Скляна миша• 18 декабря 2024
Про ліки і про візит до лікаря-гінеколога.Ви як вчиняєте?
Чи утримуєтеся ви від прийому ліків (наприклад,заспокійливих) за декілька днів до візиту до гінеколога?
Борщичок• 18 декабря 2024
Навіщо? Я тільки від статевого життя утримуюсь за декілька днів. А ліки до чого? Особливо заспокійливі?
После 18• 18 декабря 2024
Ответ дляДама с собачкой
Тільки якщо ви їх в піхву вкладаєте ті заспокійливі
Володарка мрій• 18 декабря 2024
Моя Матильда и так спокойна, зачем ей успокаивающие лекарства?
После 18• 18 декабря 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Может у автора пись не перестает волноваться, вот и принимает успокоительные
Скляна миша
• 18 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Читала,що і від прийому ліків бажано утримуватись також (окрім оральних контрацептивів,які прописав лікар).
Залізний кіготь• 18 декабря 2024
Ответ дляСкляна миша
там точно про гинеколога писали?
Ні за холодну воду• 18 декабря 2024
Думала, що не митися перед візитом до гінеколога - це максимум порадниць. Але ні, як виявилося
Міряно-переміряно• 18 декабря 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Вчера смотрела в ТТ ролики гинеколога, там в комментах кто-то написал, что мыться нельзя, чтобы гинеколог по запаху смог проблему определить. Гинеколог поржала)
Ні за холодну воду• 18 декабря 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
У маршрутці теж можна буде зрозуміти, що людина їде до гінеколога