Antiprom• 18 декабря 2024

Все що треба знати про "Вовкину тисячу"

Отож, тут деякі фанатки зелегського доводоли з піною у рота, що "Вовкина тисяча" фінансувалась за рахунок міжнародних грантів та що вони задонатили її на ЗСУ. Є інформація ВЖЕ що лище 4% отримувачів "Вовкиною тисячі" задонатили її ЗСУ а 96% використали на свої цілі при тому що кошти на неї були взяті з фонду " Компенсація витрат на гуманітарне
розмінування СГ земель" тобто в тей час коли ви оплатили цією подачкою комуналку цілком ймовірно що якийсь фермер може підірватися
на міні, яку не вдалось знешкодити через брак коштів на розмінування...
https://biz.censor.net/news/3525581/kabmin-perespr...
Ось таку професійну владу ви обрали в 2019..
LLL2005• 18 декабря 2024
Ответ дляЗвёздонька
Ці люди хай питають у влади, яку вони обрали, куди йдуть їх податки
а Ви не в Україні податки платите?

lumonbka• 18 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Я на відміну від вас не голосувала за найвеличнішого, а потім не втекла з країни.
Не фантазуйте
Запятая-точка• 18 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Вибирає більшість,проголосували за зеленського більше 6 млн, зараз ми розплачуємось за непрофесійні рішення зеленського, що з цього не правда?
Вы тоже распличваетесь. А я тоже расплачиваюсь
Ещё учась в университете, мои одногруппники выбирали зелоха. Зелю нам навязала так же Америка, чтобы столкнуть с рашкой лбами, рассорить население. Вы обвиняете просто любого человека просто так в том, что происходит, даже не зная ходил ли он на выборы в 19 году. Вы в себе там?
Lizavel• 18 декабря 2024
Ответ дляIshoy
Пфф, Вам завидно что я не стала сидеть с Вами в одном болотце и ждать «покращення»? Не жалуйтесь теперь. Это все результат Ваших действий и Вашего выбора
А я не жалуюсь,у меня все хорошо. Я написала ,что люди не виноваты, что берут тысячу.
Еленнн• 18 декабря 2024
Ответ дляMondays Child
Откуда столько ненависти и презрения к собственным согражданам? Мозги у них атрофированы, ну надо же. А что сделали вы с вашими мозгами, чтобы этого не произошло? (гневные постики в ФБ и тут не в счет).
Видел, но не остановил - так же виноват, как и тот кто сделал
Люба виборча компанія це офігенні гроші. А тей шквал,що у нас був ,то на десять порядків вище по собівартості. І спрацювало ж, коли різні прошарки стали думати,що їм потрібне -одинаково. Генії працювали.

чому і - ’респект’.

(опція ’думать’ - безкоштовно, але з таким життям і вона атрофірується )
Mrs.Ochmonek• 18 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Бути чесними перед собою.. що ця тисяча ТУПЕ чергове розбазарювання наших податків яке придумав кращеБвтік.. і що тим хто брав її їм пофіг як на на фінансування ЗСУ так і на на те скільки людей загине через брак коштів на розмінування.. а то тут втирали про гранти та донати..
Найтупіше, що можна написати - це ’краще б втік’. Нічого історія ні власна, ні інших країн, де втекли , не навчає таких людей. Просто талдичать три фрази з методики і все
vviola• 18 декабря 2024
А хтось звернув увагу на новини про те, як шахраї дурять ’бідних’ українців, які кинулись оформлювати цю тисячу?
В одного украли з картки 70 тисяч, в іншої - 100 тисяч. То не такі вже ці люди й бідні, коли тримають досить великі суми на картці.
В мене взагалі таке враження, що першими побігли за цими грошима зовсім не ті, що перебувають у тяжких життєвих обставинах і потребують допомоги держави.

Жінка хотіла отримати ’тисячу Зеленського’, а втратила майже 100 тис. грн: деталі схеми
https://tsn.ua/ukrayina/zhinka-hotila-otrimati-tis...

Mrs.Ochmonek• 18 декабря 2024
Ответ дляNatal_ka91
Авторе, а які претензії до людей? Більшість платить податки і військовий збір - куди це йде?
Цікаво, щоб автор проаналізувала , куди пішов військовий збір з 2014 починаючи
WomAnn• 18 декабря 2024
Ответ дляCat88
Утро, а вам уже плохо ? Кому то эти деньги стали хорошим плюсом . Цены сейчас зашквар . Воруют - плохие , дали - плохие ..
Двойные стандарты
WomAnn• 18 декабря 2024
Читаючи коментарі, розумію за кого знову будуть голосувати. І що нас чекає. Люди взагалі не усвідомлюють своєї відповідальності. Сумно
Mrs.Ochmonek• 18 декабря 2024
Ответ дляIshoy
Знаете что мне вся эта ситуация напоминает? Урок истории.
В конце 19-го века жил в Польше один предприимчивый еврей-филантроп Израель Познаньский. Были у него крупные предприятия, на которых работал простой люд. И не зря он был предприимчивым. Работники его жили в бараках на территории его предприятий и ежемесячно с их зарплаты снимали оплату за эти роскошные апартаменты. Хотя зарплата тоже была не простой. Поскольку люди были бедные, Израиль считал, что деньги им не нужны (что бы не пропили) и платил им купонами в свои магазины, где они могли взять только определенные товары. Система ничего не напоминает?
У цих рабів підприємця Ізраїля були лише купони, так? Інших живих грошей у них не було, які можна було б витратити на свій розсуд?
Mrs.Ochmonek• 18 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
До речі, в США під час Великої депресії також подібну схему використовували.. поряд з поселеннями для біженців був в магазин де біженцям, які працювали на фемерів, продавали товари вдвічі дорожче але в кредит, а потім коли вони отримували ЗП вони йшли і розраховались за ті товари і нічого не лишалось в залишку від їхньої ЗП, і знову були змушенні брати товари в кредит значно дорожче ..власниками таких магазинів були як правило фермери, на яких вони працювали
А що за біженці в США?
Під час їхньої депресії у них справді була заборонена готівка. Якщо хтось дома тримав - все конфісковувалося. Були тільки ці картки, чеки на найнеобхідніше. І це без війни
Mrs.Ochmonek• 18 декабря 2024
Ответ дляkisunya11
Автор, я вже давно зрозуміла, що метати бісер невдячне заняття. Овечки будуть повторювати, як їм повезло жити в один час з найвеличнішим
Цю фразу пишуть ті, хто не вважає себе овечкою гетьмана, і даремно
Mrs.Ochmonek• 18 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Мені шкода пенсіонерів наших, коли бачу як вони з пустими корзинками ходять по магазинам, але нагадую вони самі винуваті кожен раз обирали солодку брехню.. а не гірку правду
Так, в свій час багато хто з них ( не всі) голосували за комуняк - соціалістів, за ригів - бандитів та злодіїв в особо крупних розмірах, які стали називатися поблажливо олігархами ґ.
Mrs.Ochmonek• 18 декабря 2024
Ответ дляValentina shop2020
Да и из за нашей политики и таких как сирский и умеров тоже гибнут,не ищите виновных где то ,смотрим правде в лицо
Ваша правда годиться для Скабєєвої та інших росіянців, які обурюються спротивом українців
Mrs.Ochmonek• 18 декабря 2024
Ответ дляЗвёздонька
А ви така одна в білому пальто, на виборах знов оберете Зе, бо будете голосувати не за нього , а проти усіх?
А ви в білому пальто за кого голосуватиме?
Mrs.Ochmonek• 18 декабря 2024
Ответ дляAstraja_
Автор, а чому ви вирішили що забрали необхідні кошти, а не зайве, і тепер комусь не вистачить? Програма на розмінування доступна для оформлення, особисто члени моєї сім´ї, що мають земельні паї, мають змогу подати в Державному аграрному реєстрі заявку на компенсацію на розмінування, бо знаходимось на території можливих бойових дій. Програма не закрита, світиться в доступних, працює, є групи одноосібників та фермерів, де я спілкуюся, в усіх все гаразд з цією програмою, все подається, якщо вся документація в порядку, іноді проблеми були з чергою на розмінування, але не з оплатою. Чому ви вирішили що десь фермер залишився без розмінування, бо нема саме фінансування по цій програмі? Ви особисто хочете подати цю заявку і в вас її не приймають?
Ну і про тисячі, я свої перевела з власних коштів, а ті тисячі спрямувала на комуналку, бо було бажання перевести кошти саме Мадяру,Киянину та Бандерівцю, а не в фонди передбачені державою
Автору просто потрібно було зробити вкид, щоб українці не розслаблялися. Бо ж не достатньо зради і негативу, треба постійно підігрівати
Mrs.Ochmonek• 18 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
А за кого голосували? Невже за того, чиї діти з втекли з країни? Причому з мільярдними статками, які папі довелося терміново переписати на сина, на випадок таки конфіскації і засудження за держзраду?
kisunya11• 18 декабря 2024
Ответ дляMrs.Ochmonek
А потім мудрий нарід проголосував за смарагдове)))

Mrs.Ochmonek• 18 декабря 2024
Ответ дляkisunya11
Ви пропустили етап ’ мудрий нарід - за сивочоле в шоколаді’
kisunya11• 18 декабря 2024
Ответ дляMrs.Ochmonek
Не пропустила.
Це був єдиний достойний вибір.

Пс-каду ж овечки все рівно будуть найвеличнішого прославляти(((
Гурлат• 18 декабря 2024
Більшість витратила на комуналку,це гроші для олігархів.
Раната• 18 декабря 2024
Непрофесіоналізм влади і готовність жити в економіці ’откатів’ всім очевидні. Не про це я, а про життєві ситуації. Працюю в аптеці. Останні дні це треш через тисячу і національний кешбек. Не знаю, як можна було оформити інакше, але всі ідуть з одною, об´єднаною картою і розплатитися в аптеці можна лише на визначені позиції. Їх можна побачити на сайті з позначкою ’національний кешбек’, виписати собі список і йти конкретно по щось. А ні! Ми пробиваємо на одного покупця по десять чеків, на бинти! вату, пластир! по 1шт, бо треба методом підбору перевіряти пропустить оплату чи ні. І ще й говорять - а каву дало оплатити і суші...
Але уже наші програмісти щось там налаштували і одразу видно в системі, чи ліки входять до списку чи ні. Але ж кожному пояснити, що не все можна придбати за цю тисячу...
Vlada-Maria• 18 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Історія з цією тисячою пряме підтвердження, що більшість нічим не краща за тих хто продавав яйця армії за 17 грн..і більшість так само чинили б знайшли собі куча відмазок..
uma• 18 декабря 2024
Ответ дляIshoy
Так чего вы так за нашу тысячу волнуетесь? Вы за границей, вам она не положена. А мы со своими деньгами сами разберемся.
Реверанс• 18 декабря 2024
Ответ дляБлискавка
Что, вы от людей хотите? Многие стали бедными.
Від своєї дурості стануть,ще бідніші.Фермери своє не розмінують,бо дорого.Засіють менше.Менше продукту-вище ціна.Але подачка сліпить.
Реверанс• 18 декабря 2024
Ответ дляЭ-велин@
А связи с тем, что люди гибнут из за рашистов, вы не видите?
Від дурних рішень Зеленського,люди мруть так само,як і від рашистів.
Реверанс• 18 декабря 2024
Ответ дляMondays Child
Хватит заглядывать людям в карманы. Задрали такие вот ’активисты’, ТРЕБУЮЩИЕ от людей донатов. Напомню, донат - дело добровольное. И если у вас есть такая возможность, то у кого то ее уже нет. И стыдить таких людей, заставляя оправдываться, просто подло. Такими действиями вы и вам подобные подрывают доверие людей к самой идее волонтерской помощи ЗСУ.
рs Можете ’задонатить’ гонорар от этой срачетемы.
Як знайомо,дуже задрали активісти й волонтери?І автор проплачений?
Як знайомо.
Ana Fernandes• 18 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Если это брали пенсионеры, вполне естественно что они на коммуналку потратили
Если просто работающие, так они же за эту тысячу заплатят многократно с повышения налогов.
Спекуляция на фермерах выглядит странно
kisunya11• 18 декабря 2024
Ответ дляЭ-велин@
А від своїх дій-коли думають не головою, вибирають ’хочпоржем’ і самі приводять війну в Україну, не можуть? Їх вина не менша