begovelik• 17 декабря 2024

Претензії до "гетьмана" Зеленського

Ось розгорнутий список претензій до Володимира Зеленського, які озвучувалися громадськістю, політиками та експертами, починаючи з підготовки до війни, проблем евакуації та інших питань:

1. Провал підготовки до повномасштабного вторгнення
Ігнорування попереджень партнерів. Західні країни неодноразово попереджали про високу ймовірність російського вторгнення, особливо з осені 2021 року. Однак уряд не здійснив системних кроків для підготовки до оборони, що викликало обурення.
Недостатня модернізація армії. Хоча президент мав доступ до інформації про загрозу, багато військових частин були недостатньо укомплектовані, зокрема, не вистачало зброї, боєприпасів і засобів зв´язку.
Відсутність інформування громадян. Замість того, щоб мобілізувати населення до можливої загрози, влада продовжувала заспокоювати суспільство, зокрема, закликаючи "не панікувати". Це позбавило людей часу для підготовки до надзвичайних обставин.
2. Проблеми з евакуацією мирного населення
У перші дні війни евакуація з гарячих точок, таких як Київщина, Харківщина та Донбас, виявилася хаотичною і неорганізованою. Відсутність чітких маршрутів та координації поставила життя тисяч мирних громадян під загрозу.
Брак роботи з транспортними службами для забезпечення евакуаційних потягів та автобусів призвів до того, що багато людей не змогли виїхати з небезпечних регіонів вчасно.
3. Рішення про розмінування Кримського перешийка у 2020 році
Зеленського звинувачують у рішенні віддати наказ на розмінування Кримського перешийка. Це зробило Північну оборонну лінію України на межі з окупованим Кримом фактично беззахисною.
Рішення аргументували необхідністю створення умов для "переміщення цивільного населення", але на практиці це призвело до того, що в лютому 2022 року російські війська змогли швидко прорватися до Херсонської області, без значного опору на перешийку.
4. Провал операції із затримання "вагнерівців"
У 2020 році Україна за участю міжнародних партнерів готувала спецоперацію із затримання бойовиків ПВК "Вагнер", причетних до злочинів на Донбасі. Однак операція зірвалася через витік інформації.
Зеленського та його команду звинувачують у тому, що саме через дії Офісу президента плани стали відомі третім сторонам. Це дало змогу бойовикам уникнути затримання.
Влада заперечувала свою участь у зриві операції, але незалежні розслідування та свідчення колишніх спецслужбовців вказували на те, що витік стався на вищих рівнях управління.
5. Недостатня підтримка локальних ініціатив
У перші дні вторгнення місцеві громади, волонтери та активісти взяли на себе значну частину відповідальності за оборону та гуманітарну допомогу. Проте влада не завжди сприяла цим ініціативам, що призвело до затримок у постачанні допомоги.
Ці претензії є предметом активних дискусій у суспільстві, але також важливо зазначити, що в умовах масштабної агресії Україна зуміла мобілізувати свої ресурси й вистояти.
liss• 18 декабря 2024
Запах выборов в воздухе ))
uamarianka• 18 декабря 2024
Удалено администрацией...
uamarianka• 18 декабря 2024
стокгольм опублікував звіт.кому і куди Україна продавала кораблі ракети літаки вертольоти танки та ін.з 2014 по 2019рр .це жах
автор begovelik • 18 декабря 2024
Ответ дляliss
Запах выборов в воздухе ))
І хіба це погано? )
автор begovelik • 18 декабря 2024
Ответ дляuamarianka
Удалено администрацией...
Зброю продавали перманентно, усю радянську спадщину, розпочинаючи із 1991 року
автор begovelik • 18 декабря 2024
Вибори - це запах мирного часу )
Эфигения• 18 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Ну, з 2022 потім вмовляли її повернути взад 🤷‍♀️ тільки вже безкоштовно.
liss• 18 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
І хіба це погано? )
Отлично . Пойду вычеркну ))
1000 мало ))
Реверанс• 18 декабря 2024
Здачу Азову пропустили.
Андрюшу Портнова з його списками активістів.Які він складав і передавав росіянам.Саме за цими списками в Бучі людей розстрілювали потім.
Андрюшу Смірнова,бандюка якого Зеленський пригрів в Раді і який намагався вбити Романа Ратушного.Але президенту було ок.Поки Европа не вмішалась.
Посадку до СІЗО наших очільників армії.
Фальшовану справу Шеремета.Коли невинні сиділи в тюрмах.
L-i-s-a-92af• 18 декабря 2024
Ответ дляuamarianka
Natal_ka91• 18 декабря 2024
Ответ дляuamarianka
Удалено администрацией...
Палитесь https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3650446-4#8...

Хіба на сайті дозволені явно багатопрофільні аккаунти?
Natal_ka91• 18 декабря 2024
Маємо те що маємо. Лиш би ще ’кращий’ варіант не вибрали.
Людмила 007.• 18 декабря 2024
Ответ дляРеверанс
Здачу Азову пропустили.
Посадку до СІЗО наших очільників армії.
Ця зелена погань знищила таку Країну! Викосила кращих! Але, надіюсь, Україна переживе і це.
Манула• 18 декабря 2024
Ответ дляNatal_ka91
Дивлячись на маленького зеленого диктатора з його ’потужними’ 5-6 менеджерами, можна з впевненістю констатувати, що ’кращий’ варіант це навряд. Демократію він давно поховав в нашій країні.
Що не вдалось януковичу, успішно втілив потужнік ...
До речі, вони вже активно працюють над результатом
Mrs.Ochmonek• 18 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
І в 2014 навіть на думку не спало, що не варто продавати зброю? У 2014 нічого такого форсмажорного не сталося, щоб припинити?
І щоб склади з недопроданою зброєю краще охороняти, хоч би після двох перших підірваних? Чи не вигідно було?
Mrs.Ochmonek• 18 декабря 2024
Ответ дляМанула
При диктаторі ви б тут не писали вже давно.
Манула• 18 декабря 2024
Ответ дляMrs.Ochmonek
Та ну не все ж одразу. Он на ZZ-федерації навіть дехто ще пише ...
автор begovelik • 18 декабря 2024
Ответ дляМанула
И границы не закрыты, соседка постоянно с мужем мотается в Москву и обратно
Реверанс• 18 декабря 2024
Ответ дляЛюдмила 007.
Переживе.
Але,в кожного така діра в грудях від втрати найближчих,що важко триматися і підтримувати.З ким спілкувалася,то опмсують однаке.
Ти наче бублик,з величезною дірою в середині.
Mrs.Ochmonek• 18 декабря 2024
Ответ дляМанула
У нас це ’ще’ роками, тому про диктатора читати просто смішно.
Які на педерації блогери і канали відкрито об*ирають пуйла? ?
Mrs.Ochmonek• 18 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Ще скажіть авіасполученням Київ - Москва
Манула• 18 декабря 2024
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ще ніколи Україна так не сміялася як з 2019 року, умиваючись кривавими сльозами ...
автор begovelik • 18 декабря 2024
Ответ дляMrs.Ochmonek
Нет, Мюнхен-Стамбул-Москва
Mrs.Ochmonek• 18 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Нет, Мюнхен-Стамбул-Москва
Може вона і інформацію передає?
Mrs.Ochmonek• 18 декабря 2024
Ответ дляМанула
При всій дикості цієї війни , у України були значно кривавіші періоди, і ви це знаєте.

А мені смішно читати ваш допис про ніби-то ’диктатора’, за якого Україна бореться з ворогом і бореться ефективно.
Людмила 007.• 19 декабря 2024
Ответ дляРеверанс
Переживе.
Так, серце крається...
Людмила 007.• 19 декабря 2024
Ответ дляМанула
Ржала.
автор begovelik • 19 декабря 2024
Ответ дляMrs.Ochmonek
Може вона і інформацію передає?
Про розташування корів у нашому селі? А ще вона щира проукраїнка і за Зеленського. Москалів матом криє
Mrs.Ochmonek• 19 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Щира українка не стала б їздити до москви. Не варто недооцінювати таких персонажей
автор begovelik • 19 декабря 2024
Ответ дляMrs.Ochmonek
Вона не українка, а корінна москвичка. А їздять, бо в чоловіка старенькі батьки