Сладко-соленая• 17 декабря 2024

Це бородавки чи ні? Фото не для брезгливих

У дитини буквально за 2-2,5 тижні дуже виросли і розповсюдились по стопі ці штуки. А було таке маленьке за великим пальцем тільки.(( Але це не рихле і немає чорного корінця як зазвичай у подошвених бородавок. Це теж бородавки чи щось інше? Воно наче прозорим іде.... Йти лазерем видаляти чи якось по іншому?
Звісно зараз буду вичитувати до кого йти в місті (Черкаси), але і вас послухаю.
Завжди недо...• 17 декабря 2024
Схоже. Тільки лазером не треба, буде боляче ходити, краще до подолога, він видалить менш травматичними способами
іронічна антитеза• 17 декабря 2024
Шипица или подошвенная бородавка со стержнем.Делайте что-нибудь,уже расползлось((
Пліткарка• 17 декабря 2024
Я на ноге у ребёнка вывела ферезолом. Жгучее вонючее средство. А до этого кучу денег отдавала на азот. Удаляем а оно ещё больше расползается. Женщина в аптеке провизор посоветовала, сказала раньше им только и удаляли. Но удалять очень аккуратно. Едучее очень средство. За два раза вывевела.
И иммунитет поднимайте ребёнку. Если ходит на занятия чтобы не ходил босиком.
ПлюшкамиБалуюсь• 17 декабря 2024
Це підршвенні бородавки
Так
автор Сладко-соленая • 17 декабря 2024
Ответ дляПліткарка
Це точно бородавка, у вас така була?
Так, на заняттях вони займаються босіком. Імунітет наче в нормі, дуже рідко хворіє
Стигла полуниця• 17 декабря 2024
Да, юношеские. Помню у себя такие в лет 16.
_Valeri• 17 декабря 2024
Я не эксперт. В тик токе видела, что с таким справляются подологи
іронічна антитеза• 17 декабря 2024
Ответ дляСладко-соленая
Це точно бородавка, у вас така була?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3649793
Стебель березы• 17 декабря 2024
Азотом своєму видаляли. Було дві
Незнакомлюся• 17 декабря 2024
Ответ дляСладко-соленая
Це точно бородавка, у вас така була?
Це точно бородавка,у мене теж на стопі були такі (після того,як в окупації помилася у бані сусідів босіком на брудній підлозі). Вивела Ферезолом, десь місяці за 1.5. І правильно вам також про імунітет написали.
Біле пальто• 17 декабря 2024
Подошвенные бородавки.Мужу дерматолог фрезой высверлила,потом спец пластырь назначила.
автор Сладко-соленая • 17 декабря 2024
Все, поняла. Дякую дівчата. Сама не ризикну ферезолом дитині, бо він для дорослих, щоб не накоїти хім.ожогу чи ще чогось. Шукатиму подолога, якщо хто з мого міста і знає хорошого, буду рада. Бо щось тут не дуже з ними....
автор Сладко-соленая • 17 декабря 2024
Ответ дляБіле пальто
Можна просто до дерматолога? Наприклад до тої хто вугрі дитині лікує? Чи тільки подолог таке робить? Вибачте, просто у мене була лише раз бородавка як капуста на підошві, тоді вагітна якраз була, то мені хірург її просто вирізав та й все...більше не з´являлось. У чоловіка взагалі ніколи такого не було.
Шалена невинність• 17 декабря 2024
Ответ дляСладко-соленая
Нам в лікарні азотом вивели за один раз. Теж був букет
Заліковий троль• 17 декабря 2024
Вартнер в аптеці купіть. Ним не дуже боляче видаляти, але він працює на цих бородавках. Потроху-потроху виведуться.
Пліткарка• 17 декабря 2024
Ответ дляСладко-соленая
Це точно бородавка, у вас така була?
Ну вот скорее всего на занятиях и подхватил. Это такое ооочень часто...
Пліткарка• 17 декабря 2024
Ответ дляСладко-соленая
Дерматолог прижигает азотом.
Я ходила ребёнок во втором классе был.
Ходим ходим а толку нет. Вот ферезол на ура вывел. Я брала на зубочистку и маааленькую капельку, чтобы здоровые ткани не повредить.
автор Сладко-соленая • 17 декабря 2024
Ответ дляПліткарка
Дерматолог прижигает азотом.
Я ходила ребёнок во втором классе был.
Дякую