Отож, тут деякі фанатки зелегського доводоли з піною у рота, що "Вовкина тисяча" фінансувалась за рахунок міжнародних грантів та що вони задонатили її на ЗСУ. Є інформація ВЖЕ що лище 4% отримувачів "Вовкиною тисячі" задонатили її ЗСУ а 96% використали на свої цілі при тому що кошти на неї були взяті з фонду " Компенсація витрат на гуманітарне
розмінування СГ земель" тобто в тей час коли ви оплатили цією подачкою комуналку цілком ймовірно що якийсь фермер може підірватися
на міні, яку не вдалось знешкодити через брак коштів на розмінування...
Ось таку професійну владу ви обрали в 2019..
Ответ дляIshoy
Знаете что мне вся эта ситуация напоминает? Урок истории.
В конце 19-го века жил в Польше один предприимчивый еврей-филантроп Израель Познаньский. Были у него крупные предприятия, на которых работал простой люд. И не зря он был предприимчивым. Работники его жили в бараках на территории его предприятий и ежемесячно с их зарплаты снимали оплату за эти роскошные апартаменты. Хотя зарплата тоже была не простой. Поскольку люди были бедные, Израиль считал, что деньги им не нужны (что бы не пропили) и платил им купонами в свои магазины, где они могли взять только определенные товары. Система ничего не напоминает?
До речі, в США під час Великої депресії також подібну схему використовували.. поряд з поселеннями для біженців був в магазин де біженцям, які працювали на фемерів, продавали товари вдвічі дорожче але в кредит, а потім коли вони отримували ЗП вони йшли і розраховались за ті товари і нічого не лишалось в залишку від їхньої ЗП, і знову були змушенні брати товари в кредит значно дорожче ..власниками таких магазинів були як правило фермери, на яких вони працювали
Queen of Roses• 18 декабря 2024
Я и не собиралась ее донатить. Взяла, потому что хоть какой-то толк от нашей власти должен быть
Ответ дляNatka A.
Просто для мене, це викинуті державою гроші.
І ті, хто цю програму запустив, не могли це не розуміти. Могли дати лише пенсіонерам, лише інвалідам, могли на розмінування, могли на госпіталі. Багато куди можна було адресно витратити.
Вони дали всім! І тим, кому не треба.
Ну що ж… Раз вони такі «розумні», то чому ж не взяти. Якщо держава гроші викидає.
Вони дали всім! І тим, кому не треба.
От і я про те все ті хто запустив цю програму чудово розуміли.. і знали що ніхто не буде донатити..просто чергова брехня
Ответ дляAntiprom
Эта схема не нова. Основная ее проблема в том, что какие-то люди могли из нее вырваться. А теперь представьте что целая страна будете так жить и без возможности выбраться. Мечта филантропа
Valentina shop2020• 18 декабря 2024
Ответ дляVolnat
думаєте хтось пітає ілюзії на рахунок тієї тисячи і ще більше полюбив зе?
Його ще більше люди ненавидять ,кинув тисячу,як макове зернятко а самі суки жирують
Ответ дляIshoy
Мені шкода пенсіонерів наших, коли бачу як вони з пустими корзинками ходять по магазинам, але нагадую вони самі винуваті кожен раз обирали солодку брехню.. а не гірку правду
Valentina shop2020• 18 декабря 2024
Ответ дляЭ-велин@
А связи с тем, что люди гибнут из за рашистов, вы не видите?
Да и из за нашей политики и таких как сирский и умеров тоже гибнут,не ищите виновных где то ,смотрим правде в лицо
Valentina shop2020• 18 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
держава хай засуне свої подачки собі в сраку і 10 раз прокрутить
Они туда не будут совать,они все на Кипр отправляют,в ьанки
Ответ дляAntiprom
Не несите чушь. Жалко, платите налоги, чтобы потом не минималку получать, а нормальную пенсию
Queen of Roses• 18 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Ви хоча б чесна.. це в нашій країні багато коштує.. а то тут, як про жахливі умови в яких працюють на деокупованих землях селяни, які самі розміновують землю, охаю акають і смайлики сумні ставлять, а потім бац і побігли
за тисячою.. лицемірство
Удалено администрацией...
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
Ответ дляAntiprom
Ага, ще одна відмазочка.. спочатку були: то не податки, то грант, потім ми задонатили на ЗСУ а тепер ми тією тисячою оплатимо комуналку а свої перекинемо тій бригаді яку підтримуємо.. цікаво було б побачити статистику наскільки виросли донати бригадам за грудень .. впевнена що ріст мізерний
ЗСУ повинна забезпечувати держава, а не люди донатити
Звёздонька• 18 декабря 2024
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Как вы задолбали. Ясно же что проплаченый троль. Что, к власти кто-то рвется, бровастый опять, ещё вариант генерал, ещё одессит, кто спонсор срача?
А ви така одна в білому пальто, на виборах знов оберете Зе, бо будете голосувати не за нього , а проти усіх?
Valentina shop2020• 18 декабря 2024
Ответ дляЭ-велин@
Что значит - тоже гибнут? Именно поэтому и гибнут, что и в рашке и в Сирии у власти маньяки.
А что мало погибло из ща не правильных командиров,мало было котлов...забыли
У нас маньяк самый страшный и опасный,хуже не бывает ,продал Украину
Звёздонька• 18 декабря 2024
Ответ дляNatal_ka91
Авторе, а які претензії до людей? Більшість платить податки і військовий збір - куди це йде?
Ці люди хай питають у влади, яку вони обрали, куди йдуть їх податки
Ответ дляLizavel
Обо всём и ни о чём ответ.
Вы не будете 5% налогов платить?)))) ну НДС поднимут, цены поднимают на все, вы это считай, проглотили
То есть в Вашей голове даже нет мысли, что кто-то может не жить так, как Вы? Я в 2014 поняла, что ничего хорошего меня не ждет в Украине. И с этого времени я живу там, где хочу и так, как хочу.
Ответ дляIshoy
Хуе Морген
Queen of Roses• 18 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
А Ви в чому винні, чи тільки інші?
ЄвгеніяЕвгения• 18 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Ой, не дуже жалійте, більшість пенсів голосували в 1 турі за Бойка, а в другому - за Зелю. Вони самі це вибрали.