Руда Сова• 18 декабря 2024

Как вы думаете, кто будет следующим Президентом в Украине?

sky-labs• 18 декабря 2024
Ответ дляолена олена
Звичайно є. Тому і запитала їхню думку. Ще б хотілося і аргументів, чому саме вони б підтримали того чи іншого кандидата. Може почитаю і свій вибір це допоможе мені зробити.
Т.е . люди должны расписывать свою аргументацию что бы вы ’может почитали’?

О моем кандидате не нужно читать, его нужно было слушать года так с 14го...
олена олена• 18 декабря 2024
Ответ дляsky-labs

Не щоб може почитала. А щоб почитали ті, хто не визначився і, можливо, це допоможе їм ( нам) визначитися. Звичайно, ніхто не змушує писати, просто тема тут саме про це
LudaSHS• 18 декабря 2024
Ответ дляРуда Сова
Да не факт, что отравление это не был такой себе спланированный «пиар ход» от Юща
23 листопада 2024

Розвідка США оприлюднила давно засекречений меморандум, який свідчить, що російський президент Володимир Путін особисто санкціонував декілька вбивств своїх політичних опонентів.
Серед можливих замовлень Кремля розвідка також називає отруєння колишнього президента України Віктора Ющенка.
Про це пише американське інформагентство Bloomberg, документ був частково розсекречений на запит журналіста видання.
https://www.bbc.com/ukrainian/articles/cn4vnjyq9dx...
123-08df• 18 декабря 2024
Януковіч
Стрекоза любви• 18 декабря 2024
Ответ дляirina2005
Справа не в корупції. Я чомусь думала, що для них Україна понад усе, а справа не в грошах. Ці гроші можна було потратити на протези побратимам. Воно й нічого, ну заслужили мабуть. От тільки все одно розчарування. Чомусь думаєш відразу про того піхотинця, про якого ніхто ніколи не дізнається....
Ні, я не погоджуюсь. Вони не волонтери, а військові, які віддають державі своє вміння, здоровʼя, хтось життя. Все має оплачуватися гідно.
Протези це взагалі держава має фінансувати. На жаль, в нас зараз багато чого за свій кошт і пошук спонсорів.
А доля піхотинця…. Святі люди, що сказати. Хай їх Бог береже. Скільки всього ними зроблено.
123-08df• 18 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
А що вас бентежить? Для прикладу, в мого знайомого теж 3 квартири. Одразу корупціонер?
Ахмєтка багатьом Азовцям дарував житло. Знаю, що деякі, з ряду ідеологічних поглядів відмовились.
Зрозумійте, справа не в квартирі, а в шляхах отримання цих грошей. Якщо людина їх отримала за свою працю або як подарунок? Одразу розглядати як зраду?
Завжди потрібно розбиратися.
так він їх і найняв заради захисту свого бізнесу
sky-labs• 18 декабря 2024
Ответ дляолена олена
Мой пост, внимание на смайлы...

Разве эти люди не достойны быть представлены нынешней недовластью и находиться в той части тела, в которой сейчас дружно находится вся страна?

Первая ступенька пирамиды Маслоу.... даже не вторая...
Стрекоза любви• 18 декабря 2024
Треба голосувати за голограму з «штучним інтелектом». Можливо тоді в нас буде шанс на розвиток😝
Як пропонують є-гривню, то може й є-президент прокатить.
Манула• 18 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Аха-ха, є-президент напевно набрав би більшість голосів
Адалинда.• 18 декабря 2024
Главное что бы не хуйло.
Зе и По тоже не поддерживаю
Алиса Куклачёва• 18 декабря 2024
Ответ для123-08df
Бойко
А Ви хоробра
Kolibri_18• 18 декабря 2024
Ответ дляzztop-b844
Люди проголосуют за любого, кто пообещает закончить войну и открыть границы.
Реально это может только Бойко или любой другой, кого официально поддержит кремль.
Так что Бойко или кто то из бывших регионалов.
Я вже не знаю, яка ракета має летіти на голову, щоб люди перестали думати ’кого официально поддержит кремль’.
Як любиш так рашку - то вали швидше, раша он яка велика, Магадан усіх прийме
Kolibri_18• 18 декабря 2024
Хтось, кого порекомендує Зеленський. Бо вирішать знов 73% - подавлять массою. А це означає, зіграє популярність персонажа, його популістичні заяви.
І в жодному разі не стратегічне мислення кандидата, не його професійні якості. Народ інфантильний в більшості своїй.

І подивіться на коменти. Хтось досі просуває Бойка. Хтось читає Шарія. Хтось захоплюється Арестовичем. Що за люди поряд
Kolibri_18• 18 декабря 2024
Ответ дляАлиса Куклачёва
А Ви хоробра
Ви зробили декілька помилок у слові ’хвора’
123-08df• 18 декабря 2024
Ответ дляАлиса Куклачёва
А Ви хоробра
І жартувати люблю
Еленнн• 18 декабря 2024
Ответ дляYamarisha
І дякувати Богу, що не вийде. Я ще памʼятаю ті часи, коли від армії відмазували.
а зараз за бабки ніхто не відмазується?
Natali-afa5• 18 декабря 2024
Я би ставила питання інакше: чи буде взагалі така страна Україна з таким керівництвом як зараз???
Алиса Куклачёва• 18 декабря 2024
Ответ для123-08df
І жартувати люблю
Та я бачу
Yamarisha• 18 декабря 2024
Ответ дляЕленнн
а зараз за бабки ніхто не відмазується?
Так зараз війна, а вам треба, щоб і після її закінчення було теж саме? Хоча воно мабуть і так буде.
karkusha.biz.ua• 18 декабря 2024
Ответ дляcoloritka
Ну якась же фільтрація кандидатів має бути? Чи всі можуть?
могут все,кто:
1. имеет маломальский капитал
2. хорош в прогибе
3. п.2 самый основной при отборе
spain2406• 18 декабря 2024
Ответ дляРуда Сова
У меня даже вариантов нет
Думаю, зе будет рваться опять, но не хочу верить что его снова выберут
Сразу напишу, что и по не хотелось бы снова видеть
Про залужных, притул молчу вообще
Ну нет вариантов просто
Выберут, можете быть уверены. Протащат голосование через Дию под прикрытием того, что военные не могут проголосовать иначе, и нарисуют тот результат, который нужен опе.
еліт• 18 декабря 2024
Ответ дляAstraja_
Хто його знає. Оголосить що мобілізація лише добровольців, осудить бусифікацію, пообіцяє узький язик підтримати і частина електорату потече.
Згадала як Зеленський нам обіцяв і війну і бідність в кумівство все вирішить тільки оберіть
еліт• 18 декабря 2024
Ответ дляTaby
Ближе к выборам появится кандидат- тот, кого решат продвинуть. И с помощью полит технологий втюхают его массам. Думаю сторона, которая подсунет кандидата будет сильно зависеть от того, как закончится война.
Думаю сторона яка буде видвтгаьи свого буде єрмак
еліт• 18 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Завжди потрібно розбиратися.
Вони були ще в полоні а їх вже купили ще команда
Алиса Куклачёва• 18 декабря 2024
Ответ дляKolibri_18
Я не робила помилок. Ви лікар?
vlad-svs• 18 декабря 2024
Ответ дляNatabond76
Якщо 73% допоможуть, то вибір очевидний
Залужный?
LLL2005• 18 декабря 2024
Ответ дляYamarisha
А в нас завжди так, хай гірше аби інше))
та не завжди і не скрізь, он мера Бучі вже 20 років сколупнути неможливо, як пу і лу, вже якась місцева диктатура влади.
Одяг та сумки• 18 декабря 2024
Ответ дляvlad-svs
Залужный?
ви вважаєте військовий зможе країною управляти- цеж не шутки
Kolibri_18• 18 декабря 2024
Ответ дляОдяг та сумки
Народу було норм шоумена обрати керувати країною вже у стані військового конфлікту
а тут військовий у вас сумніви викликає
tanysha777• 18 декабря 2024

Мудрий нарід во всєй красє
Це жах, шо в головах
Бідна Україна