Руда Сова• 18 декабря 2024

Как вы думаете, кто будет следующим Президентом в Украине?

sky-labs• 18 декабря 2024
Ответ дляолена олена
Радіо так радіо.
Я теж згодна, що нема. А вибори тоді для чого проводити??
Срок нынешних давно истек...
Yamarisha• 18 декабря 2024
Ответ дляРеверанс
Не поділяю Вашу думку в нас є військові,які думають,як державники.А не як оця влада-рвачів-однодневок.
Ну приведіть їх до влади, побачите, що насправді вони думають.
Реверанс• 18 декабря 2024
Ответ дляVolnat
краще багатьох
Поранення то вже індулігенція?
Краще роздивіться його.Перше враження оманливе.
Я кілька років його за гарну людину вважала,поки діями не переконав мене,що я помиляюся.
sky-labs• 18 декабря 2024
Ответ дляолена олена
Тут постійно теми - треба міняти владу, нам терміново потрібні вибори. Питання про конкретних кандидатів було адресовано саме цим людям.
І бл мені писати не треба. Я , здається, нікого не ображала.
Вы не считаете что выборы были актуальны еще в прошлом году?
С каждым днем их актуальность только нарастает...
Vlada-Maria• 18 декабря 2024
Ответ для123-08df
Тимошенко
кирюша? куратор великого зеленого блядівництва передвоєнного?
Volnat• 18 декабря 2024
Ответ дляРеверанс
Поранення то вже індулігенція?
хто вам подобається?
Реверанс• 18 декабря 2024
Ответ дляYamarisha
Не вийде проголосують за зеленського-притулу-арестовича.Того,хто більше локшини на вуха навішає.Вже перевірено.На жаль.
Yamarisha• 18 декабря 2024
Ответ дляРеверанс
І дякувати Богу, що не вийде. Я ще памʼятаю ті часи, коли від армії відмазували.
олена олена• 18 декабря 2024
Ответ дляsky-labs
Ні, не вважаю. Саме тому, що не уявляю , за кого голосувати. І як показала тема, не лише я не уявляю
Vlada-Maria• 18 декабря 2024
Ответ дляРеверанс
а що тут гадати? Як думаєте. за кого отаке людиноподібне проголосує? І таких розлізлось, як вошей. Сидять, давляться ненавистю до України і вичікують моменту, як в 2014 і 2019
https://versii.if.ua/novunu/skandal-v-gromadskomu-...
автор Руда Сова • 18 декабря 2024
Ответ для123-08df
Арестовіч
Надеюсь, это сарказм
Реверанс• 18 декабря 2024
Ответ дляYamarisha
Звичайно,за клоуно-шапітолій воно веселіш.
Тільки потім плачемо кривавими слізьми за такий вибір.
Але,висновків не буде.
Національна українська гра,наступатина граблі.То комуняку виберуть,то зека,то проросійського клоуна.
А потім Україна-руїна.
автор Руда Сова • 18 декабря 2024
Ответ дляРеверанс
Наивная вы
Yamarisha• 18 декабря 2024
Ответ дляРеверанс
Але,висновків не буде.
А потім Україна-руїна.
А те, що клоуни військові зараз сидять на пенсіях, по кабінетах та бусифікують простих роботяг та гонять на убой, то звичайно не цирк.
Mrs.Ochmonek• 18 декабря 2024
Ответ дляолена олена
Кого саме? У них є прізвища?
Очевидно, що люди бояться озвучити свої симпатії.
олена олена• 18 декабря 2024
Ответ дляMrs.Ochmonek
Кого бояться? Анонімів на форумі?
Mrs.Ochmonek• 18 декабря 2024
Ответ дляолена олена
А ви знаєте за кого проголосуєте? За кого?
Припускаю, що вона за арєстовіча , тому не напише
Mrs.Ochmonek• 18 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Можливі кандидати:
Зеля
Порох
Тимоха
Залужний
Арестович
Представник військових
Бойко
Представник рос. наративів
Арєстовіч уже не може як такий, хто не живе в Україні
Mrs.Ochmonek• 18 декабря 2024
Ответ дляолена олена
Кого бояться? Анонімів на форумі?
Бояться показати свою прихильність до путіністіа
zztop-b844• 18 декабря 2024
Люди проголосуют за любого, кто пообещает закончить войну и открыть границы.
Реально это может только Бойко или любой другой, кого официально поддержит кремль.
Так что Бойко или кто то из бывших регионалов.
Taby• 18 декабря 2024
Ответ дляРуда Сова
У меня даже вариантов нет
Думаю, зе будет рваться опять, но не хочу верить что его снова выберут
Сразу напишу, что и по не хотелось бы снова видеть
Про залужных, притул молчу вообще
Ну нет вариантов просто
Ближе к выборам появится кандидат- тот, кого решат продвинуть. И с помощью полит технологий втюхают его массам. Думаю сторона, которая подсунет кандидата будет сильно зависеть от того, как закончится война.
irina2005• 18 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Можливі кандидати:
Зеля
Порох
Тимоха
Залужний
Арестович
Представник військових
Бойко
Представник рос. наративів
після новин з Азовом щось уже і військові не дуже
irina2005• 18 декабря 2024
Ответ дляРеверанс
наприклад?
sky-labs• 18 декабря 2024
Ответ дляолена олена
Так есть люди которые не как вы... Которые и считают, и знают за кого.
класс123-7dcf• 18 декабря 2024
Ответ для123-08df
Тимошенко
и доллар по 8 будет
Стрекоза любви• 18 декабря 2024
Ответ дляirina2005
А що вас бентежить? Для прикладу, в мого знайомого теж 3 квартири. Одразу корупціонер?
Ахмєтка багатьом Азовцям дарував житло. Знаю, що деякі, з ряду ідеологічних поглядів відмовились.
Зрозумійте, справа не в квартирі, а в шляхах отримання цих грошей. Якщо людина їх отримала за свою працю або як подарунок? Одразу розглядати як зраду?
Завжди потрібно розбиратися.
irina2005• 18 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Завжди потрібно розбиратися.
Справа не в корупції. Я чомусь думала, що для них Україна понад усе, а справа не в грошах. Ці гроші можна було потратити на протези побратимам. Воно й нічого, ну заслужили мабуть. От тільки все одно розчарування. Чомусь думаєш відразу про того піхотинця, про якого ніхто ніколи не дізнається....
LudaSHS• 18 декабря 2024
Ответ дляzztop-b844
Оце, кажуть, зараз дуже активне просування. Прямо ’ інший шлях’, за це зараз буде боротися рашиські політтехнологи тут.
Поки кандидати будуть мочити один одного, хтось скористається.
олена олена• 18 декабря 2024
Ответ дляsky-labs
Звичайно є. Тому і запитала їхню думку. Ще б хотілося і аргументів, чому саме вони б підтримали того чи іншого кандидата. Може почитаю і свій вибір це допоможе мені зробити.
LudaSHS• 18 декабря 2024
Ответ дляirina2005
Відки хто знає на що донатить сам Азов і що тяне зборами, вони, багато хто здоровʼя в полоні втратили(
І їм не давали західне озброєння, іншим бригадам - так. Вони багато купляють

До них ставити зависокі очікування теж неварто , це теж люди, і вони бажають квартиру, каву і відпустку. чомусь думають всюди НаДЛюди і ідеалізують багато. А вони такі ж.
І можливо є бізнесмени, контракти як спосіб заробітку. Але Денис Прокопенко написав - то вже ’ передвиборчі@ якісь, адже азов це інструмент.
На рахунок квартир, головне прозоре надходження коштів, сплата податків.
Гірше деякі штабні вояки гниди з скритими віллами закордоном.