Да, я блондинка!• 18 декабря 2024
Яка ваша улюблена казка?І чому?)
ВсеЧетко• 18 декабря 2024
Ответ дляХочу барабульки
огниво
Я до 5-го класса знала эту сказку наизусть). А сейчас только первую страницу помню)
Привіт з ботойбіччя• 18 декабря 2024
Не улюблена але дуже цікава виявилась про синю бороду. Я знайшла її історію створення і версії про людину, головного героя. Дуже було мені цікаво. Історії всіх його шлюбів і нещасливого життя. Насправді покидьком він не був. Але жаху Шарль Перро напустив. Як таке можна писати і читати при здоровому глузді дітям незрозуміло.
Да, я блондинка!
• 18 декабря 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Цветик-семицветик
Такая же растяпка
)))) понимаю