Попа как у Кардашьян• 17 декабря 2024
Київ або область - хто де здавав практику водіння і як?
Добрий вечір.
Поділіться, хто і де здавав.
як все пройшло?
Механіка.
Поділіться, хто і де здавав.
як все пройшло?
Механіка.
175см55кг19лет (она)• 17 декабря 2024
Усенко, норм прошло. Там есть рыжий противнючий инспектор, а остальные норм. Я три раза сдавала)
Викачую яйцями• 17 декабря 2024
Ось там трохи далі...нормально пройшло...тільки якось біса машини по дорозі їздили...мішали мені
В курсі діла• 17 декабря 2024
Сьогодні від знайомої чула, що найлегше взяти талончик у Переяславі. Вона вже 3 рази здавала, один в Києві, 2 в Переяславі, тепер ще в Бровари збирається
Попа как у Кардашьян
• 17 декабря 2024
Ответ дляВ курсі діла
я думала, навпаки, вибрать одне МРЕО й мором його брать.
а не рассєкать по свєту.
Попа как у Кардашьян
• 17 декабря 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
при бронюванні онлайн - якщо вибирать транспортний засіб навчального закладу - де я його повинна цей навчальний заклад шукать?
чи мені дадуть на місці?
175см55кг19лет (она)• 17 декабря 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
чи мені дадуть на місці?
Авто подадут к автодрому сервисного, в котором будете сдавать. Инспектор вас вызовет и авто уже будет готово
Попа как у Кардашьян
• 17 декабря 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
оплата 500 грн однаково?
що машина мрео, що автошколи?
Попа как у Кардашьян
• 17 декабря 2024
Ответ дляВ курсі діла
талончик талончиком.
а як в той Переяслав дістаться?(
175см55кг19лет (она)• 17 декабря 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
оплата 500 грн однаково?
що машина мрео, що автошколи?
Это авто мрэо, оплата фиксированная, я не знаю какие сейчас оценки
Борщик• 18 декабря 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
чи мені дадуть на місці?
вы должны договориться с навчальним закладом про машину,если выберете талончик с их машиной,а не машиной мрео. и кто вам его даст? интересно. никто.