Antiprom• 18 декабря 2024

Все що треба знати про "Вовкину тисячу"

Отож, тут деякі фанатки зелегського доводоли з піною у рота, що "Вовкина тисяча" фінансувалась за рахунок міжнародних грантів та що вони задонатили її на ЗСУ. Є інформація ВЖЕ що лище 4% отримувачів "Вовкиною тисячі" задонатили її ЗСУ а 96% використали на свої цілі при тому що кошти на неї були взяті з фонду " Компенсація витрат на гуманітарне
розмінування СГ земель" тобто в тей час коли ви оплатили цією подачкою комуналку цілком ймовірно що якийсь фермер може підірватися
на міні, яку не вдалось знешкодити через брак коштів на розмінування...
https://biz.censor.net/news/3525581/kabmin-perespr...
Ось таку професійну владу ви обрали в 2019..
Kusyka• 18 декабря 2024
Я цю тисячу можу в день заробити. Але вона й мені підстраховка хоча б тому що зараз я тимчасово без підробітку і грошей не маю. А так інтернет оплатила мобілку проїзд. І ні совість не мучить. Якби ці гроші одразу треба було донатити на ЗСУ - влада це могла зробити зразу без того щоб надіятись що люди ці гроші віддадуть на фронт. Може б і віддали б. Але коли нема за що хліб купити і заплатити за електрику хоча б чи за опалення хоч частину - то вибачте не до того щоб донатити. В багатьох зараз впало сильно фінансове становище. Тому гріх людей засуджувати. Хоч якась підтримка для штанів як то кажуть.

ЕваАдамівнаРайська• 18 декабря 2024
Ответ дляБлискавка
Что, вы от людей хотите? Многие стали бедными.
У мене на то одна відповідь: 2019
Реверанс• 18 декабря 2024
Ответ дляТіріОна
У мене на то одна відповідь: 2019
Вони цього не розуміють.Коли вже більшість думати почне?
Еленнн• 18 декабря 2024
Ответ дляТіріОна
У мене на то одна відповідь: 2019
зато ж є моральне задоволення, як самі всіх зробили !!
а це-безцінно.
ЕваАдамівнаРайська• 18 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Не можна бути одночасно за ефективне використання бюджету і при цьому оформювати ’Вовкину тисячу’... ці два явища різні по природі
Автор, ви вже зрозуміли по відповідях, скільки в нашій країні ідіотів?
ЕваАдамівнаРайська• 18 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
держава хай засуне свої подачки собі в сраку і 10 раз прокрутить
Обнімаю вас!
ЕваАдамівнаРайська• 18 декабря 2024
Ответ дляIshoy
Знаете что мне вся эта ситуация напоминает? Урок истории.
В конце 19-го века жил в Польше один предприимчивый еврей-филантроп Израель Познаньский. Были у него крупные предприятия, на которых работал простой люд. И не зря он был предприимчивым. Работники его жили в бараках на территории его предприятий и ежемесячно с их зарплаты снимали оплату за эти роскошные апартаменты. Хотя зарплата тоже была не простой. Поскольку люди были бедные, Израиль считал, что деньги им не нужны (что бы не пропили) и платил им купонами в свои магазины, где они могли взять только определенные товары. Система ничего не напоминает?
Ви описали банальне рабство!
Так воно і є.
Тому я цю тисячу не візьму, бо рабом я бути відмовляюсь!

ЕваАдамівнаРайська• 18 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Ви хоча б чесна.. це в нашій країні багато коштує.. а то тут, як про жахливі умови в яких працюють на деокупованих землях селяни, які самі розміновують землю, охаю акають і смайлики сумні ставлять, а потім бац і побігли
за тисячою.. лицемірство
Знаєте що? Більшуюфсть замлужили той триндець, в якому ми зараз живемо! Вони в домі виправдовують всі оці дурні дії зекоманди.
wer-inn• 18 декабря 2024
Ответ дляТіріОна
У мене на то одна відповідь: 2019
vasilisa-l• 18 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
На Цензорі стаття, і Федоров написав як використали у себе в ТГ каналі та Лінкедіні
Це перевірені джерела?
ЕваАдамівнаРайська• 18 декабря 2024
Ответ дляРеверанс
Ніколи! Вони заслуговують на все що зараз відбувається.
Природний відбір
ЕваАдамівнаРайська• 18 декабря 2024
Ответ дляwer-inn
Ні
kisunya11• 18 декабря 2024
Ответ дляТіріОна
У мене на то одна відповідь: 2019
У мене теж
Реверанс• 18 декабря 2024
Ответ дляТіріОна
Природний відбір
Прикро,що ми з ними в одному човні,вигрібаємо за їх вибір.
Раніше думала,що тільки в росіян такий процент дебілізації населення.
Але,й наші такі ж.
wer-inn• 18 декабря 2024
Ответ дляТіріОна
Ні
Да
kisunya11• 18 декабря 2024
Ответ дляwer-inn
Ні, 2019
wer-inn• 18 декабря 2024
Ответ дляkisunya11
Ні, 2019
Нет, 2014
Плету з бісеру• 18 декабря 2024
Ответ дляTaFo
я верно вас поняла, народу дали 1000 из фонда разминирования, но только 4% из народа задонатили.
поэтому виноват в этом тот, кто дал денег
4% - это те, кто тупо слил в какие-то фонды, которые завязаны с властью и там высвечиваются в приложении, бо лень было думать.
Но многие платили комуналку и 1000 отдавали проверенным волонтерам из своих.
А так со стороны - какие все жлобы нехорошие
kisunya11• 18 декабря 2024
Ответ дляwer-inn
Нет, 2014

wer-inn• 18 декабря 2024
Ответ дляkisunya11
фото
Вы эту фигню рассказывайте людям лишившимся домов с 2014 . ДО зелени
TaFo• 18 декабря 2024
Ответ дляПлету з бісеру
агааа, кароче, зрада😡
kisunya11• 18 декабря 2024
Ответ дляwer-inn
А, у вас же Порошенко війну почав, вона йому до сих пір вигідна?
wer-inn• 18 декабря 2024
Ответ дляkisunya11
Фото Прошенко на броневике в 14 не забывайте прикреплять.
kisunya11• 18 декабря 2024
Ответ дляwer-inn
Обов´язково.
ЕваАдамівнаРайська• 18 декабря 2024
Ответ дляРеверанс
Але,й наші такі ж.
Так. Ви праві!
Ця тема тому підтвердження! Зріз суспільства
ЕваАдамівнаРайська• 18 декабря 2024
Ответ дляwer-inn
Так саме тоді напав Путін! І з того часу відбивали і відвойовували території
А в 2019 свідомо обрали самознищення. І попереджали ж - думайте!
wer-inn• 18 декабря 2024
Ответ дляТіріОна
Меня и до 2014 устраивало все. И без асоциаций, А выгребать я должна со всеми
Mrs.Ochmonek• 18 декабря 2024
Ответ дляkisunya11
Не пропустила.
Це був єдиний достойний вибір.

Пс-каду ж овечки все рівно будуть найвеличнішого прославляти(((
Сивочоле - це був найгірший вибір, але для овечок згодиться ((
Mrs.Ochmonek• 18 декабря 2024
Ответ дляkisunya11
фото
Найбільше скиглить і злиться з приводу Зеленського пуйло і Порошенко) яке співпадіння поглядів, що і не дивно, враховуючи змазку між ними у вигляді Медведчука, який так жваво в 2014 повернувся на самий верх
Mrs.Ochmonek• 18 декабря 2024
Ответ дляwer-inn
З 2014 решті України розказували, що здані території - то втрачене, і має бути забутим, бо там же були бабушкі з портретами путіна. Цим і пояснювали пропуск колони Гіркіна без жодного пострілу. Напевно, в липні 2014 він вважався не терористом, а виражателем мненій народності Донбаса