Стильна штучка• Изменено 18 декабря 2024

Не придержала головку малышу

Подскажите пожалуйста, случилось ночью взяла столбиком ребенка 3 месяца, носила отпустила одну руку и голова ребенка на секунду запрокинулась назад , ребенок не заплакал я его положила в кроватку спит сейчас на сколько это опасно , сегодня к врачу но как дождаться утра ...всегда придерживала а тут такое случилось
Может у кого-то случалось .
Прибираю щодня• 18 декабря 2024
Так он держать должен голову уже
автор Стильна штучка • 18 декабря 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Так он держать должен голову уже
Не держит ещё полностью
Кудрі кручу сама• 18 декабря 2024
все буде добре, не переживайте, з усіма бувало
Катруся 777• 18 декабря 2024
Та нічого не буде, заспокойтеся! Якби від такого шось було то ми всі б не нормальні були)) бо рано чи пізно це в кожного трапляється. Там ще хрящики, все гнучке, якби щось порушили то сто відсотків би заплакала дитина, бо це боляче було б. Лягайте і спіть спокійно. Нехай малюк росте здоровим!
автор Стильна штучка • 18 декабря 2024
Ответ дляКатруся 777
Дякую велике, не можу, трусить мене , я ще встала дитина спить поворушила за головку , втягує одразу і повертає , тоді все нормально?
А я кумедна• 18 декабря 2024
Всё нормально, вы себя накрутили. У всех случается. Лучше отдыхайте, такой маленький ребёнок, вам лучше сил набраться.
Катруся 777• 18 декабря 2024
Ответ дляСтильна штучка
)) а якби вас вночі поворушити за голову?)) я думаю ви б ще вклепали)))) автор, прошу, заспокойтеся! В мене теж голова у дитини западала, і не раз! Всі живі-здорові! Тим більше що вже 3 місяці, всеодно м´язи міцніші ніж як тільки народилася дитина. То ви ще просто дуже молода мабуть і перша дитинка. Все з нею буде чудово! Повірте, стільки всякого різного ще буде, якщо ви будете так на все реагувати, то вас на довго не стане. Якщо сильно хвилюєтеся - сходіть до лікаря, щоб заспокоїтися, але повірте, все там добре з дитиною!
автор Стильна штучка • 18 декабря 2024
Ответ дляКатруся 777
Дякую , так перша дитина , хвилююсь за все що можно ... Як можно було так необережно ...
Запароленое одеяло• 18 декабря 2024
Ответ дляСтильна штучка
Ну просто вы его тревожите, мешаете спать
Успокойтесь, все хорошо с ним
Если бы что то повредилось, он бы плакал, так как было бы больно
А так спит себе, не мешайте ему и сами отдыхайте
Растите здоровые!
автор Стильна штучка • 18 декабря 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Успокойтесь, все хорошо с ним
Растите здоровые!
Спасибо большое
А я кумедна• 18 декабря 2024
Ответ дляСтильна штучка
А как начнёт ползать и ходить, так вообще. Берегите нервы, они вам ещё пригодятся!)
Катруся 777• 18 декабря 2024
Ответ дляСтильна штучка
Отак і можна! Ми всі не роботи, живі люди. А як діти маленькі з пеленаторів падають? З ліжка? Ой в мене обидві з дивана падали. Менша он вночі уповзла якось від мене і нирнула головою вниз (спимо ліжко до ліжка), нічо, бігає норм. Всяке буває. В сестри з комода впала донька, як груднічком була, вже 9 років, теж все добре)) ви простіше до всього ставтеся. Вже як буде друга дитина ви на таке навіть уваги не звернете. Ще й сміятиметеся, як згадуватимете. Попийте краще магній, мелісу пийте! Заспокоюйте свою тривожність. І насолоджуйтеся материнством))
Педиатор_я• 18 декабря 2024
Ответ дляСтильна штучка
Не держит ещё полностью
В 3 месяца не держит голову? Берите у педиатра направление к бесплатному неврологу, он даст направление на бесплатный массаж.
Со всеми остальными рефлексами как?