Гадаю_По_шнуркам• 17 декабря 2024
Сухий басейн 1,5 року чи цікаво дітям?
Планую племіннику на подарунок сухий басейн 1,5 року хлопчику. Чи зайшов вашим діткам ? Чи краще обрати дитячу кухню?
ЗавЛабСнаб• 17 декабря 2024
Краще кухню. Басейн є з року, іноді може пострибати там, але це більше побіситися, типу «мам дивись» і плюх туди, а так щоб там сидіти гратися то ні. А ось кухня класний подарунок, розвиток сюжетно рольової гри, взаємодія з дорослими, наслідування. Однозначно кухня
Замороженная селедка• 17 декабря 2024
В квартирі є достатньо простору, щоб поставити цей басейн? Мамі краще, мабуть, кухня підійде, бо постійно ці кульки збирати по хаті не дуже прикольно.
Гадаю_По_шнуркам
• 18 декабря 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
місце то є, а от збирати точно буде «щаслива»)
Гадаю_По_шнуркам
• 18 декабря 2024
Ответ дляДеловитая
а хлопчика цікавить кухня?
доросла так)
Диви яка я пава!• 18 декабря 2024
Мені стало дурно від однієї думки, як я ті кульки збираю по хаті. Кухню донці на два роки подарували, зараз от три виповнилось, то і вона грає, і син 7 річний.
Люблю ВалЄру• 18 декабря 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
У меня ребёнок в игровой ходит и собирает эти шарики обратно.