Манкоголік• 17 декабря 2024

Чергова крадіжка

хухло на федерації оголосило про створення на кацапії беспілотної армії типу як в Україні СБС створені у лютому 2024 року (першими у світі).

Хтось взагалі має тяму ким історично після таких крадіжок виглядає сама кацапія? Усе виглядає так ніби Україна вища цивілізація, а дурні кацапи ні на що не здатні - крадуть тупо усе у України, від давньої історії і української лексики до військових новинок та української кухні.
Чесне слово кацапія - це вже теж Україна тільки під кацапським прапором, у них нема нічого свого мабуть тому аби створити своє - треба мати мізки.
Звідси два питання:
1) чи усвідомлюють самі кацапи свою відсталість від України?
2) що у голові тих українців типу ани асті, ігорів крутих, тань овсієнок і іншиз лол мілявських та йолок - коли вони відрікаються на користь кацапії від України? (адже це як пересісти з Ауді у смердючий москвич і цим хизуватися) Зазвичай людська порода прагне до кращого, а не гіршого.
Весела пiсенька• 17 декабря 2024
І що?
Пригаю-цибаю• 17 декабря 2024
В голове вата
Ненавижу предателей
Червона рута• 17 декабря 2024
Все крадуть навіть наші пісні
Жена аллигатора• 17 декабря 2024
Они не украли, эта идея очевидная на поверхности. Если новые виды вооружений в войнах, то и соответствующие войска. Люди, ну не будьте обиженками, думайте логически. И, кстати, недооценивать своего врага самая большая ошибка!!!
автор Манкоголік • 17 декабря 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Ага. Тільки дивним чином ваша кацапія чомусь ОДРАЗУ усе після України створює. Якби не Україна - хухло і його кацапія ще до кінця четвертого тисячоріччя нашої ери створювала б цей вид військ.
І це на тлі Україна нац. гвардія - 2014
кацапія рос. гвардія - 2016 (хоча у вас там вв було завжди)
Дама_с_караваем• 17 декабря 2024
***,
Жена аллигатора• 17 декабря 2024
Ответ дляМанкоголік
І це на тлі Україна нац. гвардія - 2014
Не смешите. Увы, мы проигрываем войну на поле боя. Вспомните как мы дружно ржали когда Путя мобилизировал зэков, а через год и мы начали, но уже было поздно, нас лупили по всей линии фронта. Россия, к нашему сожалению, имеют лучшую организацию и планирование. Мы храбрые и хорошие, но вечно опаздывающие во всем.
автор Манкоголік • 17 декабря 2024
Ответ дляВесела пiсенька
І що?
.... і те що кацапія це гидюче лайно і Україна над нею - вища цивілізація як США.
автор Манкоголік • 17 декабря 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Удалено администрацией...
Жена аллигатора• 17 декабря 2024
Ответ дляМанкоголік
Удалено администрацией...
автор Манкоголік • 17 декабря 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Удалено администрацией...
І запам´ятай - вам кацапам історично дано бути тільки сраним лайном. Це ваш програмний код. Крутими лідерами вам бути не дано, бо тому що ви - срань.
Жена аллигатора• 17 декабря 2024
Ответ дляМанкоголік
Я украинка) А вы выздоравливайте
автор Манкоголік • 17 декабря 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Я украинка) А вы выздоравливайте
Аа, ну так - кацапія це вже теж Україна.
Весела пiсенька• 17 декабря 2024
Ответ дляМанкоголік
Чимось попахує
автор Манкоголік • 17 декабря 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Чимось попахує
Справді? а коли кацапи заперечують існування України - вам тоді чим попахує?
Весела пiсенька• 17 декабря 2024
Ответ дляМанкоголік
Чим ви кращі за росіян,коли пишете , що Україна - вища цивілізація?
Проспіться ідіть