Стрекоза любви• 18 декабря 2024
Можливі кандидати:
Зеля
Порох
Тимоха
Залужний
Арестович
Представник військових
Бойко
Представник рос. наративів
Зеля
Порох
Тимоха
Залужний
Арестович
Представник військових
Бойко
Представник рос. наративів
Ответ дляолена олена
Абсолютно любі люди - це не кандидат. Кандидат -це наприклад : за ректора університету Петренка б проголосувала. За директора музею Іващенка. За військового Сидоренка. За голову партії ХХХ Дмитренка. А за будь-кого - це не відповідь на питання про голосування.
Абсолютно любі люди, як Ви пишете, можуть погано державою керувати…
Так как я могу назвать кого я выбрала бы, если никого не допускают и я не знаю, из кого смогу выбирать?
Для начала надо убрать эту монополию и дать возможность людям подавать свои кандидатуры, а потом уже из них будем выбирать.
олена олена• 18 декабря 2024
Ответ дляannu-b519
Ми відповідаємо теоретично. Припускаємо, що всіх допустили. Кого Ви там хочете бачити ? Конкретно яку людину?
Mrs.Ochmonek• 18 декабря 2024
Ответ дляРуда Сова
Да не факт, что отравление это не был такой себе спланированный «пиар ход» от Юща
Як раз факт , що Ющенка отруїли московитські спецслужби, і туману запускають вони ж ’бджоли покусали, пластична операція, сам себе’ і тд
Mrs.Ochmonek• 18 декабря 2024
Ответ дляfrumoasa17
Це вже політичні технології. Я в Румунії. Ледь президента по тіктоку не вибрали, а зіграв на тупих маніпуляціях та ’’традиційних цінностях’’. Майже нікому не відомий м@дак за місяць до першого туру з кількох відсотків виріс до переможця першого туру.
Так що таке можливо в будь-якій країні🤪
Але ж викрили московський слід. Хороший приклад для інших
Mrs.Ochmonek• 18 декабря 2024
Ответ дляKapitoshka7
Не Зеля, не Арест, не Залужний.. хтось та вискочить.. а то ці країну перетворили на видовище, гладіаторські бої в колізеї.
Може хіба для вас це видовище, те що пйло робить з Україною.
Ответ дляРуда Сова
Президентом України може бути обраний громадянин України, який досяг тридцяти п´яти років, має право голосу, проживає в Україні протягом десяти останніх перед днем виборів років та володіє державною мовою.
Плюс застава два миллиона грн
Арестович не живе
Vlada-Maria• 18 декабря 2024
Ответ дляcoloritka
Я не знаю який дебіл за нього проголосує
той, котрий радісно голосував за зе в надії, що той розверне Україну до росії і ’будем дружить, как раньше’. причому, навіть не встидались тут це писати в темах без анонімів
Ответ дляолена олена
Кого саме? Імʼя можете назвати. Кого б зараз обрали особисто Ви?
От в списку в бюлетені є всі політики України припустимо
Про таких, як ви у нас кажуть: придовбався, як пʼяний до радіо. Вам вже сто разів написали, що достойних кандидатів нема. Голосувати аби за кого сенсу не бачу.
олена олена• 18 декабря 2024
Ответ дляYamarisha
Радіо так радіо.
Я теж згодна, що нема. А вибори тоді для чого проводити??
олена олена• 18 декабря 2024
Ответ дляYamarisha
Та бл., я їх проводжу чи що? Чи я хочу, щоб їх проводили? Чи може у нас з вами хтось спитає проводити їх чи ні?
Тут постійно теми - треба міняти владу, нам терміново потрібні вибори. Питання про конкретних кандидатів було адресовано саме цим людям.
І бл мені писати не треба. Я , здається, нікого не ображала.
Mrs.Ochmonek• 18 декабря 2024
Ответ дляYamarisha
Цікаво кого хотіли на майдані бачити президентом, бо я цього не знаю.
Точно не Порошенка з його тоді 2,5% на листопад 2013го.
Ответ дляолена олена
Так ви ж мені вже на вперше задаєте це питання. Ну які зараз можуть бути вибори, знову міняти шило на мило. Та й хто при здоровому глузді зараз захоче звалити на себе цей трешак, лише людина яка прагне наживи.
Ответ дляYamarisha
Единственная причина, по которой человек хочет стать президентом, это жажда наживы. Поэтому пофиг за кого голосовать. Но если это будет еще и военный, то нам капец.
Не поділяю Вашу думку в нас є військові,які думають,як державники.А не як оця влада-рвачів-однодневок.