Зупка_цем• 18 декабря 2024
Їжа в Інтерсіті, можна купити? Їхати весь день.
Чи можна попросити кип´яток щоб залити їжу швидкого приготування?
Зупка_цем
• 18 декабря 2024
Взагальному їхати добу, з дому нічого не доїде крім перекусів.
Брюнетка в Мармеладе• 18 декабря 2024
А в чем именно проблема? Можете сразу заказать с билетом, можете сходить в буфет, можете у развозчицы купить. Я обычно беру детское меню - вкусно, ну и хотдоги musthave
Заикальница• 18 декабря 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Немає вже хот догів. З літа вог змінили на інше кафе
Зупка_цем
• 18 декабря 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Дякую! Я не в курсі чи можна купити їжу в поїзді, ніколи не їхала весь день. Завжди після обіду сідала і приїжджала вранці.
Банан-барабан• 18 декабря 2024
Ответ дляЗупка_цем
А який це інтерсіті ’весь день’ їде?? Конкретно, вам по ньому і підкажуть
Брюнетка в Мармеладе• 18 декабря 2024
Ответ дляЗаикальница
А хотдоги остались
(по крайней мере в октябре еще были)
Заикальница• 18 декабря 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А хотдоги остались
(по крайней мере в октябре еще были)
Можливо на різних напрямках по різному
В сентябре ехала, были Вог кафе, хот доги, ужасные макароны в коробочке, чай, кофе водичка.
Цены конские просто, макароны дрянь нереальная. А хот доги вкусные, но цена писец.
Потому возьмите с собой пару мандарин, печенюшки и пару бутеров. Ото и все, а добавите пакетик орехов и хватит на весь день.
Зупка_цем
• 18 декабря 2024
Ответ дляГитта Ягг
Мені так. Зі мною два підлітки, боюсь щоб мене в дорозі не з´їли)
Зупка_цем
• 18 декабря 2024
Ответ дляГитта Ягг
Ну вот если остались вог-кафе то там вкусные хот-доги если не ошибаюсь по 150 гривен. Остальное - ужас. На мой взгляд если есть кому нести, а у вас есть, лучше взять с собой.
Дякую! Куплю кабаноси, випічку, якісь баночки з запарюваними макарохами чи пюре, а там буде видно)