Стрекоза любви• 17 декабря 2024

Фейсбук мені вже сьогодні Тимошенко рекламує. Вибори?

Я в шоці, якщо чесно. Ще навіть реальних натяків про закінчення війни немає, а вже почалися виборчі перегони.
А зміст реклами такий: різні фотки Тимошенко різних років і напис: не завжди була з косою, але завжди стильною 🫣😀
Natal_ka91• 17 декабря 2024
Напевно, останні місяці часто про них говорять. Юлька - той ще досвідчений жук
Espresso_caffe• 17 декабря 2024
ну так рашка не будет ни о чем договариваться с нашей действующей властью
Елена1265• 17 декабря 2024
Может то реклама магазина одежды/парикмахерского салона?
LudaSHS• 17 декабря 2024
В мене стрічці давно ця бетменша мельтішить, вони очірчують поле діяльності. Нагадують про себе
Бойко і його вилазка туди ж
ok1904• 17 декабря 2024
Гадіна, багато зброї розпродала.
Красавишна-Улыбавишна• 17 декабря 2024
Не из кого выбирать... Все г* там собралось.
автор Стрекоза любви • 17 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Бойко і його вилазка туди ж
І головне, що контент не виборчий. А моднявий:)
Svetlana-7070• 17 декабря 2024
Колись тут писали прогноз, коли вилізе Тимошенко - чекайте кінця війни)
ok1904• 17 декабря 2024
Ответ дляSvetlana-7070
За цю війну, це не перше її пришестя
Манула• 17 декабря 2024
Не знаю у кого там вибори, а Дніпропетровську обл схоже готують до окупації

Існує ймовірність, що РФ має намір увійти до Дніпропетровської області та захопити її, - начальник відділення комунікацій 48 ОАБр Петренко (с.)
https://t.me/BerezaJuice/51072
Ирина-bbd0• 17 декабря 2024
Ответ дляМанула

https://t.me/BerezaJuice/51072
Хто готують?
Манула...к чему паника?
Манула• 17 декабря 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Хто готують?
Манула...к чему паника?
Хто-хто? потужник з єрмаком під свої чергові казки ...
https://www.pravda.com.ua/news/2024/12/17/7489544/
Queen of Roses• 18 декабря 2024
Так, скоро, сподіваюсь, вибори