Руда Сова• 18 декабря 2024

Как вы думаете, кто будет следующим Президентом в Украине?

tanysha777• 18 декабря 2024
Вже страшно заходити на савєтчіцу
Невже, дійсно пороблено ???
Запятая-точка• 18 декабря 2024
Ответ дляtanysha777
Вже страшно заходити на савєтчіцу
Невже, дійсно пороблено ???
Шо пороблено?
ReintTycha• 18 декабря 2024
Чомусь починаю вірити Жириновському.що Зе- останній президент України
Одяг та сумки• 18 декабря 2024
Ответ дляKolibri_18
Народу було норм шоумена обрати керувати країною вже у стані військового конфлікту
а тут військовий у вас сумніви викликає
мене викликає сумніви що він піде у політику!
Svetlana-7070• 18 декабря 2024
Ответ дляcoloritka
Гончаренко може) дуже рветься
Також про нього думала. В кандидатах точно буде, впевнена
Zanka_• 18 декабря 2024
Якщо вибори проведуть у 25м, то все ще найкращі шанси у Зеленського, тож усім його противникам треба всіляко вибори відтягувати або почати вже щось із себе представляти. Єдиний хто міг би йому щось протиставити - Залужний зараз відомо де, і незрозуміло чи втручатиметься у цю справу
Zanka_• 18 декабря 2024
Ответ дляReintTycha
З чого б це? Україна лишається тут без питань, такі питання стояли у 22. Інше питання скільки територій таки відійде рашке і як надовго
Christ1na• 18 декабря 2024
Ответ дляРуда Сова
Да не факт, что отравление это не был такой себе спланированный «пиар ход» от Юща
Ви що електорат зєлі? Бо дурню пишете
vlad-svs• 19 декабря 2024
Ответ дляОдяг та сумки
ви вважаєте військовий зможе країною управляти- цеж не шутки
я вважаю, що умовні 73 % оберут хтозна кого
tetnes• 19 декабря 2024
Ответ дляРуда Сова
Ага. Еще Литвиненко такой же пиар устроил, но дозу не угадал. Навального жена убила ради пиара)
tetnes• 19 декабря 2024
Ответ дляРеверанс
Не вийде проголосують за зеленського-притулу-арестовича.Того,хто більше локшини на вуха навішає.Вже перевірено.На жаль.
Реверанс, благодаря вашей работе на форуме за Порошенко уже голосовать не буду, как в 2019. Грязный пиар во время войны привел только к брезгливости по отношении к нему.
tetnes• 19 декабря 2024
Ответ дляРеверанс
Звичайно,за клоуно-шапітолій воно веселіш.
Тільки потім плачемо кривавими слізьми за такий вибір.
Але,висновків не буде.
Національна українська гра,наступатина граблі.То комуняку виберуть,то зека,то проросійського клоуна.
А потім Україна-руїна.
Благодаря вам пойдут голосовать за Дубинского с Шарием) Вы ж топите только Притулу и Чмута.
tetnes• 19 декабря 2024
Ответ дляzztop-b844
Люди проголосуют за любого, кто пообещает закончить войну и открыть границы.
Реально это может только Бойко или любой другой, кого официально поддержит кремль.
Так что Бойко или кто то из бывших регионалов.
О господи) Достали из нафталина рыганалив Не проголосуют за ваших разжигателей войны уже никогда.