17 декабря 2024
Ответ дляCinnamonka
Бажаю аби таки була вагітність
Клеар ловить хгч орієнтовно від 10 для результату. Тому хгч точно був у вас. А от подальший розвиток подій вже тільки з аналізу буде зрозуміло.
Успіху вам
Даю справку• 17 декабря 2024
Ответ дляCinnamonka
Та які поради) просто відпустіть ситуацію та займіться чимось для себе захоплюючим. Фокус змістіть короче.
Зілля до весілля• 17 декабря 2024
Я при затримці покупала самий звичайний тест і була ледь помітна,така довгоочікувана смужка.Сім років чекала на позитивний тест,тому автор,я вас дуже розумію.Бажаю ,щоб все у вас було добре
Ответ дляЗілля до весілля
Щиро дякую❤️ навзаєм🤗
Нічна жриця• 17 декабря 2024
15 дпо - это либо еще нет задержки, либо 1-2 дня, поэтому полоска и слабая
Плюс, откуда вы взяли точную дату овуляции? Если по календарю или выделениям - то это недостоверный вариант, поэтому день овуляции возможно был позже, соответственно и задержка меньше
Поэтому думаю, это беременность очень малого срока, как показал тест клеар - 1-2 недели
Карма хамелеона• 17 декабря 2024
В вас є затримка?Як є,то робіть хгл,коли вже зроблять.А як нема,то нащо.