Реверанс• 17 декабря 2024

Підвищення матеріально-технічного забезпечення військових частин

У НАРДЕПІВ "ЄС" ВЖЕ УВІРВАВСЯ ТЕРПЕЦЬ! ВОНИ ОЗВУЧИЛИ ТЕ, ЩО СЛУГИ БОЯТЬСЯ СКАЗАТИ!

Дорогу попiд саму окупацiю зробили, тепер додадуть ще один реактор , а без захисту ЗСУ все дiстанеться окупантам.
Результат:
вже голосів: 10
9 (90%) Все для перемоги
1 (10%) Дороги потрібніші чим ЗСУ
uamarianka• 17 декабря 2024
ой,автор,они закупили лондонской и испанской недвиги на деньги с продажи всего нашего оружия с 14 по 19 год .у нас кровь лилась.а власть самолеті и ракеті продавала с танками.до последнего патрона.успокойтесь уже с этим политическим трупом.
uamarianka• 17 декабря 2024
да разве только с продажи оружия?воровали 20 лет аж гай шумел.делились с кем надо и тишина была.а тепер все вылазит.европейцы опубликовали отчет продажи оружия .позорище.дно.у нас война с 14 г а твари все нажиться не могут
автор Реверанс • 17 декабря 2024
Ответ дляuamarianka
Єдина партія,яка закликає дати гроші ЗСУ.Не дадуть гроші,то трупи будуть натуральні і досить швидко.Ви карту давно бачили?
автор Реверанс • 17 декабря 2024
Щось дуже нагадує початок війни.А головне,допомога на ЗСУ.Все для Перемоги.Так повинно бути.
Alena.i• 17 декабря 2024
З прозрінням
Кого накажуть, ах да, нікого, бо довести треба, а це довго, нудно, клопітно, самі себе ж саджати не будуть. Це ж не чоловіка ’ухилянта’ засудити, бо жити хоче
Milanaher• 17 декабря 2024
А потім тут дивуються, чому не залишилось добровольців . Бо ніхто крім кулеби( який так і не пішов) не хоче йти, щоб воювати лопатами.