База_птеродактилей• Изменено 17 декабря 2024
Якщо впала картина яка давно висить..
Це щось значить? В мене в житті таке вперше. Скло ціле, а от рамка розлетілася. Наче нічого такого, але ж вона висить років 6-8 і впала вперше.
База_птеродактилей
• 17 декабря 2024
Просто коли вона впала, відразу згадала екстрасенсів, коли вони вели розслідування то в них завжди картини, фото падали 😀
База_птеродактилей
• 17 декабря 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Вона знялася з гачка і впала?
Лопнула стрічка яка її тримала.
Перша на селі• 17 декабря 2024
Зніму поруч не дорого
Писати в лічку
Даю гарантію що картини падати не будуть
Писати в лічку
На пів ставки• 17 декабря 2024
Це означає, що ніщо не вічне, не кріплення зламалось, треба замінити
Кили и Манджаро• 17 декабря 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Лопнула стрічка яка її тримала.
Пора,значить. Нічого дивного
Спілий баклажан• 17 декабря 2024
Якось від протягу в квартирі грюкнули двері, впала моя улюблена картина, яку малювала донька, впала ще й перед відʼїздом доньки. Та не просто впала, зверху вмостилася одна з наших кішок, чорна, сіла дупою зверху. Ото знаків було перед дорогою. Але не потрібно зациклюватись та притягувати негатив. Все буде добре ❤️
Безпринципова• 18 декабря 2024
А в мене лампа падала 2 рази, яка була плотно закріплена на стіні))