Йосип_молодий• 18 декабря 2024

Яким чином відмовитись від орендарів щоб вони мені не накатали відгук?

Приїхали на перегляд- не сподобались вони
Душа не лежить
Кожного дня давлять на мене підписувати договір
А я не хочу
Латексне альтер ЕГО• 18 декабря 2024
Ответ дляКоржик
Автор, у меня за стеной соседская квартира сдается в аренду.
Благодаря юным неадекватам мне успешно удалось научиться вызывать полицию по несколько раз в неделю.
Наиболее отличившийся вариант: сдали ’одной хорошей девочке’, а изгонялась оттуда толпа бухих вдрызг мальчиков. Как-то раз один из мальчиков решил пописять прямо во дворе (закрытом, кстати) рядом со стоящими машинами других соседей (что оказалось для меня полезно, так как возмущалась уже не только я).
Пожалуйста!!! Никогда не сдавайте квартиры людям, адекватность которых уже изначально под вопросом...
++ у нас так соседка сдала..
парень айти (а может и нет! этим сейчас многие прикрываются) пил днями, буянил ночами и ночами ДУШИЛ свою девушку, а она орала... и это длилось годами. Собственница в другом городе, ей писали, звонили ’а шо я могу сделать? вы ж там живете вы и решайте!’ абзац! Выгони! Ты ж не овца! Выгони... и тут звонит мне это чудо
- ’у меня за стеной что-то зашумело.. мне мешает спать! устраните’
- ой! это вы тот Ярослав?
- да, я, а что мы знакомы?
- вам что-то мешает спать в 18 часов вечера? А вы нам мешали ЖИТЬ 2 года всему стояку и тем кто рядом с ним... как же я рада слышать вас снова!
То был ужас... пьяный, буйный..
Латексне альтер ЕГО• 18 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Я так і знала шо так буде((
Ну так удалите свою локацию! Она не нужна! Удалите ее.. зачем Вы светите свою аренду? Это ж не заведение.. Автор, ВЫ одно с другим путаете! Уберите эту непродуманность..
ТочноБудет• 18 декабря 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Вот. Много лет снимаю, но кроме отелей ничего не искала на Гугл-картах. Ну там, услуги. Но не аренду.
Латексне альтер ЕГО• 18 декабря 2024
Ответ дляКукусикиииииии
А поліція якось впливає на дії орендарів?
Я здаю обʼєкт, там спокійно живе людина вже багато років. Нещодавно в квартиру зверху заселилась неблагонадійна родина, жінка весь час матюкає дітей, вони кричать, чоловік теж матюкає усіх. Власниках все рівно, сказали що це не їх проблеми, що виселяти їх не будуть, в що ми (сусіди збирались, бо 4 квартири потерпають) нічого не зробимо, закон на їх стороні і їх адвокати вирішать любу проблему.
Так от, надія на поліцейських була невелика, але ж була…вони теж нічого не роблять. Вирішити звернутись до соц служби, написали 4 звернення, і на кожне звернення відписка «була проведена бесіда і тд»
Вже не знаємо, що робити😢
Автомат выключайте! Нет света - нет крика.. Был тут случай (писали в теме) люди попойки устраивали и соседи не спали ночами. Собрались, вырубили свет и дверь подперли шваброй до утра.. была тишина. Метод НЕ гуманный,, но когда народ творит ужас и соседи не спят и не живут - это уже дно! У нас так было.. соседка сдала 3-к семье + мужчинам еще 2-м (общагу устроили) орала та мамаша сутками, матами и до хрипоты.. а собственница ’мне плевать! это ваши проблемы’ дно... не спал стояк и все кто снизу, сверху, сбоку
Латексне альтер ЕГО• 18 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
А після ось того одного відгуку ще 5 ввдгуків негативних накатали(
Що з ними по російські спілкуються
Документи на порозі не показують
Договір не хочуть підписувати
Що ми шарашкіна контора
Короче тупо неправдиву інформацію написали
В гуглі це можна якось виправити? Я так розумію я нічого з тими відгуками не зможу зробити

Але вдячна богу що я їм не здала в оренду.. бо від таких неадекватів було б ще гірше
Удалите! регистрацию свою в Гугле.. вам не написали
хутряна володарка• 18 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Дякую
Сама якось
Ну, дивіться... сама ви вже наробили.. якось)
Natal_ka91• 18 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Я так і знала шо так буде((
Хто взагалі шукає оренду по гугл? Ніколи там не дивилася, та й вперше бачу щоб так ставили оцінку оренді приватної особи. Максимум - це в групі місцевій можуть скинути, і то часто в коментарях орендодавці пояснюють причину такої поведінки. От власне і зробіть зараз таке з ними, скинувши дані в групи з підписами про неадекватних і агресивних орендарів. Окрім того, вже маєте причину і аргумент, якщо боїтеся прям їх, не здавати
Natal_ka91• 18 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Що з ними по російські спілкуються
Документи на порозі не показують
Договір не хочуть підписувати
Що ми шарашкіна контора

О боже, за що ви переживаєте? Якщо квартира нормальна, і в доволі безпечному регіоні, знімуть і без тих відгуків. А ще краще видаліть свою компанію в гугл
автор Йосип_молодий • 18 декабря 2024
Ответ дляNatal_ka91
Та я думала що мене шукатимуть швидше якщо я вгуглі буду
автор Йосип_молодий • 18 декабря 2024
Ответ дляТочноБудет
А в мене ж подобова оренда
То я думала мене швидше знайдуть по гугл
автор Йосип_молодий • 18 декабря 2024
Ответ дляNatal_ka91
Та так
Класне місце в мене
Natal_ka91• 18 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
А в мене ж подобова оренда
Ну то дайте коментар у відповідь. По прикладу тих, що вам дівчата вище написали
автор Йосип_молодий • 18 декабря 2024
Ответ дляТочноБудет
А ещё я бы пригрозила, что их данные скину в группу риэлторов и они будут в чс у всех).
В общем, для таких все средства хороши.
Неужели вас не насторожило, что вас прозванивают с разных номеров, соответственно, это уже агрессивное и неадекватное поведение.
Насторожило
Я відчувала що вкінці буде теж неадекватна поведінка
Я не знала як правильно цим людям сказати щоб вони перестали мені дзвонити
Вони насідали і насідали
Хоча я відразу сказала шо вони мені не підходять..
Але ж блін я не могла на всі дзвінки суазати що не здаю житло
В мене було передчуття що як там не було але в кінці вони все рівно зроблять пені боляче.. наптшуть в гугл щоб тепер всі бачили(

Коли вперше я з ними говорила по тел, хлопець сказав шо йому 28.. а по факту приїхав на перегляд хлопець 18 р і з ним дівчина 16
Я відразу сказала що ви не мій вік.. і тут істерика почалась
А потім вже і дзвінки

Тепер маю гемор пожалуватись на ці відгуки та можливо видалять..
Кукусикиииииии• 18 декабря 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Якби то на них діяло(
Там батьки пів дня чи сплять, чи відсутні, діти розносять квартиру, потім починаються крики - вона матом, діти матом…а після 11 починається прання, ванни і тд. Як нема світла - ще більше шуму від них. І ці наглі власники, які ще й сміються, кажучи за своїх адвокатів😢
Natal_ka91• 18 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Насторожило
Вони насідали і насідали

А потім вже і дзвінки

Правильно зробили. Щось станеться, будете ще винні. Дурний безвідповідальний вік