Йосип_молодий• 18 декабря 2024

Яким чином відмовитись від орендарів щоб вони мені не накатали відгук?

Приїхали на перегляд- не сподобались вони
Душа не лежить
Кожного дня давлять на мене підписувати договір
А я не хочу
Козяка-маляка• 18 декабря 2024
А коли був перегляд і що ви їм наобіцяли?
автор Йосип_молодий • 18 декабря 2024
Ответ дляМаксХмара
Ви їм пообіцяли і вони чекають?
Так
Латексне альтер ЕГО• 18 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Ага
А вони подзвонять щ іншого номера та я там скажу шо вільно
Якийсь тупік
Это нормально... если не нра - не селите! Себе же хуже...
Козяка-маляка• 18 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Так
Дякую вам
Я постійно боюсь за відгуки
Я початківець, і тільки починають цим займатися. Начиталась що клієнт завжди правий
Які ще відгуки? Де?
Не заздріть тьоті• 18 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Так
Дякую вам
Я постійно боюсь за відгуки
У вас не заключён договор, при чем тут отзывы?в данном случае человек не клиент,а просто прохожий. Вы пишите отзывы тем,кто посмотрел ваше жилье, но не арендовал?
Не заздріть тьоті• 18 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Так
Для чего вы обещали? Но даже если это и так, то вы в праве изменить ваше решение, и предупредить об этом людей как можно быстрее
автор Йосип_молодий • 18 декабря 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Вчора був перегляд
Вчора на мене наїхали. Потім він подзвонив з іншого номеру , Сказав що хоче забронювати. В ході розмови вияснила що це вони були на перегляді ..
Латексне альтер ЕГО• 18 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Так
Дякую вам
Я постійно боюсь за відгуки
Не нравится - не берите! Вы выбираете из тех кому подходит ВАША квартира.. а не просто ’вы пришли? ура! заходите’ и целуете в ноги..
ЖующаЯКонфету• 18 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Так він зараз з іншого номеру подзвонить або інша людина з їхньої компанії
И что, вы не хотите именно их, точка. Не хотите за его спор и хамство. Все по делу как бы
Поліпривіт всім• 18 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Мені їхній вік не сподобався
І коли я про це їм сказала він почав на мене наїжати, псіхувати
А міг би просто сказати що ось я вам паспорт свій покажу і тд
Якась в людини погана реакція(
Яке йшло, таке и здибало, як казала моя бабуся. Ви магічна на всю голову, вони такі самі.
автор Йосип_молодий • 18 декабря 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Як мені правильно про це написати щоб вони на мене не сердилися?
Зоркая Зорро• 18 декабря 2024
Я всегда говорю, что не только они выбирают, но и я. У меня ещё 20 просмотров, потом буду думать
автор Йосип_молодий • 18 декабря 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Скажеш що я поганий орендодавець що наобіцяла і так і не підписала договір
Не заздріть тьоті• 18 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Вчора був перегляд
Напишите ему отказ, а номер добавьте в ЧС. Если позвонить с другого номера,то вы сможете в лоб сказать,что со странными людьми вы работать не будете
Не заздріть тьоті• 18 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Просто отказ, без всяких уточнений , объяснений и по.
хутряна володарка• 18 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Кому скаже? Про які відгуки ви весь час пишете? На якому сайті ви здаєте свою квартиру?
автор Йосип_молодий • 18 декабря 2024
Ответ дляхутряна володарка
В мене на гугл карті є точка
Не заздріть тьоті• 18 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
И что? Я тоже могу написать вам отзыв,хотя никогда и не видела ваше жилье
автор Йосип_молодий • 18 декабря 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
А може написати їм причина що працює із віком 35 +?
Латексне альтер ЕГО• 18 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Вчора був перегляд
Так они еще и врут с порога...
В разговоре задавайте серию вопросов
- для кого квартира?
- кто планирует проживать?
- дети? животные?
- какой возраст проживающих?
- кем работаете?
- на какой срок планируете?
- оплата: аренда 1 месяц + залог
- приходите на просмотр, все вопросы уточняем ДО просмотра.. Просмотр уже как завершающий этап
Если пришли смотреть и Вам не нра - ответ ’спасибо что пришли я буду думать’ все!
Латексне альтер ЕГО• 18 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Я не приняла решение... я вас сама наберу
Сон і дрімота• 18 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Бо придурків багато
Вони на емоціях якісь нервові
Мені не аодобалось що їм 20 років
Він почав наїжати на мете чого я думкю що вони будуть поганими орендарями чкщо їм 20
Разная молодёжь бывает.
Не заздріть тьоті• 18 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Для чего это писать? Достаточно того,что люди вам просто не понравились. Объяснения не нужны
Латексне альтер ЕГО• 18 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Уймите свою мнительность! ЭТО РАБОТА.. любому могут отказать! В банках валом людей кому отказывают в кредите и пр
Меломанка Маланка• 18 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Бо придурків багато
Вони на емоціях якісь нервові
Мені не аодобалось що їм 20 років
А чому ви одразу не говорите що здаєте лише сім´ям, парам 25-30 +. Моя колишня орендодавець то мала з десяток пунктів які одразу озвучила : не пьющі, не курящі, порядні, одружені (сожителям не здавала), обовязково щоб вірили в Бога) Ваше житло, ви в праві самі вирішувати кому здавати. Я б теж 20 річним не хотіла здавати, зроблять з хати свинюшник.
автор Йосип_молодий • 18 декабря 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Так они еще и врут с порога...
В разговоре задавайте серию вопросов
- для кого квартира?
- кто планирует проживать?
- дети? животные?
- какой возраст проживающих?
- кем работаете?
- на какой срок планируете?
- оплата: аренда 1 месяц + залог
Так, я ж кажу вони атакували мене з різних номерів
Після того як він наїхав я дала йому знати що мене він не цікавить
Потім почав дзвонити з інших номерів ніби шукай я ж звісно говорю що вільно і можна приходити на перегляд
А він каже а як це ви нам сказали що у вас вільно а ми ж хотіли у вас зняти, ми д у вас були
ЖующаЯКонфету• 18 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Так
Дякую вам
Я постійно боюсь за відгуки
Клиента можно даже нах послать, если выпросит
автор Йосип_молодий • 18 декабря 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Ой це ви дуже правдиво про мене написали я якраз мнітельна
автор Йосип_молодий • 18 декабря 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
А нас вчили що клієнт завжди правий
Латексне альтер ЕГО• 18 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
У меня так было звонили, угрожали мужчины с разных номеров
Я всех блокировала пол дня! Не хотела брать парня который вел себя как в подворотне.. и ’владеет борьбой.. а нам надо его пристроить шоб ему было хорошо’... потом отказывала 2 иностранцам которые приехали в Киев ’щоб расслабиться с женщинами для удовольствий’ те приводить проституток.. и этого НЕ скрывали.. Бывает. Блокируйте! И почитайте ВЫше мой перечень вопросов