Запятая-точка• 18 декабря 2024
Ответ дляtanysha777
Вже страшно заходити на савєтчіцу
Невже, дійсно пороблено ???
Шо пороблено?
ReintTycha• 18 декабря 2024
Чомусь починаю вірити Жириновському.що Зе- останній президент України
Одяг та сумки• 18 декабря 2024
Ответ дляKolibri_18
Народу було норм шоумена обрати керувати країною вже у стані військового конфлікту
а тут військовий у вас сумніви викликає
мене викликає сумніви що він піде у політику!
Svetlana-7070• 18 декабря 2024
Ответ дляcoloritka
Гончаренко може) дуже рветься
Також про нього думала. В кандидатах точно буде, впевнена
Якщо вибори проведуть у 25м, то все ще найкращі шанси у Зеленського, тож усім його противникам треба всіляко вибори відтягувати або почати вже щось із себе представляти. Єдиний хто міг би йому щось протиставити - Залужний зараз відомо де, і незрозуміло чи втручатиметься у цю справу
Ответ дляРеверанс
Не вийде проголосують за зеленського-притулу-арестовича.Того,хто більше локшини на вуха навішає.Вже перевірено.На жаль.
Реверанс, благодаря вашей работе на форуме за Порошенко уже голосовать не буду, как в 2019. Грязный пиар во время войны привел только к брезгливости по отношении к нему.
Ответ дляРеверанс
Звичайно,за клоуно-шапітолій воно веселіш.
Тільки потім плачемо кривавими слізьми за такий вибір.
Але,висновків не буде.
Національна українська гра,наступатина граблі.То комуняку виберуть,то зека,то проросійського клоуна.
А потім Україна-руїна.
Але,висновків не буде.
А потім Україна-руїна.
Благодаря вам пойдут голосовать за Дубинского с Шарием) Вы ж топите только Притулу и Чмута.
Ответ дляzztop-b844
Люди проголосуют за любого, кто пообещает закончить войну и открыть границы.
Реально это может только Бойко или любой другой, кого официально поддержит кремль.
Так что Бойко или кто то из бывших регионалов.
О господи) Достали из нафталина рыганалив Не проголосуют за ваших разжигателей войны уже никогда.