Грушки-яблочки• 17 декабря 2024
Засмучуюсь через дрібниці. АД
Дуже важко мені з собою. Дуже сильно засмучують, вибивають з колії навіть дрібні неприємності. У мене син з РДУГ, не агресивний, нормальна дитина для оточуючих. Але в емоційному плані відстає від однолітків, треба постійно говорити, пояснювати, розігрувати ситуації. І навчання, все пояснюю йому і вчу з ним, але оцінки (а отже і знання) не дуже.
І в основному щоразу як я бачу погану оцінку (хоч це майже прийняла) чи знову якась проблема з однокласниками (а там все ще починається і буде гірше), в середині все просто опускається.
Щодо себе, таке рідко, бо я все контролюю, поводжусь як мені здається правильно і такого нема.
Я ніколи не показую йому свого настрою щодо цього, щоб не наростити сину комплексів, бути впевненою, бо так і він стає впевненішим, і тихо проживаю це всередині.
Я зверталась до психолога, але нічого не змінилось. Бо я прекрасно усвідомлюю проблему, розумію і знаю. Але заставити не відчувати це себе я не можу.
Найбільший страх, мабуть, що він нікуди не зможе поступити закордон, і я не вивезу і врятую його. І тут, не факт, що він кудись поступить. Страх - майбутнє.
Так от питання - це можна усунути антидепресантами? Хочу нічого не відчувати, хоч трохи, хай потім повернеться, але я б відпочила.
Добра всем!• 17 декабря 2024
Автор, Вам нужно принять ситуацию. И то, что Ваш ребенок немного отличается. Он с возрастом приблизится к норма, мозг дозреет. Не прям в идеал, но примерно как остальные будет.
Главное занимайтесь и лечите.
Грушки-яблочки
• 17 декабря 2024
Ответ дляДобра всем!
Главное занимайтесь и лечите.
Поки він дожене інших, набуде купу комплексів. Він вже стає центром насмішок в класі, поки ще розказує щось, спасаємо трохи ситуацію. І я пояснюю і психолог (він має онлайн сенси)
Добра всем!• 17 декабря 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Учитель знает проблему? Попросите помощи.
Мы сразу при поступлении в 1 класс обсуждали и искали учителя, который готов помогать.
Грушки-яблочки
• 17 декабря 2024
Ответ дляДобра всем!
У него только сдвг?
Похоже что и зпрр там есть и рас...
А рас чому ви так подумали? В психіатра були не одного, вони не клали такий діагноз.
Грушки-яблочки
• 17 декабря 2024
Ответ дляДобра всем!
Він в 5 класі. В молодших класах мав 1 рівень підтримки, це ні про що було. На 5 клас я не стала оформляти, толку з того. На 2 не тягне, сказали. А зараз, то максимум вони бал піднімуть, але ж справа не в оцінках.
Добра всем!• 17 декабря 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Я имела ввиду именно помочь в общении с одноклассниками. Так организовать общение и отношения, чтобы другие принимали его.
Грушки-яблочки
• 17 декабря 2024
Ответ дляДобра всем!
Наприклад подзвонила керівничці, розказала, що хлопці чіпляються, то вона поговорила з ними, вони почали його ігнорувати, але в голос, підходили казали - а де це Саша сьогодні, чого його нема в школі.
Грушки-яблочки
• 17 декабря 2024
Ответ дляДобра всем!
Ніхто це не буде робити в середній школі.
Добра всем!• 17 декабря 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Возможно в другую школу?
Добра всем!• 17 декабря 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Да, я думала в 4 классе. Обычно ведут таких деток позже в школу. Мы почти в 8 лет пошли
Грушки-яблочки
• 17 декабря 2024
Ответ дляДобра всем!
Возможно в другую школу?
Думала. Але він категорично не хоче. Дуже категорично. Онлайн то взагалі проти. Він обожнює живе спілкування.
Грушки-яблочки
• 17 декабря 2024
Але питання про інше.
Наразі треба рятувати себе, щоб бути і ресурсі. Мені поможуть АД, хтось знає?
Добра всем!• 17 декабря 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
А что или кто его держит именно в этой школе? Значит есть друзья?
Добра всем!• 17 декабря 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Але питання про інше.
Я не думаю... Прошла этот период.
Правда меня накрывало намного раньше. Как только выстроился план лечения и адаптации, меня отпустило
Грушки-яблочки
• 17 декабря 2024
Ответ дляДобра всем!
Друзів як таких нема явних. Були двоє хлопець і дівчинка, ще літом троє гуляли, але тепер в них ’любов’ і він як лишній став.
Грушки-яблочки
• 17 декабря 2024
Ответ дляДобра всем!
Я не думаю... Прошла этот период.
А в нас план один - психолог і розмови, безкінечні розмови.
Пугачиха• 17 декабря 2024
Я Вас розумію, як ніхто... Точно така сама ситуація. Вже 4 місяці на АД, мені вони дуже допомогають. Проблеми, звісно, не вирішують, але ставлення до всього змінюється.
Грушки-яблочки
• 17 декабря 2024
Ответ дляПугачиха
Можна детальніше? Тобто те, що засмучувало раніше, вже не викликає таких емоцій?
Можна назву АД? Я буду звертатись до лікаря для призначення, але хотіла б знати.
Пугачиха• 17 декабря 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Есциталопрам, але самі не пийте, тільки при призаченні лікаря. Засмучує все і досі, але легше усе сприймається. Якось і життя яскарівше стало. Ще помітика, коли треба подумати про щось неприємне, не хочу про це думати взагалі.
Грушки-яблочки
• 17 декабря 2024
Ответ дляПугачиха
Так, лише з лікарем буду, бо боюсь побічних дій, то ж треба, щоб хтось це контролював.
Дякую!
А ліки не приймає дитина?
Дякую!
А ліки не приймає дитина?
Пугачиха• 17 декабря 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Дякую!
А ліки не приймає дитина?
Дякую!
А ліки не приймає дитина?
Приймає, але не АД!