Ловлю капці• 17 декабря 2024
Порадьте безаміачну фарбу
Хочу трохи затемнити своє вигорівше волосся в домашніх умовах, але щоб не підірвати власну базу. Поки дивлюсь на Сьйосс олео відтінок 5-54.
Це вперше фарбуватимуть сама, чекаю поради від тих, хто давно в цій темі.
1 фото те що приблизно хочеться, 2 - моє зараз, вживу трохи іде в жовтизну.
Ліплю вареники• 17 декабря 2024
Учтите что оно смоется за две недели в рыжий . Три раза красилась , смывается быстро . Только я не сьйос брала , лореаль
Колупалочка• 17 декабря 2024
Не будет такое как на фото. Это сложное окрашивание
5 тон будет темный
Показушница• 17 декабря 2024
Ответ дляКолупалочка
5 тон будет темный
Так. На фото більш 7-8 рівень. Уходить у холод. Тобто 7.1+7.16, або 8.1+7.16, окисник 1,9. Краще не самостійно.
люблю_тортики• 17 декабря 2024
Ответ дляЛіплю вареники
своя база тоже поднимается?
люблю_тортики• 17 декабря 2024
Ответ дляНе їм після шостої
немного затемнить это 8
Я 8 крашусь. Некоторые пепельные оттенки практически черные выходят.