Я в шоці, якщо чесно. Ще навіть реальних натяків про закінчення війни немає, а вже почалися виборчі перегони.
А зміст реклами такий: різні фотки Тимошенко різних років і напис: не завжди була з косою, але завжди стильною 🫣😀
Natal_ka91• 17 декабря 2024
Напевно, останні місяці часто про них говорять. Юлька - той ще досвідчений жук
Espresso_caffe• 17 декабря 2024
ну так рашка не будет ни о чем договариваться с нашей действующей властью
Ответ дляLudaSHS
В мене стрічці давно ця бетменша мельтішить, вони очірчують поле діяльності. Нагадують про себе
Бойко і його вилазка туди ж
І головне, що контент не виборчий. А моднявий:)
Svetlana-7070• 17 декабря 2024
Колись тут писали прогноз, коли вилізе Тимошенко - чекайте кінця війни)
Ирина-bbd0• 17 декабря 2024
Ответ дляМанула
Не знаю у кого там вибори, а Дніпропетровську обл схоже готують до окупації
Існує ймовірність, що РФ має намір увійти до Дніпропетровської області та захопити її, - начальник відділення комунікацій 48 ОАБр Петренко (с.)
Хто готують?
Манула...к чему паника?