Анонім Завгосп• 18 декабря 2024
Ставят большой вес ребенка по узи
Поделитесь своим опытом рождения крупных детей
Как рожали? Все ли хорошо? Какой вес был у детей и совпадало ли с весом, который прогнозировали на узи
Пупс• 18 декабря 2024
4400 г, 42 тиждень, почали зі стимуляції, але при повному відкритті дитина не опустилася , зробили ЕКР.
При виписці лікар казав, якщо ще наважитесь, не намагайтесь більше народжувати самостійно дитину такої ваги, це не ваш випадок
Але я знаю тих, хто сам народив малят 4 і більше кг, і усе у них добре.
Власне, це індивідуально - як робити вам , вирішуєте ви і лікар, якому довіряєте
лаМпочка• 18 декабря 2024
Ставили ’очень большой вес’, ’очень крупный ребенок, что ж вы так раскормили ребенка’.
Родилась дочь 3100 и 51 см. ПКС
Чарочка діда• 18 декабря 2024
Зависит от вас многое. Мелкая вы или нет, какой таз, как кожа тянется. У меня была епизио, а кума сама родила за две потуги, дети по 4600.
У меня теперь куча проблем - есть опущение стенки владелица, варикоз, плоскостопие, геморрой вылез после родов. Диастаз, который сходился 2,5 года после первого ребенка, и до сих пор не сошелся, и не сойдется уже, после второго, которому на днях 11.
Ставили 4 кг по узи, но родился 4600. Во второй раз вообще говорили, что будет нормального размера, но тоже 4600. Оба раза епизио. Если бы знала, то пошла бы на кесарево лучше.
БоВжеВільна• 18 декабря 2024
4140, 57 см. народжувала самостійно, все добре, був невеликий розрив, з прогнозом співпало, але я була трохи в шоці, бо я сама 3300 родилася, чоловік 3200, а те, що він родився на 8 місяці і до 9 набрав би свої 4000+ я взнала пізніше.
Само_достаточная• 18 декабря 2024
У меня по узи за день до родов 3800 ( это конечно не большой вес ), но по факту родилась -3100, еле пропихнула, плохое раскрытие, намучалась
Сестра родила без КС - 4200, кума 5 с чем-то кг, тоже без КС
Зависит еще наверное от орагнизма женщины
Анонім Завгосп
• 18 декабря 2024
Ответ дляПупс
У меня тоже 41 неделя, вес ставят больше 4х кг
Очень переживаю по этому поводу
А как проходит стимуляция?
Очень переживаю по этому поводу
А как проходит стимуляция?
Анонім Завгосп
• 18 декабря 2024
Ответ длялаМпочка
Родилась дочь 3100 и 51 см. ПКС
А кесарево делали по причине большого ребенка или другие показания были?
Анонім Завгосп
• 18 декабря 2024
Ответ дляЧарочка діда
Ну у меня один ребенок 3200 и второй 4000 родились, при чем родила второго на ноге легче чем первого
А епизио как прошло? И какой варикоз у вас вылез? На ногах?
111златуника111• 18 декабря 2024
Не переживайте зря! За месяц до родов была на узи у очень важного врача, он себе цену не мог сложить…сказал , что очень крупный плод , уже 4 кг, и это за месяц до родов и что бы я задумалась, что бы родить побыстрее. Я очень переживала , столько нервов… Когда приехала в роддом уже через месяц врач, что принимала роды сказала что по животу видно 3500 кг примерно. В итоге син родился 3550 кг. Так что не всегда нужно верить врачам. Берегите свое здоровье и нервы и легких Вам родов!
Пупс• 18 декабря 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Очень переживаю по этому поводу
А как проходит стимуляция?
Очень переживаю по этому поводу
А как проходит стимуляция?
У мене було 2 порції геля з інтервалом у кілька годин, після другого відійшли води, відправили в пологову залу, там поставили окситоцин, без нього перейми зупинялись. Досягли повного розкриття, але дитина не опустилась, в якийсь момент почалися проблеми з серцем малечі, з´явились меконіальні води і швидко побігли в операційну
Анонім Завгосп
• 18 декабря 2024
Ответ дляПупс
А схватки были болючие? Это первая беременность?
Сколько всего времени были роды, до экстренного кесарева?
лаМпочка• 18 декабря 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Да, типа потому что я сама мелкая, худая, врач уговаривала не рисковать,но я и сама хотела всегда кесарево.
Вот прям всю жизнь как то чувствовала что рожать сама я не хочу .
Второго уже пкс было по причине первого кс
Анонім Завгосп
• 18 декабря 2024
Ответ для111златуника111
Та я узи уже делала 350 раз и каждый раз приблизительно одинаково говорили.
Та уже пора рожать, а ребенок даже не думает себе
Анонім Завгосп
• 18 декабря 2024
Ответ длялаМпочка
И как прошла реабилитация после кесарево?
И расскажите как само кесарево проходит, попалось видео, где женщин привязывают и сколько по времени
Пупс• 18 декабря 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Це друга вагітність, перша дитина 2900 на 38 тижні , самостійно.
Перші перейми почалися десь о 13, а КР зробили о 3 ночі. Гарна епідуралка і особливих жахів не було, але ближче до ночі ставало більш відчутно
Чарочка діда• 18 декабря 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Варикоз на ногах и органов малого таза.
Первая епизио плохо, резали в бок, заживало долго и болезненно, шрам есть до сих пор.
Вторая почти незаметно, резали к попе.
Смайликівна• 18 декабря 2024
4000 и 4100,я и сама не маленькая,таз широкий.Первые роды были труднее и долго,вторые-сплошной позитив.
Пупс• 18 декабря 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Я чула від лікаря версію, що часом при крупному плоді організм жінки , відчуваючи ризики для себе , не запускає пологову діяльність - немає самостійних перейм. У давні до медичні часи, в таких випадках після 42-43 тижні, коли плацента не може вже повноцінно ´годувати´ дитину, плід гине, муміфікується, зменшується у розмірах, і тільки тоді починаються пологи.
Тому дякую лікарям за моїх здорових дітей!
У вас усе буде добре
Пупс• 18 декабря 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
У мене в 3:02 почалась операція, в 3:04 дістали дитину, показали, віднесли виклали тату на груди. О 6-й мені в інтенсивній терапії одягли бандаж і підняли пройти по палаті. О 9-й перевели в післяпологове відділення і принесли сніданок
ПуГоФФка• 18 декабря 2024
Ответ дляПупс
А який це гель? Для чого? Я думала, що стимуляция проходить окситоцином.
Пупс• 18 декабря 2024
Ответ дляПуГоФФка
Гель з простагландинами, якщо правильно назву пам´ятаю. За протоколом стимуляцію доношеної вагітності починають у 41 тиждень і 5 днів, гель або механічні засоби (ламінарії або балон), наступний етап прокол плідного міхура , і останній вже окситоцин
Престидижитатор• 18 декабря 2024
Ответ дляПупс
+100000, все надто індивідуально. Багато залежить від кісток тазу, мабуть, це навіть основне.
Я народжувала сама, легко і без єдиного розриву:4100 вага сина була. Але знаю таких, зто не зміг сам народити дитинку вагою 2800, вузький таз((((
Щодо ваги- було по-різному, наймолодшій донечці вже на 32 тижні ’бачили’ 3800, а вона народилась 3300
Престидижитатор• 18 декабря 2024
Ответ длялаМпочка
Родилась дочь 3100 и 51 см. ПКС
один в один, як у мене)))) А коли лежала га збереженні зі старшим, то там жінку мало не щодня так вичитувати, а дитинка народилась 3200
Престидижитатор• 18 декабря 2024
Ответ дляЧарочка діда
плоскостопіє від вагітності ?
ПуГоФФка• 18 декабря 2024
Ответ дляПупс
Зрозуміло, дякую
Престидижитатор• 18 декабря 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Колись один лікар на обході жінкам казав ’Дівчаточка, не переживайте, більше як 280 днів здорова активна дитинка в животику сидіти не буде’
вентиляторная• 18 декабря 2024
40 тиждень, за день до родів по узд казали що 3,7-3, кг, а народила 4 кг і 4.4 кг. Все ок, шви були, але швидко загоїлись.
Моя вага до вагітності 51 кг, все ок.
Анонім Завгосп
• 18 декабря 2024
Ответ дляЧарочка діда
Варикоз на ногах и органов малого таза.
Вторая почти незаметно, резали к попе.
У меня уже варикоз тазовый, было и в первую беременность и сейчас тоже есть
А епизио можно делать при тазовом варикозе?
вентиляторная• 18 декабря 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
ніхто не зважатиме на місці на протипоказання. якщо дитинка плечиком виходитиме або ручкою, то одразу ножицями надрізають, щоб не було проблем. Всі рішення приймаються безпосередньо на місці лікарем на пологах.
На 40 в обох випадках попросила поставити ламінарії (лікарі одобрили рішення), через два дві почалась родова діяльність.
вентиляторная• 18 декабря 2024
Ответ дляПрестидижитатор
дуже багато про це чула, лежала кілька разів на збереженні, в нашому роддомі подібного не практикувалось, по типу - маємо що маємо і з цього виходимо.Вага - то може бути і спадкове, і підвищений цукор,наприклад.