Ловлю капці• 17 декабря 2024

Порадьте безаміачну фарбу

Хочу трохи затемнити своє вигорівше волосся в домашніх умовах, але щоб не підірвати власну базу. Поки дивлюсь на Сьйосс олео відтінок 5-54.
Це вперше фарбуватимуть сама, чекаю поради від тих, хто давно в цій темі.

1 фото те що приблизно хочеться, 2 - моє зараз, вживу трохи іде в жовтизну.
Ло_ло• 17 декабря 2024
Не переводьте таке гарне волосся.Краще не ризикуйте,у Вас гарний колір, можете зіпсувати.
Ліплю вареники• 17 декабря 2024
Учтите что оно смоется за две недели в рыжий . Три раза красилась , смывается быстро . Только я не сьйос брала , лореаль
Коренная киевлянка• 17 декабря 2024
Не надо. У вас красивый цвет. Ревлон здесь хвалили.
Айболитная• 17 декабря 2024
К колористу идите. У вас шикарные волосы.
Колупалочка• 17 декабря 2024
Не будет такое как на фото. Это сложное окрашивание
5 тон будет темный
Не їм після шостої• 17 декабря 2024
немного затемнить это 8
Та_шо_ж_таке• 17 декабря 2024
5 - це ж геть темний, ви що? ) Я фарбуюся в 5 і 6, я брюнетка майже
Показушница• 17 декабря 2024
Ответ дляКолупалочка
5 тон будет темный
Так. На фото більш 7-8 рівень. Уходить у холод. Тобто 7.1+7.16, або 8.1+7.16, окисник 1,9. Краще не самостійно.
люблю_тортики• 17 декабря 2024
Ответ дляЛіплю вареники
своя база тоже поднимается?
люблю_тортики• 17 декабря 2024
Ответ дляНе їм після шостої
немного затемнить это 8
Я 8 крашусь. Некоторые пепельные оттенки практически черные выходят.
Кофе в лобби• 23 декабря 2024
chi фарба крута. https://glanez.com.ua/professionalnaja-kosmetika-d...